dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 142 000 zł92 m² 12 413 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy, każdy poziom ma oddzielne wejscie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na II i III piętrze o pow. 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 208 zł40,10 m² 13 821 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niestandardowe mieszkanie 3 pok. Z tarasem 14 M2! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40,1 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki, holu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 371 zł116,90 m² 14 751 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 4 pokoi. 2 ogródki Z tarasami 48,5 I 36,5 M2! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 001 zł52 m² 19 731 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 377 zł93,20 m² 20 905 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament Z dużymi loggiami Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 93,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 900 zł35,60 m² 17 665,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nowoczesna inwestycja położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - łącząca bliskość plaży, świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

504 900 zł25,25 m² 19 996,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska. Lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie największych centrów biurowych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł105,10 m² 5 614 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: iwona 511*014*820 Duże mieszkanie z jeszcze większym potencjałem na szczycie jednego z bloków spogląda na panoramę miasta Łódź w poszukiwaniu nowego właściciela!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 934 zł54 m² 11 869 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przyjazne I nowoczesne osiedle Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, 2 wc, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł54,37 m² 14 070,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,37 m , położone przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Pogoń ul. Zakątek - 43m2 / 2 pokoje +balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wolne od zaraz ** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budownictwie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł27,71 m² 18 730 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji na przedmieściach Krakowa. Lokal położony jest na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą i oferuje funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 379 zł46 m² 16 834 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2 na I piętrze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 24,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł28 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Ultra Marina przy ul. E. Samsela 4 w Ełku. Nieruchomość jest wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 337 707 zł78 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 332 544 zł87,30 m² 15 264 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! intrygujący apartament dwupoziomowy. Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 87,3 m2 na 2 i 1 piętrze. Wysokość poziomów 2,8 m. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 25 m , zlokalizowana przy ul. Legnickiej we Wrocławiu, w nowoczesnej inwestycji Legnicka Street II oddanej do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł53 m² 7 547,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego budynku przy ul. Rydla 32 w Krakowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,40 m² 9 344,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe o powierzchni 53,40 m2, położone na 3 piętrze zadbanego bloku na zamkniętym osiedlu w Szczecinie. Dwa rozkładowe pokoje o powierzchni 17,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,53 m² 19 526,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,10 m² 5 752,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy al. Wyzwolenia, w dzielnicy Północ. Mieszkanie o powierzchni 59,10 m posiada funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37,50 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Tysiąclecia przy ul. Broniewskiego w Częstochowie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 943 zł39,50 m² 16 707 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

5 minut do skm!n żyj bez korków! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 36,3 m2 na II piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie, położone w centrum Krakowa, przy ulicy bp. Prandoty. Nieruchomość mieści w inwestycji Nowa 29 Aleja. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 700 zł58,50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 loggie! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na III piętrze o pow. 58,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 055 zł37 m² 20 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 624 zł59 m² 29 739 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bardzo dobra lokalizacja W budynku znajduje się 15 apartamentów. Apartament składa się z: hol wejściowy: 5,77 m2 Łazienka: 9,18 m2 Salon z kuchnią: 28,48 m2 Sypialnia: 15,45 m2 Taras: 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 366 zł39 m² 12 522 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament mieszkalny w nowo powstałej inwestycji. Lokale inwestycyjne, cena z 23% vat Inwestycja wyróżniać się będzie elegancką i przyjazną architekturą oraz świetną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86,50 m² 10 393,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 300 zł59,10 m² 22 019 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazały narożny apartament na ostatnim piętrze Proponowany apartament na III piętrze o pow. 59,1 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 176 zł52,60 m² 12 817 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

89 M2 ogródek! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 52,6 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc, holu oraz ogródka. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane na Osadzie Jana, w odnowionym i ocieplonym bloku. Jest to duża kawalerka o pow. 30 m2 i ładnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 647 756 zł111 m² 14 845 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 5 pokoi. Ogródek Z tarasem 134 M2! Prezentujemy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 000 zł58,12 m² 11 975,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | znakomicie skomunikowane | Gdynia Chylonia Cena całkowita: 696.057 zł. Powierzchnia: 56,59 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1, stan: deweloperski, ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 124 zł68 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 4 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

845 001 zł61 m² 13 852,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł57 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania z tej inwestycji, dostępne na parterze oraz na pierwszym piętrze! Ta oferta łączy w sobie spokojny azyl od codzienności, położony niedaleko morza z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 915 zł108,20 m² 20 341 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament Z dużą loggią 36 M2 Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 108,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij