dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

513 599 zł35,25 m² 14 570,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

580 000 zł54,20 m² 10 701,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, antresoli, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

420 000 zł33,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Listopadowa 105 i 107

Dolne Przedmieście Bielsko-Biała

420 000 zł36,45 m² 11 522,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,34 m² 18 993,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne wnętrze z ogrodem zimowym przy samym Parku Lotników. Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż cztery ściany? Na prestiżowym Osiedlu Eldorado (ul. Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,23 m² 12 559,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,23 m , położonego przy ul. Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł58,64 m² 7 656,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, nowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,64 m + balkon + poddasze w formie schowka/strychu, położone na 1 piętrze w nowej inwestycji Kameralna Lwowska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 3 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 448 zł31,06 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe w hali garażowej są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone oraz ciche mieszkanie, położone przy ul. gen. Romana Abrahama 18, na zadbanym osiedlu, na Warszawskim Gocławiu, w sąsiedztwie Jeziora Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł231 m² 15 974,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

0% - zakup bez prowizji Ciche mieszkanie znajduje się w zabytkowej i zadbanej kamienicy na Pradze Północ. Blisko jest do stacji metra Wileńska oraz stacji metra Stadion. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 41 m świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , idealne dla jednej osoby lub pary, które.

Szczegóły ogłoszenia

574 999 zł66,80 m² 8 607,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Oaza Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,80m2, usytuowane na 11 piętrze w 11-piętrowym budynku na osiedlu Nagórki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

679 500 zł41,64 m² 16 318,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam 2-pok mieszkanie na Ruczaju, ul Piltza, widok na zieleń z dużego balkonu Do sprzedaży oferuję ładnie wykończone 2-pok. mieszkanie usytuowane na 3.piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 590 zł53,30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 849 zł55,69 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 463 zł55,81 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57,35 m² 20 749,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje Z balkonem na ul. Rydlówka - dębniki Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł47,30 m² 14 756,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 osobne pokoje Z balkonem ul. Słomiana - os.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł75 m² 12 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne, zadbane 3-pokojowe prądnik czerwony lokalizacja, budynek Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł52,67 m² 13 954,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zadbane, po remoncie 2-pokojowe Z balkonem W atrakcyjnej lokalizacji lokalizacja, budynek Z przyjemnością prezentujemy bardzo ładne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,73 m² 8 354,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, action, kaufland; punkty.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł37 m² 12 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zlokalizowane przy ulicy Okólnej to typowe urokliwe osiedle z lat 70-tych po modernizacji. Ocieplone budynki, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł38 m² 21 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Stare podgórze 2 pokojowe ok. 38 m2. Blisko ronda matecznego! bulwary wiślane ok. 1 0 minut spacerkiem! budownictwo Z lat 70 tych. Mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł24 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English bellow Podana cena dotyczy najmu na 9-12 miesięcy. Po tym okresie możesz przedłużyć wynajem na kolejny okres. Istnieje możliwość krótszego wynajmu , aby poznać cenę napisz do mnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł21 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł43 m² 19 767,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków- krowodrza/łobzów ul. Spokojna doskonała lokalizacja 15/20 min spacerkiem od rynku głównego! 2 pokoje 43m2(oddzielne z antresolami w każdym pokoju)! wykończone gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36 m² 23 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków-kro wodrza (łobzów) rejon ul. Cieszyńskiej centrum miasta! doskonała lokalizacja ok.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO! 2 POKOJE OK. 35,4 m2! wykończone gotowe do wprowadzenia -nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

english bellow Podana cena dotyczy najmu na 9-12 miesięcy. Po tym okresie możesz przedłużyć wynajem na kolejny okres. Istnieje możliwość krótszego wynajmu , aby poznać cenę napisz do mnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł83,39 m² 11 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - Łagiewnikach Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. kondygnacji kameralnego budynku w dzielnicy Kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65 m² 13 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł50,27 m² 8 533,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mdp Partners przedstawia: osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,63 m² 8 458,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 56,63m2 (3 pokoje) z balkonem oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł30,45 m² 12 118,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: na sprzedaż na zasadach cesji umowy deweloperskiej: lokal mieszkalny (2 pokoje) o powierzchni 30,45m2 z przynależnym ogródkiem 22m2 oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,30 m² 13 559,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje na Bemowie-Lotnisku - 10. piętro, spektakularne zachody słońca i świetna komunikacja z centrum. Mdp Partners ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł46,52 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł42,50 m² 16 188,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Ruczaj | ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł68 m² 13 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 68 m z dwoma balkonami | Mydlniki | garaż podziemny | spokojna zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Będzina Osiedle Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł61,90 m² 17 366,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem / miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,90 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 69,90 m , położonego w kamienicy na Karłowicach. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,52 m² 10 732,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2 piętrze kamienicy z lat 30., w dzielnicy Karłowice przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie ma funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,50 m² 11 717,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o łącznej powierzchni 49,5 m2 plus przynależna piwnica 1,1 m2. Najważniejsze informacje - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38,71 m² 4 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

= wyłączność = Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Wałbrzycha - w dzielnicy Stary Zdrój, przy ul. 11 Listopada. Lokal.