dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

749 000 zł57 m² 13 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bez prowizji od strony kupującej Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Włochy w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Warszawy, obok mamy skm-kę.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę luksusowy i komfortowy apartament w Zakopanem przy ulicy Bory Jaszczurówka o powierzchni 54 m2 plus komórka lokatorska o pow. 1,9 m2. Apartament znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Osiedle Szafirowe, konin Mieszkanie wyposażone w klimatyzację! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł64,80 m² 10 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł36,50 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości tel   Do wynajęcia komfortowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym położone przy ulicy Wołynki na poznańskiej Malcie. Mieszkanie wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 536 zł37,92 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,70 m² 7 543,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wśród zieleni | os. Mieszka I | bielsko-biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,7 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku na osiedlu Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie, urządzone w ciepłym, ponadczasowym stylu, idealne dla singla lub pary ceniących komfort oraz praktyczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 zł28 m² 103,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,24 m² 14 849,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł50,40 m² 10 019,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować do wynajmu przytulne, ciche mieszkanie w samym centrum Grodziska Mazowieckiego! Bardzo wysoki standard wykończenia! Koszt: 2900 + opłaty 750 Wysoki standard, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,50 m² 14 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

40,5 m | balkon z widokiem na latarnię morską | miejsce postojowe w garażu w cenie | pełne wyposażenie Na sprzedaż wyjątkowy apartament wakacyjny położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 075 zł58,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,88 m , położone w samym sercu Gliwic. To lokalizacja poszukiwana przez najbardziej wymagających klientów łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

2 078 430 zł71,67 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Tamka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58,11 m² 6 797,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,11 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Jaworskiego (os. Świętokrzyskie). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

311 920 zł32,20 m² 9 686,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,20 m , położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

546 125 zł58,75 m² 9 295,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,75 m , położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł59,72 m² 18 084,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,72 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł55,56 m² 7 289,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na bydgoskich Kapuściskach, II piętro. Trzy pokoje, w dwóch na podłodze bardzo ładny parkiet, w trzecim i przedpokoju panele, na ścianach częściowo tapety,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,70 m² 7 185,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Malskiej (os. Słoneczne Wzgórze). Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł41,51 m² 20 452,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Al. Niepodległości | Metro Racławicka mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na ostatnim - szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł60,51 m² 14 460,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do tramwaju (350m) - 3 minut pieszo do przystanku autobusowego - 4 minuty autem przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Jasień - Nowoczesne osiedle, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł70,70 m² 18 246,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34,60 m² 43,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czarnków | 34,60 m | po remoncie | parter Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,60 m , położone na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł24,50 m² 111,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka jest w pełni umeblowana i znajduje się w nowoczesnym budynku zarządzanym przez firmę resi4rent. Całodobowa ochrona, parking, windy, wszystkie media, wi-Fi, tv, pomoc techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł125 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament na wynajem: trzypokojowy apartament z dużym balkonem, położony na prestiżowym prestiżowym osiedlu Eko Park, z całodobową ochroną. Dwie łazienki, jedna z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,62 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz spokoju i sielanki jak na wsi, ale nie chcesz wyprowadzać się z miasta to mieszanie jest idealne dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe (46,6 m ) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio/bezczynszowy apartament 60m2/ogródek 80m2/standard premium/klimatyzacja/pompa ciepła informacja dla biur nieruchomosci: sprzedaż bezpośrednia. Nie współpracuje z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł40,43 m² 20 034,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,96 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł63,27 m² 12 154,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,27 m na Osiedlu Siewna. Znajduje się na parterze w bloku z 2020 roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł32,06 m² 5 770,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Przytulne mieszkanie o powierzchni 32,06 m , położone na 1 piętrze kamienicy po termomodernizacji w Nowej Soli. W skład nieruchomości wchodzą: - salon - 18,80 m2 - sypialnia - 4,60.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50,63 m² 14 418,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Domenica Scarlattiego budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50,63m2. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 €88,91 m² 11,25 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga! Wartość czynszu wyrażona jest w walucie eur! Na wynajem długoterminowy 3-pokojowe mieszkanie w Sopocie przy ul. Wybickiego Mieszkanie składa się z: - salonu - dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 177 zł58,51 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 lokalizowane na I piętrze w nowo budowanej kameralnej inwestycji nieopodal centrum miasta (około 1,4 km) na skraju osiedla ksm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: mieszkanie z ogródkiem - Skawina, ul. Lipowa 53,63 m | ogródek 27 m | parter | os. Krakowskie Przedmieście Cena mieszkania: 750 000 zł Miejsce postojowe: 49 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4 piętrze w bloku w samym centrum Gryfic. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,60 m² 12 214,67 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Nie musisz szukać dalej :) Mieszkanie, które daje coś więcej niż metry daje przestrzeń do życia. W Szczecinie, w zielonej i spokojnej części.