dowolna

Mieszkania

95 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 879 ogłoszeń

1 071 329 zł49,37 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. ? ? Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł140,87 m² 12 067,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: trzypoziomowy apartament z bajkowymi widokami - Szczyrk, 140,87 m Wyjątkowa okazja dla inwestora lub osób szukających komfortowego miejsca do życia i wypoczynku w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł57 m² 15 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klimatyczny apartament Z widokiem na karkonosze Trzypokojowy apartament z przestronnym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania z dużym tarasem oraz komórką lokatorską o powierzchni ok. 62 m , usytuowanego na parterze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł39,72 m² 17 119,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze nowoczesnego budynku w Wrocławiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 283 zł36,09 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35 m² 17 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu Wrocławia - 620 000 zł Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,18 m² 17 406,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 44,18 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 44,18 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,10 m² 6 897,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze w budynku 1 piętrowym przy Al. Warszawskiej 103 Olsztynie Powierzchnia użytkowa lokalu 65,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł26,24 m² 16 196,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękny apartament z garażem podziemnym! Apartament położony na parterze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Apartament typu studio o pow. 26,24m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,90 m² 47,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Lęborku przy ul. Wojska Polskiego - nowoczesne, funkcjonalne i z dużym balkonem Szukasz komfortowego lokalu w dobrej lokalizacji? Ta oferta to mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł14,40 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł64,99 m² 7 062,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panorama Karkonoszy na wyciągnięcie ręki - przestronne 3 pokoje w sercu Zabobrza Czy marzysz o porankach z widokiem na ośnieżone szczyty gór, nie wychodząc z łóżka? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł33,66 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,66 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 265 zł56,89 m² 38 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy komfortowy apartament o powierzchni 56,89 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Juracie - Willa 4 Żywioły. Jurata to wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł39,80 m² 15 552,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - atrakcyjna lokalizacja - 12 min pieszo do stacji pkm Gdańsk Strzyża oraz przystanku tramwajowego, - cicha i spokojna okolica wśród terenów.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje po generalnym remoncie | Muranów | Metro Ratusz-Arsenal Do wynajęcia przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł68,86 m² 7 551,55 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W tailor apartamenty! kupujący nie płaci podatku pcc! Duet Broker ma przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży nowe mieszkanie typu apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,01 m² 10 614,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,22 m² 6 949,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,22 m na parterze kamienicy, położone w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł34 m² 22 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1 piętrze w bloku z 2016 roku. Blok z ochroną. Do użytku mieszkańców siłownia oraz klubik malucha. Układ mieszkania: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł66,24 m² 6 038,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków ul. Okrzei. I piętro po remoncie. Słoneczne. Kuchnia z jadalnią i dwa duże pokoje. Po remoncie kapitalnym.Cena zawiera zapłatę za meble.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 000 zł42 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja południowo-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament typu studio o pow. ok. 30 m3, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Będzinko, zaledwie 1,8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 550 zł65,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż mieszkanie W budynku W zabudowie wielorodzinnej Narożne mieszkanie w pełnym stanie deweloperskim o powierzchni 65,10 m2, wysoki parter, położone w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48,88 m² 10 617,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 48,88 m2 | ul. Lisa Kuli | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48,88m2. Położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum miasta przy ulicy Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,24 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 49,24m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł39,98 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.16 39,98m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon 3,90m2, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł61,10 m² 23 895,25 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni. Ta nieruchomość jest doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu, jak i komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Koszalina - w bezpośredniej okolicy Rynku. Jeśli cenisz sobie: jasne, dobrze doświetlone pomieszczenia mieszkanie w centralnej, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł27,42 m² 10 029,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,27 m² 12 599,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m . Lokalizacja: warszawa, bielany, osiedle Piaski. Bielany są jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Opis mieszkania: przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł51,93 m² 10 957 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,40 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Jeleniej Góry - Zabobrzu. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57,16 m² 14 696 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze o powierzchni 57,16m2 z ogródkiem 29 m2. Inwestycja to kameralny 3- piętrowy blok, który posiada 8 nowoczesnych mieszkań oraz podziemny parking na 10 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 529 zł73,71 m² 8 459,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja inwestycyjna przy cytadeli | -3 300 zł/m | blokada ceny na2026 Instrument inwestycyjny z dyskontem wejścia 28% względem poprzedniej ceny m . Kupujesz w cenie sprzed kilku lat,.

Szczegóły ogłoszenia

2 020 000 zł289 m² 6 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka o powierzchni 289 m2, położona na urokliwej działce o wielkości 2038 m2 w malowniczym Siecieminie. To miejsce łączy w sobie spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 925 zł53,23 m² 22 448,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 53,23 m z ogrodem | Park Szczytnicki | Zacisze - Śródmieście Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,23 m z dużym prywatnym ogródkiem, położone przy al. Ludomira.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł42 m² 13 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania dla siebie lub lokaty z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta może być idealna! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł38,34 m² 8 346,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe 38,34 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni z balkonem "francuskim". - przedpokoju - łazienki z prysznicem Na.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł78,55 m² 10 732,02 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą na osiedlu Gaj usytuowanym pomiędzy pięcioma parkami. Mieszkanie znajduje się w 11 kondygnacyjnym bloku z windą.