dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane tuż obok Nowego Kleparza - przy ulicy Szlak! Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,03 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m na osiedlu Drabinianka. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł40,28 m² 15 764,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 40,28 m , położone w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia Krzyki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł54,08 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz przestronnego, dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na wnętrzu gotowym do wprowadzenia? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Dokładny przedmiot sprzedaży stanowi 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 600 zł58,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 58.26 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł50,76 m² 16 942,47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dochodowy apartament 2-pokojowy 200 metrów od plaży w kompleksie hotelowym Diva Spa. Usytuowany na 3 piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł77 m² 16 220,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament z 41m2 salonem i 22m2 balkonem. Sprzedam apartament Wrocław Krzyki Tarnogaj nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, która łączy spokój osiedla z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 000 zł130,50 m² 6 498,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 130m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Markach. Lokal mieści się na piętrze i poddaszu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe Sarbia 78-133, koło Kołobrzegu Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28,60 m , położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł45,40 m² 21 982,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje W odrestaurowanej kamienicy, ul. Kościuszki Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowej odrestaurowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem | Marki Struga przy Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130,5 m z ogródkiem 50 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,20 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a rano do metra dojdziesz w 7 minut? To mieszkanie na Bemowie łączy w sobie kameralność, nowoczesny standard i najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,50 m² 7 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Obywatelska. Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i wyjątkowym spokojem? To wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł66 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy na prezentacje mieszkania w Białymstoku na osiedlu Bojary Powierzchnia: 66 m2 Pietro 3 w 3-pietrowym bloku z cegły wybudowanego w 2002 roku Duży hall z pojemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

781 662 zł70,52 m² 11 084,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim, z możliwością inwestycji, na zamkniętym osiedlu usytuowanym w mieście Bielsko-Biała, o powierzchni 70,52 m2, sprzedam, cena 781.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Słupsk,pomorskie

259 000 zł95,12 m² 2 722,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie w podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie ma już nowych właścicieli. A może planujesz sprzedaż swojego mieszkania, domu lub działki? Zapraszamy do spokojnej rozmowy o Twoich planach. Chętnie pomożemy w wycenie,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,51 m² 14 610,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kamienicy na poznańskim Łazarzu przy ul. Kolejowej. Lokal o powierzchni 32,51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 332 zł55,88 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł61,30 m² 5 725,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe Z balkonem pod górą krzyżową, C.O. Własne dla budynku. Więcej szczegółów, zdjęć oraz ofert mieszkań na stronie biura nieruchomości Possessio, ul. Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,95 m² 7 262,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,95 m2 położone na 4 piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,60 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni wyposażone mieszkanie Piła Śródmieście Wyjątkowo gustownie urządzone mieszkanie w centrum Piły, o pow. 50,60 m2. Na wyposażeniu meble produkcji włoskiej ,a w kuchni sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł67 m² 8 880,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedaży atrakcyjnie mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy Jeleniej Góry Zabobrze III, mieszkanie na I piętrze, 3 - pokojowe, kuchnia , łazienka+wc, przestronny przedpokój, duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł45,17 m² 32 322,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Warszawy, przy ul. Wiejskiej w Śródmieściu. Lokal mieści się na parterze eleganckiej kamienicy z 1938 roku.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,86 m² 17 460,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta jak mały pies lub kot akceptowalne do wynajmu 3-pokojowy apartament o pow. 75 m2 z dwoma balkonami, położony na rogu ulicy Powsińskiej i Idzikowskiego w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł43,45 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na popularnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Cyraneczki. Do zamieszkania. Kompleksowy remont został wykonany około 3 lat temu i zawierał.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

4 100 zł84 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszanie na wynajem Szczecin 5 Lipca. Bardzo ładnie zaaranżowana nowa adaptacja poddasza o pow. 80m2. Mieszkanie na wynajem zlokalizowane w kamienicy w bocznej uliczce blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł30 m² 9 866,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem (29,9 m ), znajdujące się w wysokim bloku przy ul. Zana w Lublinie. Dzięki bliskości uczelni, pełnej infrastrukturze handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 875 zł40,63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł60 m² 11 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone niedaleko ulicy Łużyckiej w dobrze skomunikowanej części Starego Miasta - Naramowicach. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł34,50 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy świetną kawalerkę, położoną w pobliżu Parku Decjusza, a więc mamy w odległości zaledwie 50-100 metrów znajdziesz liczne sklepy, trattorie, restauracje oraz warzywniaki,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł50 m² 19 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie W jednej Z najcześciej wybieranych dzielnic miasta- gdańsk Śródmieście. Bardzo dobrze skomunikowane, a za razem ciche i spokojne. Osiedle Nowa Lastadia zostało wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

561 348 zł59,83 m² 9 382,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia "pod klucz", położone w Toruniu przy ul. Włocławskiej, w inwestycji renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe położone w nowej inwestycji przy ul. Podmiejskiej 39a na osiedlu Dobrzec w Kaliszu. Mieszkanie słoneczne i przestronne duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 489 zł33,59 m² 22 610,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dwupokojowy apartament z tarasem od podwórza w rewitalizacji kamienicy mieszkalnej od dewelopera Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 184 zł52,91 m² 17 675 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł11 m² 25 000 zł/m²