dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

510 000 zł39,48 m² 12 917,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Property & Law ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Świętokrzyskiej w Żywcu. Lokalizacja Adres przy ul. Świętokrzyskiej zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym mieszkaniu z charakterem, położonym na kameralnym, zamkniętym osiedlu, gdzie spokój i zieleń są na wyciągnięcie ręki - to ogłoszenie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł68,18 m² 19 947,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 68,18 m , urządzony w pełnym elegancji stylu glamour, położony w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,29 m² 27 872,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Unikatowość, historia i najwyższy standard. Wyjątkowy apartament w wielokrotnie nagradzanej inwestycji Lokum Vena, tuż przy Placu Bema i Ostrowie Tumskim. Szukasz unikalnej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł69,18 m² 10 523,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dostępna tylko u nas! Biuro Nieruchomości Optima zprezentuje eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie na cenionym osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł71,18 m² 25 288 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na sprzedaż - 71 m2 I ul. Złota I centrum Warszawy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 71 m2, położone przy ul. Złotej w samym sercu Warszawy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o pow. użytkowej 160 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 120 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,60 m² 4 732,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,60 m kw. przy ul. Zielonej 38 w Rucianem-Nidzie. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1989 roku zrealizowanym w technologii wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł30,88 m² 15 705,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Sprzedajemy Przytulną, jasną, funkcjonalną kawalerkę na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze, przy ul. Bażyńskich. Lokal stanowiący pełną własność o powierzchni 38 m , w zadbanym budynku czteropiętrowym z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 006 zł37,02 m² 16 990,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie to atrakcyjny projekt deweloperski, idealny dla osób poszukujących nowego mieszkania w malowniczej okolicy. Lokalizacja w sercu Karkonoszy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł73,72 m² 11 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości, zlokalizowanej w nowoczesnym dwupiętrowym apartamentowcu przy ul. Chmielowickiej w Opolu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł52 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloku w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49,07 m² 12 818,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie funkcjonalne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Zaułek Rogoziński.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 61 m2, pow. całkowitej (z piwnicą) ok. 63 m2 położone na II piętrze bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez pcc Ostatnie mieszkanie z ogródkiem na nowej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Przekazanie kluczy do remontu w tym miesiącu. Metraż: 72m2 Rozkład: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,93 m² 11 979,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,05 m² 19 543,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz niezawodnej inwestycji przynoszącej stały dochód W centrum miasta? idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesny design - Lokal wykończono z dbałością o szczegóły, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 775 zł65,16 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok./40 m2 /balkon/ Kurdwanów/ ul. Witosa Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o pow. 40 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Witosa. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 zł60 m² 73,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie 60 m o wysokim standardzie, położone na Mokotowie przy ul. Idzikowskiego 2f w Warszawie. Mieszkanie zostało wykończone w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł55,50 m² 7 657,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Wyszyńskiego, os. Dobrzec, kalisz Lokalizacja: ul. Wyszyńskiego 40, os. Dobrzec, kalisz Powierzchnia: 55,5 m Poziom: wysoki parter Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 z oddzielną kuchnią. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom ul. Popiełuszki / Konstytucji - 50 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Po remoncie! Do wejścia! Wyposażone Cena do negocjacji! we speak english Przedstawiamy Państwu ofertę jasnego i ustawnego, 2.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament przy Metrze i Dworcu Wileńskim Praga Północ. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Batalionu ak "pięść". Usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie o powierzchni 55,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 700 zł94,40 m² 5 929,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro w-nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę domu w stanie deweloperskim zlokalizowaną w Wysokiej Głogowskiej. Inwestycja budowlana składa się z kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27,77 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka. Lokalizacja : Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m 2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł153,50 m² 44,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: osielsko, osiedle Bursztynowe Rok budowy: 2017 Piętro: 1 (blok mieszkalny) Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Osielsku, na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bloku w Chorzowie Batorym. Mieszkanie widne, rozkładowe - duży pokój z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł36 m² 13 472 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe I wyposażone (w pełni umeblowane) kompaktowe 2 pokoje w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja nie wymaga żadnych dalszych nakładów! Zadzwoń i umów się na oglądanie:.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł42,89 m² 7 810,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Ta oferta cię zainteresuje! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,89m2, położone na IV piętrze w bloku przy ulicy Sikorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 070 zł93,42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 910 zł62,13 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w IV etapie inwestycji deweloperskiej na malowniczym ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,79 m² 8 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, ładnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54,32 m² 11 321,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż apartament W dzielnicy skiereszewo! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej w budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł40,14 m² 10 189,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament na dynamicznie rozwijającym się osiedlu zaledwie 10 minut do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz wsb Merito Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, starówki oraz terenów.