dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

720 000 zł70 m² 10 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, designerski apartament z tarasem o powierzchni całkowitej 70 m 2 , użytkowej 62m 2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 448 zł33,42 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 10 piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku w zielonej części śródmieścia. Mieszkanie jasne, słoneczne, balkon widok.

Szczegóły ogłoszenia

387 300 zł38,73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bez prowizji, jestem osobą prywatną. Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36,4 m , usytuowane na 2 piętrze w ocieplonym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł55,84 m² 5 639,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie do odświeżenia znajdujące się na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie ul.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   cena do negocjacji Duże 3 pokojowe mieszkanie Z dostępem do ogórdka - ul. Oświęcimska.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47,40 m² 5 168,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,4 m , położony na parterze w zadbanym bloku 2-piętrowym po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł45,40 m² 13 193,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchn i około.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 631 644 zł129,84 m² 20 268,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia oferujemy mieszkanie jednopokojowe Z przedpokojem, kuchnią, łazienką, garderobą I balkonem na osiedlu tysiąclecia. Oferta na wyłączność. Mieszkanie gruntownie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł44 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doki living to nowoczesna odsłona Śródmieścia Gdańska. Młode Miasto charakterystycznie wpisuje się w historyczny, postoczniowy klimat miejsca. Nowoczesne, postindustrialne bryły budynków.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,95 m² 8 125,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 58,95m2 | ul. Hanasiewicza | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58,95 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł23,70 m² 16 286,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament nad morzem | Idealny pod inwestycję i wynajem! Jeśli szukasz nieruchomości w otoczeniu lasu, 20 min spacerem od plaży, z ogromnym potencjałem najmu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 840 zł25,34 m² 12 108,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł135 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Unikatowy penthouse z tarasem w Starym Mieście Mint Property prezentuje na sprzedaż apartament z wyjątkowym tarasem w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w budynku z roku 1965 przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Kosynierów to spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,10 m² 6 640,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 000 zł204 m² 120 098,04 zł/m²

 

Piętro:51/52

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Unikatowy, designerski apartament położony na 51 piętrze w inwestycji Złota 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy apartament ze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł89,41 m² 8 377,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Uwaga: pierwsze trzy zdjęcia w galerii to wizualizacje, które prezentują przykładową aranżację salonu oraz sypialni. Kolejne zdjęcia przedstawiają aktualny, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł56,34 m² 4 792,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1553

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne i przestronne mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy - centrum Nowej Soli Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,29 m² 11 543,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** ścisłe centrum ** stan do wejścia ** cegła ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza. Gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 710 zł24 m² 112,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem komfortowe studio o łączniej powierzchni 24,5 m2 położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tadusza Romanowicza - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 785 558 zł74,42 m² 23 992,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Unikalna, kameralna inwestycja położona w Sopocie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, składająca się z 6 budynków z niską 3 piętrową zabudową. Mieszkańcy mają do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 273 zł81,40 m² 7 976 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania łączącego w sobie mistrzowską lokalizację, ekologię i komfort życia ? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie blisko centrum w Szamotułach! Termin oddania inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł89,50 m² 6 089,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne Mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu urocze przestrzenne mieszkanie o powierzchni 89,5.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie | radom - ustronie | 8 piętro | balkon Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Ustronie w Radomiu. Lokal znajduje się na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł36,42 m² 9 335,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle pod Jabłonią - Twoje miejsce w sercu Mszczonowa Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową Osiedle pod Jabłonią , położoną w samym centrum Mszczonowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

510 948 zł31,54 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

O nieruchomości: na sprzedaż nieruchomość prosto od dewelopera. Inna niż wszystkie. Zlokalizowana w budynku przy Jeziorze Ełckim na 2 piętrze o powierzchni 31,54m2 z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł45,30 m² 19 867,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament dwupoziomowy położony w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 200 metrów od morza. Całkowicie wykończony w dobrym standardzie. Przy domu 25 metrowy ogródek i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 415 zł77,50 m² 11 811,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Wiesz co jest dziś najtrudniejsze w znalezieniu sensownego mieszkania rodzinnego w Krakowie? Nie metraż. Nie nawet cena. Tylko to, żeby to mieszkanie faktycznie było wygodne do życia. Bo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 130 zł87 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie nad morzem, podczele Kołobrzeg. Blisko 36 metrowe mieszkanie nad morzem: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, i piętro i balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cieszyn, 2 pokoje, 33m2, wysoki standard, wyposażone, parter Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w fantastycznej lokalizacji, ulica Paderewskiego 6. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, zadbane mieszkanie na wynajem, na kameralnym osiedlu. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 000 zł41,36 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.11 41,36m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duża loggia 7,6m2, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne wnętrze z wyważonym, nowoczesnym charakterem Na sprzedaż jasne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 52,50 m , położone na osiedlu Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł66 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32,10 m² 31,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, piwnica, parking osiedlowy