dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

1 520 000 zł92,37 m² 16 455,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 92,37 m , położonego na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59,32 m² 37,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,32m2 na osiedlu Barwinek. W jego skład wchodzą: salon 22,36 m2 Sypialnia 9,21 m2 Pokój 10,27 m2 Kuchnia 5,99.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł62,80 m² 4 777,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Kobyla Góra. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wysoki standard | 72 m + 72 m taras | kameralne ogrodzone osiedle | lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, zaledwie kilkaset metrów od granic Kielc. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w Lublinie przy ul. Stefana Okrzei 2,gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł66,40 m² 2 786,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz nieruchomości, która nie jest kolejnym, bezosobowym pudełkiem od dewelopera? Chcesz stworzyć unikalną przestrzeń z antresolą w samym centrum miasta, a może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł88,36 m² 3 565 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 88,36 m2 znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na parterze z ogródkiem przy ul. Wędrownej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem 20m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 336 zł43,22 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B6 Mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł74,40 m² 9 059,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Plus miejsce postojowe! Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł66,60 m² 16 066,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, niemal w centrum miasta, lecz jednocześnie w spokojnej, zacisznej okolicy z sąsiadującymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,31 m² 23 466,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż elegancki apartament położony w prestiżowym kompleksie Polanki Aqua w Kołobrzegu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł71 m² 8 647,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą oraz bezpośrednim zjazdem do hali garażowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo przyjaznym sąsiedztwie - w pobliżu liczne tereny zielone (m.in. Park Kleciński), ścieżki piesze i rowerowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

603 046 zł49,43 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 49,43 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł65,05 m² 26 118,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum Gdańska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,05 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 915 zł51,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,57 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł78,51 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe | 78,51 m | Osiedle Dębowe | Tychy | Promocja nawet do 25 tys. zł! Zapraszamy na dzień otwarty! 25.04. w godzinach 10-15. Promocja obowiązuje dla klientów Dnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe studio Z ogrodem zimowym - stara krowodrza Wolne od zaraz | Klimatyzacja | 100m od Parku Krakowskiego Szukasz prestiżowego miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z energią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł58,30 m² 8 662,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie parterowe, bezczynszowe z ogrodem i ogrzewaniem podłogowym w Porosłach. Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkania w nowej inwestycji w Porosłach.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł21,40 m² 7 009,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Legnica - ulica Senatorska Doskonała propozycja dla Singla szukającego niedużego, przytulnego lokum na start lub Inwestycja pod wynajem w atrakcyjnej lokalizacji - w sąsiedztwie budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48,90 m² 36,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Legnicy na Piekarach C. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze z balkonem w cichej i spokojnej okolicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32,30 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Kalisz, ul. Zgodna 1a Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , położone na wysokim parterze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 696 zł35,36 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do mieszkania pokazowego! Mieszkanie gotowe do odbioru II kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł38,39 m² 4 324,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Gliwice przy ul. Modrzejewskiej 3a/9.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł39,10 m² 8 951,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż | 39,10 m | ul. Żabia 18, białystok | 350 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,10 m , znajdujące się na 3. piętrze w budynku przy ul. Żabiej 18.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 62,28 m2 parter, wejherowo - 2016 rok Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, położone na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł85,95 m² 6 748,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,60 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł58,30 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście ul. Franciszkańska 3 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,90 m² 13 935,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,9 m położone przy ul. Jagiellońskiej 6a na warszawskiej Pradze-Północ! Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,11 m² 5 306,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m , położone w Elblągu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w budynku mieszkalnym należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55,82 m² 80,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest komfortowo i nowocześnie urządzone 3 pokojowe nowe mieszkanie na Bielanach (młociny) ul. Książąt Mazowieckich, na spokojnym osiedlu. Mieszkanie o pow. 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł70 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem Wrocław, ul. Żeglarska (boczna ul. Hallera). Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m położone na 1. piętrze w budynku dwulokalowym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,80 m² 9 683,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szwederowo M3 balk on blok z cegły w świetnej lokalizacji! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 56,8m2 (prawie 60m2 licząc po podłodze) w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł27 m² 12 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka W sercu grodziska 2 min do pkp! ul. Kościuszki Na sprzedaż zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Będzie wolne od 5.04.2026 Przedmiotem oferty wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ul. Czackiego 1. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 159 zł57,97 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 57.97 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród z tarasem, 2 sypialni oraz łazieneki.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł74,65 m² 13 998,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie 74 m | Białystok, ul. Kręta | I piętro, wysoki standard Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33,50 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od maja Serdecznie.