dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

Rynek pierwotny

309 784 zł34,29 m² 9 034,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | Winda | Osiedle Słowiańskie Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,29 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43,35 m² 6 205,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zapomnij o ekipach remontowych i kurzu!przy ul. Armii Krajowej czeka na Ciebie mieszkanie, które jest definicją standardu pod klucz. To nie jest odświeżony lokal to przestrzeń, która przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 199 zł73,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł60,87 m² 7 555,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry Zabobrze III, jelenia Góra Na sprzedaż duże, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 60,87 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 284 000 zł107,01 m² 11 998,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Międzyzdrojów zaledwie 150 m od molo i plaży! To lokalizacja, o której marzy każdy turysta i inwestor krótkie spacery na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Wynajmę nowe, komfortowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie na osiedlu Drabianianka przy ul. Miłej w Rzeszowie idealne dla pary Nieruchomość, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować wyjątkowe, luksusowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących elegancję,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 390 zł53 m² 15 573,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Bronowice Wielkie. To 3.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,61 m² 5 749,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu na start, a jednocześnie nie przerazi Cię stanem technicznym? Ta oferta to idealny kompromis. Przy ul. Hutniczej w Nowej. Zamiast martwić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł37,05 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł46,30 m² 6 457,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w pięknej i zielonej otulinie Puszczy Bukowej, w dzielnicy Podjuchy. Lokal znajduje się na I piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,43 m² 10 581 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzy pokoje z osobną kuchnią przy Al. Wiśniowej. Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 Duże i przestronne mieszkanie o pow. 61,43 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,27 m² 4 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł66,20 m² 3 625,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w miejscowości Orłowo, w spokojnej i kameralnej okolicy sprzyjającej codziennemu komfortowi życia. To dobre miejsce dla osób, które cenią ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł53,70 m² 8 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 54 m , 2. piętro, balkon, piwnica Na sprzedaż pięknie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł34 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie łączące ekonomię z komfortem w Jeleniej Górze na Zabobrzu to idealna propozycja dla tych, którzy cenią swój czas, a pieniądze wolą przeznaczyć na inne cele. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł48,96 m² 5 716,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Pomorskiej w Gryfinie z wieloma udogodnieniami- przeczytaj opis Budynek w którym położone jest mieszkanie jest 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł136 m² 8 080,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej Puszczy Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 234 zł47,11 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 401 zł47,06 m² 11 143,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,62 m² 14 446,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność! Oferujemy wyjątkowy, kompletnie wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni ok. 27,62 m w prestiżowym obiekcie Hotelu Diva spa**.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł60,20 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m, położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Krakowskiej 51 w Tarnowie. To wyjątkowa oferta dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i dodatkową kawalerką Świebodzice, parter, 67 m Przedstawiam Państwu niepowtarzalną nieruchomość położoną w kilkurodzinnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł106,60 m² 2 335,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w samym sercu Koźla w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Rady Europy, obok Urzędu Miasta i Sądu Rejonowego. Przestronne, rozkładowe 106,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 449 zł46,67 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Są mieszkania, które wyglądają dobrze tylko na wizualizacjach. I są takie, które realnie dobrze się kupuje. To jest właśnie ten drugi przypadek. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Morenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 140 139 zł126,11 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus. Lokalizacja Idealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł125,20 m² 17 172,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedstawiam wyjątkowo urokliwe i klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Krakowa usytułowane na drugim piętrze w trzypiętrowej pięknej zabytkowej kamienicy - ul. Grabowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

896 613 zł50,26 m² 17 839,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.18, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł39,39 m² 9 520,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,39m. Usytuowane na 4 piętrze z windą bezpośrednio z poziomu 0, w budynku z 2012 roku na osiedlu Manhattan, jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj wyjątkową ofertę i kup mieszkanie tuż przy rzece, w zielonej okolicy przedmieścia oławskiego! Teraz do mieszkań 2-pokojowych w 8 etapie inwestycji Apartamenty Krakowska otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,01 m² 6 473,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja! Mieszkanie w centrum miasta z widokiem na Rynek! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, proponuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł52,30 m² 32 485,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 48,74m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 024 zł54,70 m² 12 980,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie z loggią i wnęką garderobianą | Nowoczesny budynek | Wystawa południowa Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   Otoczenie nieruchomości Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł41,59 m² 10 819,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,59 m , na 11. piętrze w bloku. Dzięki położeniu na 11. piętrze, mieszkanie jest bardzo ciche i nie dociera do niego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Warszawa, kabaty Do wynajęcia komfortowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 70 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł27,86 m² 16 834 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Więcej informacji: leszek 780 *257* 488 2 pokoje | 27,86 m | Balkon 11 m | Stan deweloperski | Piaski Wielkie | Podedworze Szukasz kompaktowego mieszkania w nowym budynku, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 zł46 m² 40,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w budynku przy ul.Mikołowskiej - ścisłe centrum z łatwym dostępem do A1/A4. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł78,98 m² 3 532,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż M-6 z balkonem o powierzchni 73,76m2 przy ulicy Pomorskiej znajdujące się na czwartym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie w niespotykanym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31,20 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz wymarzonego miejsca w cichej i spokojnej okolicy? Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż z ogrodem w malowniczym Łutynówku idealne dla rodziny, pary lub osoby samotnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł75,10 m² 19 960,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem powierzchni 75,10m2 zlokalizowane na Marinie Mokotów. Mieszkanie znajduje się w obrębie jednego z najbardziej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij