dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 062 560 zł66,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,41 m , położone na ostatnim 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą w dzielnicy Prądnik Biały. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dolnej Wsi

Wójtowa Wieś Gliwice

1 145 881 zł108,10 m² 10 600,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 108,1 m2 znajdującego się w inwestycji Dębowe Zacisze w Gliwicach. Na I pietrze zaprojektowano salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnej Wsi

Wójtowa Wieś Gliwice

822 802 zł71,50 m² 11 507,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 71,5 m2 znajdującego się w inwestycji Dębowe Zacisze w Gliwicach. W mieszkaniu zaprojektowano salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnej Wsi

Wójtowa Wieś Gliwice

822 802 zł71,50 m² 11 507,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 71,5 m2 znajdującego się w inwestycji Dębowe Zacisze w Gliwicach. Na I pietrze zaprojektowano salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł18,10 m² 110,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia małe mieszkanko o pow.18,1m, przeznaczone dla jednej osoby. Świetna lokalizacja tuż przy stacji metra Świętokrzyska. Minimalny okres umowy najmu 12 m-cy. Idealna oferta dla aktywnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł88,55 m² 9 023,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,55 m , zlokalizowane przy ul. Witosa w Giżycku, w jednej z najlepszych części miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jedyna taka oferta! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,46m2 znajdujące się na oś. Promiennym w Wapienicy. Lokal mieszkalny usytuowany na 3- piętrze, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł36,50 m² 21 890,41 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,49 m² 8 954,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

53-metrowe mieszkanie z ogródkiem to funkcjonalna przestrzeń na parterze, idealna dla mniejszej rodziny. W hallu zaplanowano wnękę na szafę, a centralnym punktem jest jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł64,03 m² 6 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie o powierzchni 64 m z balkonem od strony zachodniej to praktyczna i dobrze doświetlona przestrzeń dla rodziny. Salon z aneksem kuchennym, otwarty na hall, jest naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,49 m² 8 954,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 128 455 zł51,19 m² 22 044,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Ekskluzywny słoneczny apartament w unikatowej inwestycji apartamentowej z prywatnymi miejscami postojowymi dla jachtów i łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł64 m² 24 843,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

| unikatowy apartament O pow. OK. 60 M kw Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu i jednocześnie trochę z boku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

376 134 zł45,87 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na mapie Stargardu - Osiedla Nowe Miasto. Na siedem etapów inwestycji składa się 50 budynków w część z parkingami podziemnymi, które tworzą kompletny ekosystem miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

229 000 zł26,60 m² 8 609,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 26,60 m2 na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną infrastrukturą w Stargardzie na os. Pyrzyckim - ul.

Szczegóły ogłoszenia

968 000 zł88,28 m² 10 965,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł91,28 m² 8 380,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje - Zielona Góra - ul. Ruczajowa Powierzchnia : 91,28 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

598 125 zł47,85 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

2 541 231 zł121,59 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, garderoby i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary 19

Środmieście Katowice

1 107 373 zł64,01 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowe, niezamieszkałe mieszkanie w inwestycji Barbary19- gotowe do zamieszkania od zaraz. 64,01 m | 3 pokoje | 1 piętro | garderoba | ogrzewanie podłogowe | duży balkon Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

794 580 zł64,60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na I piętrze: o powierzchni 64,60 mkw znajdujące się na ul. Drobiarskiej, 05-070 Sulejówek, wraz z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł35,28 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie 2 pokoje, 35,28 m2 Z miejscem postojowym blisko morza! Mamy do zaoferowania przytulne mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł87,18 m² 7 169,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej Grzędzice, ul. Szmaragdowa 15 minut od Szczecina i 5 minut od Stargardu. Odbiór wiosna 2026. Oferujemy atrakcyjny segment o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88 m² 8 511,36 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze. Parter w wysokim bloku - atutem jest spory ogródek, który przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

***** Tylko u nas ***** Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na drugim piętrze budynku na cichym osiedlu przy ul. Grunwaldzkiej. Winda, miejsce postojowe, piwnica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się w centrum Krakowa przy ulicy Bytomskiej (przecznica ul. Kazimierza Wielkiego) lokalizacja: oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,90 m² 9 014,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w Zalasewie na os. Zamoyskiego, III piętro. Nowszy blok - dwa niezależne pokoje o pow. 20.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m zielone Karłowice | 2 miejsca parkingowe w cenie | duży balkon | gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: * komfortowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 000 zł40 m² 25 350 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,90 m² 8 061,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - os. Pomorskie Powierzchnia: 61,90 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się przy ulicy Łagiewnickiej. Mieszkanie (ok.36 m2): W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny: wyposażony w sofę, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49,55 m² 8 657,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Racławickiej w Świdniku. Jego powierzchnia to 49,55 m2 dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni 2,90 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 644 zł53,41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty Owcza Góra 25 komfortowych mieszkań 25 60 m z balkonami, tarasami, ogródkami i miejscami parkingowymi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

237 000 zł30,42 m² 7 790,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49,10 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem, kilka minut od stacji metra Kabaty. Pod lupą Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 700 zł64,50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zacisze Park II to kameralne osiedle 8 mieszkań, gdzie komfort łączy się z naturą. Oferujemy funkcjonalne mieszkania 3 i 4-pokojowe z ogródkami, tarasami lub balkonami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,19 m² 17 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 53m2 z zadbanym 26m2 ogródkiem ul. Fredry. Lokalizacja: apartament znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy w budynku przy ul. Fredry. Oferuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana w Mielcu przy ul. Spółdzielczej. Mieszkanie po generalnym remoncie, przygotowane do własnej aranżacji przez nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł155 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta premium! 155m2, kraków/wieliczka, wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się w budynku świeżo po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł72,85 m² 98,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Panoramiczny widok | 3 pokoje | Eko Park | Loggia | Pole Mokotowskie Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 73 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 831 zł26,14 m² 25 089,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowej inwestycji powstający nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji otaczającej jej Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł58,28 m² 15 785,86 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy do odbioru apartament w stanie deweloperskim położony w nowo wybudowanym osiedlu. Projekt tworzą 58 mieszkania o funkcjonalnych metrażach i rozkładach od 46 do 118 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca (najem okazjonalny) komfortowa kawalerka. Lokalizacja: chorzów Klimzowiec ul. Szczecińska .Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł53 m² 14 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 53 m z dużym balkonem | Wrocław, nowy Dwór, ul. Budziszyńska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami W czerwcu.