dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

To idealna okazja na inwestycję w sercu Warszawy, która łączy prestiżową lokalizację z wygodą i dostępnością wszystkich niezbędnych udogodnień. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15 A Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Osiedle Solne Etap II, zlokalizowanej na granicy Krakowa i Wieliczki. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43 m² 20 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Czwarty Żagiel, w samym centrum Przymorza. Powierzchnia 42,5 m. Usytuowanie budynku jest idealne nie tylko ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł47,40 m² 3 354,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,4 m2 położone w Górowie Iławeckim przy. ul. Kościuszki 36. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m . Znajduje się na 2. piętrze bloku. Mieszkanie charakteryzuje się jasnymi pomieszczeniami, urządzone w stylu glamour.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m, położone na 3 piętrze w dogodnej lokalizacji w centrum Kutna. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł37,70 m² 4 376,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,7 m , położona na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł70 m² 12 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dom pod klucz | Przypki, gm. Tarczyn | 70 m ogród 300 m Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom w spokojnej, zielonej okolicy. Świetny dojazd do Warszawy szybki dostęp do S7 i S8, ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł59,10 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 4 - A1.1 Pierwsze piętro Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł137,94 m² 14 861,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m z tarasem przy Parku Żerańskim - przestrzeń, światło, spokój i harmonia Cena: 2 050 000 zł Lokalizacja: warszawa - Białołęka, ul. Krzyżówki Powierzchnia: 140.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł88,30 m² 19 920,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: ok. 800 m do morza. Duży balkon. Komórka lokatorska. Dwa ponadstandardowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Zamknięte osiedle z 24 godzinnym monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł73 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

546 497 zł41,09 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Lokal użytkowany przez 4 miesiące. Lokal w trakcie najmu, możliwość przepisania umowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwupokojowe komfortowe i przytulne mieszkanie na Ratajach. Mieszkanie jest odświeżone, pomalowane, gotowe do wprowadzenia. W pobliżu znajduje się cała niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł59,35 m² 7 160,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowoczesnej zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Koszyce Wielkie, nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 48,3 m | Polanki Park | 350 m od plaży | Basen Komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł60 m² 3 081,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,11 m położone w Janocinie, w spokojnej okolicy niedaleko Kruszwicy. Lokal jest jasny i ustawny, daje dużo możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament na prestiżowym Osiedlu Atal Francuska Park w Katowicach zaprojektowany przez właścicieli architektów.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł59,50 m² 5 798,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Czy szukasz miejsca, w którym przestrzeń nie jest tylko słowem, a trójstronny widok sprawia, że kawa smakuje lepiej o każdej porze dnia? Przy ulicy Mickiewicza 38 w Tarnobrzegu czeka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 45 m2. Stan do remontu. Mieszkanie w cichej dzielnicy Wołowa z dala od ulicy. Do stacji kolejowej około 500 m. Pokój dzienny: 21,03 m Kuchnia: 6,12.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,34 m² 9 419,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja do 21.05.2026! Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze w bloku w spokojnej i cichej okolicy , miejscowość Wysoka ul. Malinowa 2 obrzeża Wrocławia , Bielan Wrocławskich ,.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł31,15 m² 13 868,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od Właściciela - bez prowizji pośredników. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego (blisko ścieżki rowerowej - 500m od plaży na żwirowni).

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł83,20 m² 8 990,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w samym sercu Rumii, w budynku wybudowanym przez dewelopera Costa. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania jednopokojowego w Starej części Huty w os. Słonecznym Mieszkanie: - duży pokój, osobna jasna kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł71,01 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie - okmiany 3-pokojowe mieszkanie z balkonem komfort, cisza i świetna lokalizacja! Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,07 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycznością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Kazimierz ul. Paulińska 57 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 57 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal na wynajem Osów, szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m , położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63,40 m² 10 078,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska, można zrobić 4 pokój. Polecam mieszkanie (63,40 m2), położone na gdańskim osiedlu Chełm. Miejsce znakomicie skomunikowane, blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 lipca możliwość obejżenia lokalu od 1 lipca Oferujemy na wynajem wyjątkowy, bezczynszowy apartament o powierzchni 88 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie Kamień Pomorski, tylko 7 km od morza! Marzysz o mieszkaniu blisko Bałtyku? Szukasz gotowego lokum bez konieczności dodatkowych inwestycji? To.

Szczegóły ogłoszenia

611 000 zł60 m² 10 183,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę na sprzedaż nowocześnie wykończonego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 1 piętrze w 3-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 264 zł30,58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - w bezpośrednim dostępie do centrum miasta! Budynek oddany do użytku! *** nowoczesne rozwiązania - pompa ciepła *** zyskaj wyjątkowy apartament dla siebie lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł59,30 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 1 - A0.1 Parter Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.