dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

Rynek pierwotny

3 100 194 zł142 m² 21 832 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na II piętrze o powierzchni użytkowej 142 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 56,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, przytulne mieszkanie przy ulicy Os. Willowe 27, w kameralnym budynku. Trzypokojowe mieszkanie, 58 m2 niedaleko Zalewu Nowohuckiego( 5 min spacerem). Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 671 954 zł89,90 m² 18 598 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Narożny apartament Z 2 łazienkami, oddzielnym wc I garderobą! Proponowany apartament na I piętrze o pow. 89,9 m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 512 zł69 m² 12 268 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 4 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

417 635 zł34,97 m² 11 942,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub pod inwestycję! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 595 050 zł84 m² 18 989 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z 2 łazienkami I 2 garderobami! Proponowany apartament na II piętrze o pow. 84 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek z wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 325 985 zł77,20 m² 17 176 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z garderobą! Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 77,2 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł78 m² 14 744 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

2 ogródki 35 M2 I 10 M2! Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,40 m² 16 174,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,4 m, położone przy ul. Spalskiej (sadyba, mokotów), w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48,06 m² 4 161,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie z loggią w ścisłym centrum Pszowa - 48 m2 na 1. piętrze Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,06 m2, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 558 zł58,57 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m , położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny / Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 351 180 zł113 m² 11 957 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 113 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 176 zł56,55 m² 17 103,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,55 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w południowej części Krakowa, w dzielnicy Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

34 m | oddzielna sypialnia | parking + piwnica w cenie | włochy/mokotów | po remoncie Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m przy ul. Flisa 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 573 zł56 m² 13 796 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 3 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 200 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: listopad 2026 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 545 zł45 m² 21 168 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na V piętrze o powierzchni użytkowej 45 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 108 807 zł69 m² 16 069,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w południowej części Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67 m² 19 194 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taras 21 M2! apartament Z dobrym dojazdem do centrum. Pełna infrastruktura. Możliwy harmonogram płatności 20/80. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 870 zł78,70 m² 18 995 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! dwa tarasy 44 M2 I 54 M2! 2 łazienki Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 78,7 m2 na 3 piętrze. Apartament składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,32 m² 12 589,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,32 m2 z ogrodem 21,56 m2, zlokalizowane w kameralnej inwestycji we Wrocławiu Stabłowice. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65,05 m² 4 596 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta na wyłączność tylko W naszym biurze - Na sprzedaż oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,10 m2, położone na 3 piętrze w 4 piętrowej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w Legnicy, w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Tarninów. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,64 m² 11 340,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 61,64 m , położone na bardzo wysokim parterze w zadbanym budynku z windą na wrocławskim Ołbinie róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,37 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, dwupokojowe mieszkanie, na strzeżonym osiedlu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Polnej 8 w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Szczecina -podjuchy ul.Smocza. Nieruchomość znajduje się tuż przy Puszczy Bukowej, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,17 m² 6 956 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Trójstronne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji. Idealna alternatywa dla osób szukających przestronnego mieszkania z charakterem, wysokimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 750 zł64,50 m² 12 306 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament Z garderobą I 2 loggiami! W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na II piętrze o pow. 64,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 909 zł82 m² 19 401 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Blisko planowanego metra. Duży salon! mieszkanie Z garderobą! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 82 m2 na 6 piętrze. Apartament składa się z dużego salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 447 zł60 m² 16 191 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje Z dużym balkonem Z bardzo dobrym dojazdem do centrum Funkcjonalne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp tylko 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 150 zł56,50 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne ekoosiedle dla wymagających, niższe opłaty, idealne dla alergików Z filtrem powietrza. Cisza I spokój. Las. Osiedle wyposażone w pompy ciepła, fotowoltaikę które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł76,58 m² 77,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Pawiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowym, kameralnym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł60,50 m² 15 041 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Loggia 25 M2! Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 z olbrzymią loggią.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji przy ul. Masarskiej tuż obok galerii kazimierz, grzegórzki. Dostępne od 1. Czerwca opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł58 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z balkonem. Łazienka z wc i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 866 zł59,90 m² 12 602 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z oddzielnym wc. 59 M2 ogródek! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 59,9 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 953 zł82,40 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! duży 33 M2 salon! 2 łazienki! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 82,4 m2 na 1 piętrze. Apartament składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 70m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, urokliwe mieszkanie, położone przy ulicy Wrocławskiej w inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł73,50 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.