dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53 m² 16 509 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Kraków, prądnik Czerwony, ul. Bohomolca | 53 m | nowe 2025 | balkon | garaż ( dodatkowo płatny 65 tys ) Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

545 875 zł31,32 m² 17 429 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bronowice - 2 pokoje - balkon - miejsce postojowe! kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł77 m² 17 403 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 594 zł67,90 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń!   opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł36 m² 18 583 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy na sprzedaż w pełni wyposażone, jasne 2 pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, ciszę oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52 m² 6 346 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 52 m, położone na parterze w niskim 4 pietrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł41,38 m² 16 348 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Nowej Inwestycji na Bronowicach cena brutto 730 620 pln kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł78 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wileliczka - 66 m2 mieszkania + 12 m2 antresola (strych) - balkon - miejsce postojowe! Do zaoferowania mamy mieszkanie położone na pierwszym piętrze i poddaszu budynku wielorodzinnego z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł76,50 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł72 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 72 m | 4 pokoje | parter | świetna lokalizacja idealne dla rodziny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m, zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł61,50 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł17 m² 6 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 16,76 m zlokalizowana w klimatycznej kamienicy przy ul. Sosnowej 15 w Łodzi. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 275 zł54,75 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowym, zamkniętym osiedlu w dzielnicy Czyżyny. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł65,33 m² 12 536,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone w miejscowości Wysoka przy ul. Cztery Podkowy tuż przy południowej granicy Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 877 zł28,95 m² 9 598,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna i cicha okolica z rzadką i niską zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 92 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy w prestiżowej części ścisłego centrum miasta. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł37,50 m² 15 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Dąbiu (dzielnica Grzegórzki). Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 641 zł40,94 m² 12 619,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł80,97 m² 10 745 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 80,97 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

602 000 zł33,27 m² 18 094 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych miejscowości Podhala Bukowinie Tatrzańskiej. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

670 730 zł39,56 m² 16 954,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa Inwestycja - Widok/ Basen / Siłownia/ Sauna/ Restauracja - Apartament w Szklarskiej Porębie Oferta sprzedaży nieruchomości, która łączy w sobie luksus, pewność inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł50,51 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe 3 pokoje przy zalewie nowohuckim stan deweloperski Prezentujemy nowoczesne mieszkanie położone w Nowej Hucie tuż obok Zalewu Nowohuckiego. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł31,20 m² 21 987 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w Pogórzu. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Powierzchnia: 72,66 m | Liczba pokoi: 4 | Piętro: 10 / 10 | Balkon: tak Ogrzewanie: miejskie (z podzielnikami) | Winda: tak | Piwnica: około 2,5m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł40,82 m² 16 805 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł71,20 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Idealne mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji właśnie taka oferta pojawiła się przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza w Olsztynie. To przestronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m, zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Skowronków , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 35 m2 przy ulicy *dąbska 22a*, tuż obok Tauron Areny oraz parku Nieruchomość z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Azory. To propozycja idealna zarówno dla pary, jak i pod bezpieczny wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum Tarnowa. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł28,50 m² 17 789 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem - Czyżyny! Stan deweloperski gotowe do wykończenia i odbioru! Mieszkanie o powierzchni 28,50 m2 skład się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł25,03 m² 19 577 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 865 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków - łobzów - najbliższa okolica ul. Lea - zrewitalizowana kamienica. Sprzedaż bez podatku pcc! Nowa inwestycja w sercu Krowodrzy w zielonej i spokojnej okolicy, oddalonej zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 756 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkaniaw Tarnowie. Piętro: 2 z 4 (docieplony blok) Mieszkanie charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł31,75 m² 16 535 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Budynek zarządzamy przez operatora black apart Informacje ogólne Apartament zlokalizowany jest w zabytkowym budynku Pałacu Tatrzańskim mieszczącym się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł51,20 m² 19 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare Miasto- kazimierz 3 pokoje z jasną kuchnią. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 51m2 mieszczące się na 2 piętrzę w 5 piętrowym bloku z windą z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

992 000 zł46,14 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 894 zł51,78 m² 10 986,75 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy Wełnowiec, czyli nowa dzielnica Katowic. Powstanie w 10 lat, za 3 miliardy złotych. W północnej części Katowic, na poprzemysłowych terenach, wybudowana zostanie przy pomocy Miasta.