dowolna

Mieszkania

95 884 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 884 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 225 zł43,67 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 418 zł40,79 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 340 zł41,64 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56,30 m² 42,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, balkon, wysoki parter, miejsce parkingowe Słupsk, ul. Szczecińska Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,30 m² 11 030,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, w niezwykle malowniczej i urokliwej miejscowości, z bezpośrednim dostępem do strefy przyrody, otoczonej rozległymi terenami zielonymi, jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kopernika w Skarszewach (gmina Skarszewy). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 480 zł63,20 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 060 zł60,60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 600 zł49,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł41,83 m² 13 746,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie położone w Szczecinie przy ul. Golisza. Lokal znajduje się na 4. piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,76 m² 13 479,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł73,56 m² 8 360,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje ofertę przestronnego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone Gdynia Dąbrowa! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni, w dzielnicy Dąbrowa. Jest to jedna z najmłodszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,10 m² 12 644,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalne, duże mieszkanie z ogródkiem! Świetna lokalizacja! Gdańsk Jasień! lokalizacja: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień. To dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35,71 m² 39,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie połozone w Bytomiu dzielnica Szombierki Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 071 675 zł64,95 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu, częściowo oddzielonej kuchni, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 132 210 zł59,59 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 246 240 zł77,89 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 zł36,56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 144 zł75,94 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 75,94 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

464 620 zł35,74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

| do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,94 m² 9 357,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70,78 m² 10 299,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70,78 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2008 r. na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,95 m² 12 644,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł162,20 m² 9 556,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł68,07 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł92,42 m² 8 537,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie wraz z użytkowym strychem w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, w budynku wielorodzinnym (4 mieszkania w budynku),.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł59,20 m² 14 679,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł109,20 m² 12 728,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,86 m² 8 937,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Włocławek (centrum Handlowe Wzorcownia) mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,86m2,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł40 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, dwustronne. Blok po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. Nowo wybudowany plac zabaw. Mieszkanie z balkonem 126/80. Do mieszkania należy bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,05 m² 15 179,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskiej Woli przy ul. Wolność. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł61 m² 10 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu idealne dla rodziny lub inwestora! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 87,42 m Bydgoszcz, osowa Góra. Tutaj trzy lub cztery pokoje, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Osielsko,kujawsko-pomorskie

462 735 zł51 m² 9 073,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania 3-pokojowe ok. 50 m Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Skandynavia Park komfort, funkcjonalność, lokalizacja Skandynavia Park to kameralne osiedle w Osielsku, inspirowane.