dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

599 000 zł47,19 m² 12 693,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 47,19 m , położone w Lublinie przy ul. Kasztelańskiej 31. Nieruchomość stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 000 zł32,39 m² 12 071,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł56,90 m² 13 356,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokoje, osobna jasna kuchnia, balkon I piwnica! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,30 m² 4 948,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł64 m² 3 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyłączność! Zakup z naszym biurem! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na I piętrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej górami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub loggią | Osiedle Pileckiego | Żyrardów Szukasz mieszkania, które daje komfort domu, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24,50 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka w Centrum Bydgoszczy. Zostań pierwszym mieszkańcem nowocześnie urządzonego apartamentu przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Gajowej 42 - bezpośrednio przy lesie, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - świetna lokalizacja, dąbrowa tarnowska, os.WESTERPLATTE. Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł66 m² 11 196,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Lubartowskiej 34. Mieszkanie z balkonem, do remontu idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,40 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Mieszkanie 47,4 m2 z balkonem - Kielce ul. Hoża 54 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,40 m , położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł45,50 m² 15 714 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

ul. Drabika okolice Nowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2023 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

650 000 zł45,56 m² 14 266,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne, narożne i przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem, piwnicą, miejscem postojowym w hali garażowej i miejscem postojowym naziemnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu funkcjonalną nieruchomość o powierzchni całkowitej 53,12 m , zlokalizowaną w cichej, a zarazem doskonale skomunikowanej części miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe/ balkon/ klimatyzacja/ garaż / Olimpia Port ul. Kolumba Oferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł55 m² 27 254,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowa lokalizacja Spektakularny widok na Olivia Star Nowoczesna inwestycja Mezzo cenionego dewelopera Eurostyl Duży taras 55 m2 8. piętro - widok na panoramę miasta, las oliwski, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł80,40 m² 17 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł29 m² 10 344,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny , luksusowy apartament zlokalizowany w centrum miasta, w prestiżowym budynku plaza III nowa niższa cena! W pobliżu rozległe, zielone tereny spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł34 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej 86 jednej z najbardziej klimatycznych i prestiżowych ulic Bydgoszczy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł41,59 m² 13 344,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, w okolicy budynki wielorodzinne, sklepy, przystanek autobusowy, stacja pkp. Zadbana kamienica- wymieniony dach, ocieplenie styropianem, przy budynku miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł25 m² 13 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł102 m² 6 814 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

DO sprzedania: sześciopokojowe na ul. Granicznej w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2026. Podstawowe informacje: - powierzchnia mieszkania: 102 mkw.; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lipca. W pełni umeblowana kawalerka na os. Pod Zegarem na Warszewie. Osiedle zamknięte z dużym terenem, placem zabaw. W budynku winda. Pokój umeblowany, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł70 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Na wynajem przestronne, jasne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m z kominkiem, położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Trakt.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ustawna kawalerka z balkonem oraz przynależną piwnicą w bloku z 1969 roku. Wyremontowane klatki schodowe, do dyspozycji dwie windy. Elektryka wymieniona tylko w łazience , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł39,88 m² 21 790,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 575 zł55,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji Piekarska Park na łódzkich Bałutach. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28,40 m² 95,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - Warszawa, ul. Łopuszańska 57a Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł24,80 m² 17 701,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Funkcjonalna kawalerka | 4 minuty do autobusu | doskonała lokalizacja | inwestycja | sopot Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,11 m² 6 903,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w Sosnowcu dz. Sielec (ul. Zamkowa). 2 pokoje, kuchnia częściowo połączona z salonem, łazienka z wc oraz przedpokój o pow. 39,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł68,55 m² 6 695,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Kategoria: mieszkania Legnica Lokalizacja: legnica, okolice centrum Pokoje: 3 Powierzchnia użytkowa: 68,55 m 2 Piętro: III piętro największe zalety! Mieszkanie o wysokim standardzie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyjątkowo przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gliwic - przy ul. Zygmunta Starego.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o powierzchni 35 m 2 usytuowana jest na 11.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł67 m² 111,94 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

The Upper House by Angel, wrocław Apartament klasy Premium na 11 piętrze | 66,58 m2| balkon | garaż podziemny - podwójne miejsce postojowe/komórka lokatorska Zamieszkaj w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa, w inwestycji Nova Graniczna, przy ul. Granicznej. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowoczesnym bloku i posiada ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł32,40 m² 14 783,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26,15 m² 20 267,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

*** Oferta na wyłączność! *** Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26 m2 położona na osiedlu V Dzielnica, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie, dzielnica Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szeroka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Proponuję Państwu zakup dwóch apartamentów położonych w reprezentacyjnej kamienicy w samym środku ulicy Szerokiej. Ulica Szeroka w Toruniu to nie tylko historyczna perła miasta; należy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij