dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

519 900 zł29,28 m² 17 756,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nieruchomość położona w wyjątkowej inwestycji przy ulicy Misjonarskiej w Lublinie, zaledwie10 minut piechotą od Bramy Krakowskiej! lokalizacja: apartamenty Vettera to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,61 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe na kameralnym osiedlu w Grójcu. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną. Aneks kuchenny w zabudowie i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł50,70 m² 13 944,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46 m² 21 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament 2-pokojowy z balkonem i miejscem postojowym ul. Prandoty | mb Estates mb Estates oferuje na sprzedaż elegancki, nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 994 zł36,09 m² 13 161,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 37,5 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł30 m² 15 967 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, położone na 1 piętrze, zlokalizowane w pobliżu ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł46,50 m² 10 172,04 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na Skwerze Kościuszki 45m do mieszkania przynależna piwnica i balkon logia .W budynku winda. Czynsz lato 650zł , zima 989zł. Mieszkanie do remontu. Okna pcv starszego typu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,50 m² 11 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Wzg. Św. Maksymiliana. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane przy ulicy Szujskiego w Tarnowie, składające się z dwóch osobnych pokoi (w tym jeden z balkonem typu loggia),.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia klimatyczne mieszkanie położone w sercu Wrocławia - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł68,50 m² 7 430,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,50 m z piwnicą ok. 5,10 m Oferujemy przestronne i bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł34,49 m² 17 802,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z garażem i dużą loggią Poznań, jeżyce ul. Św. Wawrzyńca | inwestycja Colian Prezentuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,30 m² 11 112,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł65 m² 15 998,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 2 łazienki (6,5m2, dodatkowe wc 2m2) oraz kuchnia. pokoje posiadają balkon 3,5m2/loggia 4,7m2. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, zl Lokal znajduje się na 5. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł86 m² 12 186,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| cieszyn, ul. Głęboka ,wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, idealne pod inwestycję Marzysz o przestrzeni z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym komfortem?.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł57,76 m² 16 880,19 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m , zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 650 zł35 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku 2% pcc i prowizji biura nieruchomości nowe mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na 7. piętrze w silikatowym budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,19 m² 25 671,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z panoramą na sea towers - ostatnie piętro Ostatnie 5. piętro | Widok na Sea Towers | Wysoki standard wykończenia | Wydzielona sypialnia | Hala garażowa | 5 min do Bulwaru ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,70 m² 14 989,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność apartament w Szklarskiej Porębie w resorcie sun & snow. Lokal mieści się na bardzo wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,46 m² 14 151,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 56,46 m , położonego w Legionowie przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 680 zł39,65 m² 11 114,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł38,79 m² 11 747,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,20 m² 13 464,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje z balkonem - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,60 m² 14 244,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65,16 m² 6 906,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,16 m , położonego na parterze w 5-kondygnacyjnym budynku przy ul. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie, położone na wzgórzu. To jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji Sosnowca. Osiedle na Wzgórzu to najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł30 m² 13 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 przy ulicy Władysława Broniewskiego. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Baranówka jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł109 m² 4 770,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m przy ul. Lelewela na wysokim parterze w odnowionej kamienicy: możliwość wydzielenia własnego ogródkawszystkie instalacje wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wypoczywaj i zarabiaj

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł57 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Loftowy klimat w sercu Starówki - otwarta przestrzeń i widok na dachy miasta. Prezentujemy na wynajem wyjątkowe, unikalne mieszkanie z widokiem na dachy Starego Miasta. To absolutnie.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł34 m² 14 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m z dodatkowym poddaszem (17 m ), położone na 4. piętrze nowego budynku z 2025 roku przy ul. Sielawy, na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Wyspiańskiego, piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m , położone przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,50 m² 13 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słyszysz ten szum? To nie wrocławska kranówka, to Park Popowicki szepcze Ci do ucha, że czas na spacer. Wejdź do świata, gdzie dębowy parkiet pamięta lepsze czasy, ale Twoja wizja nada mu królewski.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64,50 m² 7 519,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Interesujące mieszkanie o ładnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku, w śródmieściu. Na powierzchnię 64,5 m2 składająsię: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł49,09 m² 13 607,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,50 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę kawalerkę na nowoczesnym osiedlu. Najem okazjonalny. Ulica to Ofiar Grudnia 70 w Gdańsku Południe/ Orunia Górna. Kawalerka o powierzchni 28,50.m2, Zlokalizowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do pierwszego zamieszkania | nowa inwestycja visavis z basenem | kampus politechniki łódzkiej | parking Do wynajęcia mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 34 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 500 zł113 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z czterema balkonami w nowoczesnej willi miejskiej! pcc 0% | Prowizja 0%! stara cena 1499 000zł! nowa cena 1412 500zł Jeśli marzysz o przestrzeni, świetle.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²