dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

768 960 zł24,03 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Designerski apartament w ścisłym centrum ul. św. Gertrudy 10 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, przy ul. św. Gertrudy 10. To wyjątkowa nieruchomość łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,22 m² 4 958,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Gotowy pakiet inwestycyjny - Zabrze, centrum Południe Dochód pasywny od pierwszego dnia I 2 księgi wieczyste Na sprzedaż gotowy pakiet inwestycyjny składający się z lokalu mieszkalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł63,57 m² 16 989,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe | bez pcc | w pełni wykończone | 63,57 m | ogródek | 2 miejsca postojowe | Zielonka Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł90,98 m² 6 803,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na mapie rzeszowa - północna część miasta. Na sprzedaż mieszkanie z antresolą opis nieruchomości: - mieszkanie o pow. całkowitej: 90,98m2 - piętro: 1 z 1 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność zaprezentować wynajęty "2-pak" zlokalizowany w Chorzowie, przy ul. Katowickiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze całkowicie odnowionej kamienicy! Rozkład mieszkania: na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,14 m² 5 400,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przemyślane 3 pokoje z garderobą na osiedlu Kolejowa w Kole to idealna propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ i dobrą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 48,14.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł132 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 132 m z tarasem i widokiem na park | Mokotów Najważniejsze atuty- 4 pokoje | 132 m - Kameralny taras z widokiem na park - Po niedawnym remoncie - Klimatyzacja - 2.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł78 m² 8 397,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Ćwiklińskiej (osiedle Zalesie). W pobliżu znajduje się filia Uniwersytetu Rzeszowskiego dlatego mieszkanie nadaje się idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł27,10 m² 5 904,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Szanowni Państwo, do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Wiosny Ludów w Mysłowicach, w dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie | ul. Makowskiego / | oferta na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie z 3 osobnymi pokojami i jasną kuchnią, położone na 3. piętrze ocieplonego kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 415 zł66,23 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prywatny ogród 51 m , duże przeszklenia i kameralna zabudowa w zielonej części Lesznowoli. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni, spokoju i nowoczesnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,30 m² 16 786,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Światło, cisza i przytulny klimat! To pierwsze, co poczujesz po wejściu do tego mieszkania we Wrzeszczu Dolnym. Bardzo słoneczne 2 pokoje z balkonem idealne dla singla lub pary. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowe, 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Papierni Prądnickich. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, oddzielną sypialnią, przedpokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł98,81 m² 3 734,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem na poddaszu z antresolą i kominkiem, borne Sulinowo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 98,81 m (plus piwnica 8,42 m ) położone na poddaszu ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł163 m² 5 460,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne mieszkanie o powierzchni 163 m , położone na pierwszym piętrze w uzdrowiskowym Lądku- zdroju. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia nowe, piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 przy ulicy Fabryki "tewa" na warszawskim Mokotowie. Jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł59,46 m² 4 372,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam Mieszkanie 59 mkw. - 3 Pokoje - Kamienica w Centrum Nakła nad Notecią Tylko u nas! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż dwa przestronne mieszkania o powierzchni około 59.

Szczegóły ogłoszenia

410 089 zł24,63 m² 16 649,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Tylko u Nas! Na sprzedaż: mieszkanie w kamienicy - centrum Świdnicy, 51 m , duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,25 m² 12 919,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,48 m² 12 376,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   nowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy na szwederowie przy ul.SEMINARYJNEJ W KTÓRYM JESZCZE NIKT NIE.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł55,90 m² 3 917,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie Bytom ul. Jaronia Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. W przyszłym roku budynek zostanie docieplony! Lokal mieszkalny po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

834 500 zł55,65 m² 14 995,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ochota, ul. Racławicka | 3 osobne pokoje | oddzielna, widna kuchnia | piwnica. : atuty: - rewelacyjny układ pomieszczeń, - perfekcyjne wykorzystanie powierzchni, - ekspozycja na południe i zachód, -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52,70 m² 7 305,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Łódź Karolew, ul. Wileńska Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Łodzi? Ta oferta na łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 163 478 zł64,62 m² 33 480,01 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament w Norweskiej Dolinie Szklarska Poręba całość faktura vat! Szukasz wyjątkowego miejsca w sercu Karkonoszy, gdzie możesz korzystać z basenu, strefy.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69,94 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje na powierzchni prawie 70 m2 w niskim budynku, w otoczeniu sporej ilości zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Zachęcam do poznania pozostałych atutów mieszkania. Znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia? To dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i dużym poddaszem spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja 30 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. Budziwojska opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54,36m2 - piętro: parter z 1,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 009 zł105,39 m² 22 677,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament z Widokiem na Jezioro Ukiel Limeno Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu klasy premium, położonego w jednej z bardzo lubianych lokalizacji Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,82 m² 18 285,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przepięknie zaaranżowany, zupełnie nowy apartament usytuowany w prestiżowej inwestycji Baltic Porto dewelopera Dekpol, na Wyspie Sobieszewskiej. Wyspa Sobieszewska to nadmorska dzielnica Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,83 m² 12 155,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

W naszej ofercie pojawił się lokal mieszkalny o pow. 51,83 m2, położony przy ul. Wileńskiej 18. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Praga-Północ, w części Nowa Praga,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, winda, 59,98 m2, sprzedam, 425858 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na II.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,81 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2 pok. usytuowane na nowoczesnym Oś. Gardenia na Pogodnie. Oferta doskonała dla pracowników nato ze względu na lokalizację. Apartament na 3 piętrze(ostatnim) z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,87 m² 9 170,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam dla Ciebie komfortowe, bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,87 m2 w świetnej lokalizacji! Koniecznie zapoznaj się z opisem ogłoszenia! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł50,40 m² 25,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2-pokojowe O pow. 50,05m2, i piętro, balkon chodzież, ul. Wojska polskiego umowa W formienajmu okazjonalnego Tytułem oferty jest przestronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,20 m² 5 432,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 53m2 na sprzedaż - Różyny, ul. Łąkowa Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w miejscowości Różyny przy ul. Łąkowej. Do lokalu przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42,17 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: mieszkanie w Bochni przy ul. Storynka o powierzchni 42,17 m2; pomieszczenia: pokój dzienny, kuchnia, pralnia, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,20 m² 10 367,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 46,20 m | balkon | klimatyzacja | piwnica | ul. Przyjaźni | Lublin Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na 4.