dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

359 000 zł49,20 m² 7 296,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Południe. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł30,50 m² 12 295,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m w stanie deweloperskim, usytuowane w nowoczesnej zabudowie na prestiżowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł31,41 m² 78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe studio przy ul. Antoniewskiej 22 na nowym osiedlu Rytm Mokotowa Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31,5 m2 na ostatnim 6 piętrze budynku z widokiem na Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

542 900 zł61 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Styl, szyk i elegancja, która zachwyca od wejścia! Luksusowa przestrzeń czeka na Ciebie. Czy poszukujesz mieszkania, które od pierwszej chwili urzeka klasą i pozwala zamieszkać bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł61 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy - Kliny Zacisze. Słoneczne o bardzo dobrym rozkładzie, dwustronne. 2 piętro z dużym balkon ok 16 m2. Niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem, zlokalizowane w spokojnej okolicy Łańcuta gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł80,70 m² 8 649,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji wyjątkowe mieszkanie W sercu bielska-białej Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie w zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,70 m² 11 669 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu mieszkania z ogromnym potencjałem zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

977 436 zł59,50 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Warszawa Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł50 m² 106 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament premium | Górnośląska | taras | smart home | garaż. Apartament w prestiżowej inwestycji w sercu warszawskiego Śródmieścia, wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | balkon | garaż | Mokotów Funkcjonalne i jasne mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla lub pary, również do pracy zdalnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł68 m² 26 397 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 68 m , położony w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż apartament położony na 1 piętrze budynku w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu, jedynie 150 m od Bike Park.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,20 m² 10 269,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 48,20 m | Loggia | Piękny widok na panoramę miasta. Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł81 m² 18 506,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Ta nowoczesna nieruchomość, znajdująca się na parterze nowego, czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,60 m² 10 220,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładnie zaaranżowane, przestronne, nowocześnie urządzone, wygodne 4 - pokojowe mieszkanie po remoncie, umeblowane nowymi meblami i wyposażone w sprzęt agd, z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** Bezpieczny najem na dłużej *** To wnętrze czeka na nowych mieszkańców. Zostało przygotowane tak, aby mieszkało się tu komfortowo zarówno parze, jak i rodzinie. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł63,50 m² 13 937,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w monitorowanym 4 piętrowym bloku z 1958 roku. Budynek po wymianie instalacji, z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł85 m² 14,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85m2, zlokalizowany w Katowicach na Osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Usytuowany jest na drugim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 363 zł40,03 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji! Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł68,70 m² 11 430,57 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł50,50 m² 19 604 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | parter | spokojna okolica Na sprzedaż elegancko wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze kameralnego, 25-letniego budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł18,60 m² 12 365,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka z balkonem w budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni 18,6m2, składające się z pokoju ok. 12m2, łazienki z wc, wnęki kuchennej i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 609 zł103,08 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 3 mieszkania O tym metrażu! Pierwsze piętro 3 piętro oraz mieszkanie na parterze z ogródkiem! bez prowizji i bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,83 m² 16 997,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, 2- pokojowe w Piasecznie, zlokalizowane na piątym piętrze w zadbanym, 7-piętrowym bloku z 2008 roku, z windą. Nowoczesne, funkcjonalne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 655 000 zł121 m² 55 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy apartament premium - inwestycja murano W ofercie prezentujemy prestiżową inwestycję murano , realizowaną przez renomowanego dewelopera profbud. Na sprzedaż wyjątkowy apartament: 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 455 zł54,92 m² 12 025,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 995 zł41,79 m² 13 639,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 376 zł53,81 m² 13 963,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Murapol Prado - niskie, kameralne i przyjazne apartamentowce, - nowoczesne mieszkanie z pakietem Smart Home - zarządzanie mediami i urządzeniami domowymi, - sąsiedztwo rozległych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,20 m² 7 073,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow.35,20m2, znajdujące się w bloku na 4 piętrze oś. Piastowskiego. Lokal mieszkalny posiada 2 niezależne pokoje ( jeden pokój posiada wyjście na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,89 m² 13 706,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Są mieszkania, w których od wejścia można poczuć się jak u siebie. Jasne, słoneczne, wygodne, doskonale zaprojektowane i mające to nieuchwytne coś, co sprawia, że można w nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 590 zł63 m² 13 898,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł116 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 116 m *** Gotowa inwestycja zarabia od pierwszego dnia! Oferuję wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł70 m² 11,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo komfortowy apartament trzypokojowy na osiedlu "francuska Park" w Katowicach przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie ma powierzchnię 70m2, usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł102 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie z przyjemnym klimatem, położone w dzielnicy Salwator przy ul. Stachowicza. Mieszkanie częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 338 zł32,06 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

353 535 zł51,20 m² 6 904,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie marzeń | Nowoczesne, niskoczynszowe 51,20 m na Północnej 13 Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 037 zł58,86 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja roku 2026! Salon z aneksem kuchennym + 2x sypialnia, usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025