dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 435 zł72,90 m² 11 994,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,54 m² 6 260,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= kontakt magdalena cecotka tel:   = mieszkanie 3 pokojowe, 60,54 M2, balkon, w bardzo wysokim standardzie, niska zabudowa, po remoncie, iiip/iv p , głuszyca podpisana uchwała na.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł51 m² 14 098,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadbana w każdym calu! Przepiękna nieruchomość w centralnej lokalizacji, usytuowana w zielonej okolicy, gotowa do zamieszkania! Dorota Panasiuk Licencja 22186, serdeczne polecam! Chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje 36,12m w samym centrum miasta. Blok czteropiętrowy po termomodernizacji, zarządzany przez renomowaną spółdzielnię. Adres to 25 Czerwca 71a, lecz budynek zlokalizowany jest miedzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,90 m² 6 416,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

ul. Dzieci Polskich 39 - oferta aktualna! Słoneczne, ciche mieszkanie połozone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie dwustronne zadbane, składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł42,94 m² 13 693,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Suchaninie przy ul. Otwartej Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Bardzo ładna, słoneczna kawalerka położona na 6 piętrze w dziesięcio piętrowym budynku (1 klatka - winda.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Katowickiej w centrum Bytomia. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Dunikowskiego w Lublinie. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł45,10 m² 10 642,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie na Tatarach - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: lublin, dzielnica Tatary Mieszkanie zaaranżowane w przemyślany sposób, idealne dla niewielkiej rodziny. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie - wyposażone W wysokim standardzie - dla wymagających niski zabudowa - os. Złote Łany w pobliżu Straconki * brak zgody właściciela na najem dla obcokrajowców - wymagany.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł139,20 m² 5 021,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację - oferta dostępna tylko w biurze horyzont. Ze względu na metraż i lokalizację jest to idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m , ( po podłodze 80m2)plus piwnica. Położone w samym centrum Polkowic, w kamienicy z 2000 roku/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Symbol mieszkania B5 Powierzchnia 42,34 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Taras 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł69,08 m² 24 319,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie U nas Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Vena Mokotów. To idealna propozycja dla osób ceniących najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

339 990 zł28,68 m² 11 854,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska jasielska to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez prestiżowego dewelopera działającego na rynku polskim od prawie 30 lat. Oferuje ona 374 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,24 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pięknie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, z balkonem. Bardzo dobra lokalizacja. Rejon Al. Włókniarzy i Struga, okolice Dworca Kaliskiego i Komfortu, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł63 m² 5 950,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie położone w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Na sprzedaż mieszkanie składające się z: - nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł36,55 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy mieszczącej się w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele. Zaaranżowane z pomysłem, dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł45 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kolejowej (19. Dzielnica, warszawa). Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,90 m² 13 363,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Orzeszkowej 11 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - na Wzgórzu Św.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł34,50 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą cichobieżną przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Tczewskiej o powierzchni 33 m , dostępne od 10 czerwca. Lokal znajduje się na 4. piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z: > salonu, >.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36,96 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uniwersalna lokalizacja blisko centrum i ważnych dróg, a jednocześnie w spokojnej części miasta z zielenią w pobliżu. Zapraszam do poznania szczegółów. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 45 m2 składają się: salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 086 zł52,74 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,54 m² 7 872,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu II. W skład powierzchni 49,54m2 wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 943 zł56,34 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Dwupoziomowy układ mieszkania - daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł72,71 m² 9 352,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Prezentujemy Państwu prawdziwą perełkę trzebnickich nieruchomości! Mieszkanie po generalnym remoncie, odnowione ze starannością i wkładem ogromu pracy- wszystko po to by zachować wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66 m² 7 257,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie (66 m2) na I piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność. Przestrzeń dla pary lub rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam państwu przestronne ,ładne mieszkanie 59m2 ,z dużym ogródkiem, znajdujące się na osiedlu Targówek Mieszkaniowy przy ulicy Smoleńskiej. Od wyjścia z klatki do wejścia do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum handlowego Targówek. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł53 m² 31 886,79 zł/m²

 

Piętro:12/45

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 53 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu przestronnego 2 pokojowego mieszkania w loftowym nowoczesnym stylu po generalnym remoncie przy ulicy Wallenroda w Lublinie o powierzchni 50m2, (dzielnica lsm) zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł85,94 m² 6 807,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2, usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,40 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Idealne dla singla, pary lub inwestora - ul. Joachima Lelewela 18, oleśnica nieruchomość Na sprzedaż kawalerka położona w Oleśnicy, usytuowana na wysokim parterze w budynku z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Pierwszego Maja w Wysokiem Mazowieckiem. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

662 760 zł63,12 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Czyżkówku To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.