dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

529 900 zł67,09 m² 7 898,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle sikorskiego to zróżnicowane propozycje mieszkań i domów, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów. Dla osób ceniących sobie przestrzeń na świeżym powietrzu dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,28 m² 82,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny apartament w klimatycznej kamienicy przy ul. 1 maja. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze i ma metraż 30,28m2. Na całość składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,79 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Wojska Polskiego (vis a vis Parku Michalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne mieszkanie na 7 piętrze 9 piętrowego bloku z windą. W skład mieszkania o powierzchni 52m2 wchodzi : -przestronny korytarz, -3 pokoje, -oddzielna kuchnia, -balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł54,63 m² 7 486,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.54,63 m2 mieszczące się na os. Staszica w Gorzowie wlkp. Nieruchomość zlokalizowana jest na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy w sprzedaży III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej. W skład tego etapu wchodzi 20 mieszkań. Dostępne są mieszkania na parterze z ogródkami oraz na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł47,87 m² 7 729,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie ul. Krogulskiego W tarnowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 47,87 m, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,52 m² 20 351,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowoczesnym bloku mieszkalnym przy ul. Dąbrowskiego 10a w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz gotowego mieszkania po kapitalnym remoncie - dzwoń   Tylko u Nas! Lokalizacja: bydgoszcz, ul .Modrakowa Piętro: trzecie Budynek: Blok z Wielkiej płyty Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł52,80 m² 35,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia blisko centrum mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Tysiąclecia - przy ul.Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 52,80m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Iberyjskiej. Lokal składa się z salonu z wyjściem na przestronny balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł111,21 m² 161,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Bielany- ul. Makuszyńskiego- w pobliżu metro Słodowiec Mieszkanie 42 m2- położone na 2 piętrze w budynku bez windy pokoje niezależne, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22,79 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości twoje M oferuje kawalerke na wynajem Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22.79m2, w którego skład wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,04 m² 12 263,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Designerskie mieszkanie z prywatnym ogródkiem | Skoki, ul. Polna 11D Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na parterze kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,76 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł29,60 m² 20 236,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. Apartament jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł98,81 m² 18 925,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59 m² 18 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

430 416 zł35,28 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł104 m² 7 971,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Opolu Śródmieście Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m plus piwnice 2x po 5 m i pokoik 5 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Pruszkowa. Lokal na wysokim parterze w budynku z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46 m² 6 087 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Solca Kujawskiego! Lokal mieszkalny znajduje się w bloku, w spokojnym i dobrze skomunikowanym sąsiedztwie, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 49 m2 przy ul. Dolna Wilda. * mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone * wszystkie sprzęty i meble 2 letnie * * podjazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,17 m² 33,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuje na wynajem 2- pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu przy ulicy Łopuskiego. Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, centrum miasta - dostępne od zaraz - Z widokiem na panorame.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł59,80 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu znajdujące się w starej poniemieckiej kamienicy. Z okien widok na Park Szwedzki, około 400m do Parku Zdrojowego. Lokal bardziej nadający się po remoncie jako.

Szczegóły ogłoszenia

661 600 zł66,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie oława 3 pokoje sprzedam Oława sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z tarasem przy ul. 3 maja Doskonała lokalizacja Centrum miasta I piętro Budynek z 2010 roku Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł41,30 m² 15 181,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dziesięciopiętrowym apartamentowcu zlokalizowanym w Gdańsku Matemblewie, oferujący doskonałą komunikację (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł87 m² 22 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament inwestycyjny - ul. Wenecja 19, stare Miasto, kraków Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 86,5 m , położony na 3. piętrze kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie 2 pokoje obszar mieszkania 35m2 powierzchni użytkowej z możliwością użytkowania ogródka przy budynku po załatwieniu stosowanych pozwoleń.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł66,60 m² 12 987,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 66 m2 w osiedlu zamkniętym całodobowo chronionym gotowe do zamieszkania. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej widnej kuchni i dwóch loggii. Usytuowane na I piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 640 zł48,26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Wiosenna Promocja! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,26 m2 ,mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego pod okiem architekta, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,50 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum, ale jednocześnie z bliskością terenów zielonych? Marzy Ci się ciche mieszkanie z pięknym tarasem na którym możesz wypić poranną kawę? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Rychlińskiego - bielsko-biała Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł62,90 m² 124,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 63 m w samym sercu warszawskiego Śródmieścia ciche mimo centralnej lokalizacji, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42,50 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę atrakcyjnego i komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim, ostatnim piętrze bloku znajdującego się przy ulicy Ks. Bosco w Sokołowie Podlaskim. Blok.

Szczegóły ogłoszenia