dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 000 zł32,57 m² 61,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji? W Centrum Lublina, by mieć wszędzie blisko? Mam coś dla Ciebie! Ofertę mieszkania na wynajem przy Alejach Racławickich 22, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł124 m² 31 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy penthouse z trójstronną ekspozycją oraz 60 -metrowym tarasem, położony w doskonałej lokalizacji Miasteczka Wilanów, przy ulicy Klimczaka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,94 m² 41,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W ofercie biura onhouse komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Rzeszowa na osiedlu Nowe Miasto. To idealna propozycja dla studentów, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,89 m² 9 516,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wygodnego 3-pokojowego mieszkania na Osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze bloku. Składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 563 zł55,47 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Osada Kamieniec, to kameralne osiedle, usytuowane w Ustroniu, w cichym i spokojnym miejscu pod lasem, gwarantującym wypoczynek. Centrum Ustronia gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 084 592 zł122,55 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament W sercu krakowa - ul. Wenecja 1 Elegancja | Luksusowy | Panoramiczny widok | Kamienica z 1911 roku | Wysoki standard wykończeń W samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł85,55 m² 58,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 85 m w przedwojennej kamienicy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł75 m² 5 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie 3 -pokojowe Z elementami drewnianymi, dwupoziomowe. Dzierżawa ogródka wraz Z drewnianą altaną. Mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe o pow. 75 m2 ( w kw pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Aleja Pokoju 83f w Krakowie. 2- pokojowy lokal o powierzchni 42 m2, położony jest do wyboru piętro od parteru do.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł91 m² 18 351,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości nad morzem, z ogromnym potencjałem i niepowtarzalnym klimatem to mieszkanie w Brzeźnie, zaledwie 300 metrów od plaży, będzie idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, które składa się z: - salon - kuchnia - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47,30 m² 13 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

homfi prezentuje 3 pok. mieszkanie z pięknym widokiem na Kraków lokalizacja: mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Pilotów 28. Zaledwie 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł32,10 m² 10 747,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położone, słoneczne mieszkanie w niskim budownictwie na osiedlu Konopnickiej-dzielnica lsm. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł84 m² 3 748,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy po termomodernizacji w dzielnicy Stare Miasto (ul. Berka.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł33,33 m² 7 170,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33,33 m z balkonem - Częstochowa, północ Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,33 m , położone w 7-piętrowym bloku z dwiema windami na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 000 zł32,11 m² 12 239,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie zostaje oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł89 m² 31 460,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1905 roku na ulicy Lwowskiej. Jest to najstarszy dom na Lwowskiej. Po upadku Powstania Warszawskiego dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 796 zł38,92 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

481 525 zł56,65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. Przedstawione zdjęcia mają charakter ilustracyjny i służą zaprezentowaniu koncepcji wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 251 398 zł118,82 m² 18 947,97 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Stylowa inwestycja w centrum Poznania, która łączy nowoczesne rozwiązania, wysoki standard i atrakcyjne położenie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł80,30 m² 5 417,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,3 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Okólnej w Koninie. Idealne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł63 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okólnik - Śródmieście / Powiśle - stylowe mieszkania w przedwojennej kamienicy eng bellow Najem długoterminowy standard premium Na wynajem eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,34 m² 5 072,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum Leszna - ul. Wolności Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m , położone na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Leszna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

531 846 zł54,27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł57,30 m² 10 994,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m z komórką lokatorską 2,3 m Do mieszkania przynależy garaż, 50 000zł - opcjonalnie. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł96,69 m² 8 253,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta. Stylowa przedwojenna,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54,87 m² 4 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach zlokalizowanego przy ulicy ul. ul. Jana Wyplera 10. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypialni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego ul: celulozowa 31 winda Ładne, czyste, zadbane przestronne mieszkanie o wielkości 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - A.6.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 118 zł25,97 m² 17 794,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,97 m , położone na 2 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł34,40 m² 11 627,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena. Polecam bardzo atrakcyjną kawalerkę z oddzielną kuchnią. Mieszkanko jest zadbane, z 2004 roku. Wg uznania można je odświeżyć lub całkowicie przearanżować pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł93 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

W ofercie biura nieruchomości Księżyk & Podzimska, przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 93m2 w domu wielorodzinnym, położonym w Chorzowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,54 m² 8 182,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokoje, ustawne mieszkanie o powierzchni ni 36,54 m2 położone na 3 piętrze w budynku z lat 70 przy ul. Kalwaryjskiej 8 w Wejherowie- ścisłym centrum miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,30 m² 9 541,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: - sypialnia z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł80,81 m² 5 073,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m , zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 494 zł48,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

512 500 zł39,93 m² 12 834,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi apartament pod klucz położony w apartamentowcu na Starym Mieście przy ul. Staromłynskiej. Prezentowany lokal mieszkalny ma.

Szczegóły ogłoszenia

512 295 zł48,79 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 48,79m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 091 zł55,08 m² 17 449 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77 m² 12 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. Lokalizacja: mieszkanie w samym sercu Gdańska, w bezpośredniej bliskości historycznego Starego Miasta. W pobliżu urzędy,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij