dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

259 000 zł99,70 m² 2 597,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z niezależnym wejściem w kamienicy - Śródmieście Darłowa! Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji? Oto niepowtarzalna nieruchomość w sercu Darłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł36,40 m² 17 252,75 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,40 m położone na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Warszawie, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: rodzinne 3 pokoje w sercu Krowodrzy doskonała lokalizacja i budynek z cegły! Szukasz mieszkania, które łączy solidne budownictwo z topową lokalizacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł24,83 m² 88,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Hawelańskiej o powierzchni ok. 25 m2 szuka lokatorów! :o apartamencie: mieszkanie dla osób poszukujących stylowego wnętrza. Odświeżone. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 043 zł27,87 m² 15 825,01 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca przestronna kawalerka położona na VI pietrze w budynku z 2019 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z jasnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1 piętrze na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 55,56 m z ogródkiem i miejscem postojowym - parter w zabudowie szeregowej w Koszycach Małych przy ul. Brzozowej Na nowopowstającym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Apartament 2 pokojowy wysoki 3,20 m w kamienicy przedwojennej z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Oferta dla konesera unikatowych nieruchomości. Inwestycja w ścisłym Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł88 m² 8 284,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce wg. rankingu otodom Lider jakości pro. Dwupoziomowy apartament w Rokietnicy w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 732 zł67,80 m² 23 181,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł40,51 m² 17 995,56 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy dwupokojowy apartament położony w centrum Olsztyna w inwestycji Centaurus przy ul. Piłsudskiego. Budynek został oddany do użytkowania w 2024r. Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł90 m² 17 211 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja górny mokotów, ul. Bukowińska Jedna z najlepszych lokalizacji Warszawy Mokotów Ksawerów, tuż przy metrze Wilanowska Oferujemy przestronne 4-y pokoje, wyjątkowe 89,22 m, obecnie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 794 000 zł205 m² 18 507,32 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Loft W chmurach - czyli miasto u stóp. Na sprzedaż unikatowy, trzypiętowy loft o powierzchni 205 m2, znajdujący się na samym szczycie budynku, z panoramicznym widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł54,60 m² 7 765,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2 pokojowe, tychy, ul. Elfów Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w sercu Tychów, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

746 500 zł56 m² 13 330,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z lat 60-tych. Zielona i spokojna okolica. Na powierzchnię oferowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , oferujące wygodny układ 2 pokoi oraz garderoby, z możliwością dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,89 m² 6 452,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ogrodowa, dzielnica Zdrój Oferujemy n a sprzedaż wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły.Miejsca parkingowe.Z przedpokoju osobne wejście do salonu ,kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,17 m² 33,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuje na wynajem 2- pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu przy ulicy Łopuskiego. Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, centrum miasta - dostępne od zaraz - Z widokiem na panorame.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Węglin Południowy. Lokal znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku i będzie doskonałą propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż przytulne i w pełni funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość jest bardzo dobrze utrzymana, po remoncie i położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 34 m usytuowana na 4. piętrze w al. Komisji Edukacji Narodowej 15. Mieszkanie znajduje się bardzo blisko stacji metra Kabaty oraz Lasu Kabackiego (15 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Witosa

Ełk,warmińsko-mazurskie

450 000 zł74,80 m² 6 016,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m2, położone w Ełku przy ulicy Wincentego Witosa 1. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł74 m² 9 391,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z 2013 budynku z 2012 roku (bez windy), na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł36,10 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m , zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

529 880 zł46 m² 11 519,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1 piętrze bloku przy ulicy Poleskiej 17 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

663 600 zł39,50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,60 m² 18 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ciche mieszkanie 1-pokojowe w nowszym budynku z 2000 roku z ogrzewaniem miejskim na Muchoborze Wielkim. Składa się z: - pokoju z kuchnią - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 864 zł46,46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie na 1 piętrze, w spokojnej zielonej okolicy na osiedlu Armii Krajowej w Jarosławiu. Bez pośredników i prowizji! * 1 piętro *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 266 zł42,49 m² 10 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej, rozwijającej się części Rumi - tuż przy terenach zielonych i rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe na Mierzynie | 52 m | ul. Topolowa Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w spokojnej części Mierzyna.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł50,98 m² 5 294,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu, o powierzchni 51 m2, usytuowane na ostatnim piętrze efektownie odnowionej kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,61 m² 6 255,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w Katowicach przy ulicy Siewnej 19. Nieruchomość wyróżnia się licznymi atutami, czyniąc ją doskonałym wyborem zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, słoneczne mieszkanie, położone na parterze w IV piętrowej kamienicy po termomodernizacji, na os. Śródmieście w Głogowie. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na drugim piętrze w Świebodzicach. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne, słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,35 m² 36,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwupokojowe i niedrogie mieszkanie w Iławie, w oddanym do użytku w 2008 roku budynku. Lokal dwupokojowy o powierzchni ok.43 m2 z balkonem, położony w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 960 zł106,82 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 106,82 m w stanie deweloperskim, idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Lokal o funkcjonalnym układzie obejmuje aż 5 pokoi oraz.