dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 561 680 zł43,38 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł56,40 m² 4 485,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o wysokim standardzie, po całkowitym remoncie w Bytomiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 56,40 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament o powierzchni 50 m2 położony na pierwszym piętrze nowego apartamentowca Powierzchnia użytkowa mieszkania obejmuje: - słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 691 zł37,78 m² 10 738,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne nowe mieszkanie - komfortowo wykończone. Miejsce w garażu - rodzinne - podwójne. :link do strony :KONTAKT DO AGENTA Andrzej Dmochowski 22 844.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł53,89 m² 15 939,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj od zaraz! nowe, wykończone pod klucz 3 pokoje wrocław sołtysowice Stop! Przestań szukać. To Twoje wymarzone mieszkanie jest już gotowe! Marzysz o własnym kącie, do którego po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł72,57 m² 7 716,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo, zapewniamy profesjonalne, bezpłatne pośrednictwo kredytowe skorzystaj z naszej pomocy i spełnij marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 700 zł72 m² 15 106,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesny Mokotów: twoja Przestrzeń Premium (0% pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: rodzinny 4 pokojowy apartament 73.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

560 000 zł92,72 m² 6 039,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Masz za daleko do pracy? Przeprowadź się. Najlepiej do mieszkania z naszej oferty. Dzięki jego kupnie, do pracy dostaniesz się w kilka sekund. Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie razem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł65 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na najwyższym piętrze bloku położonego na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu o wysokim standardzie wykończenia. Położne w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, w rejonie Ratusza Wola. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 960 zł32,55 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 968 zł42,61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C9 Mieszkanie o powierzchni 42,61 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł29,05 m² 6 712,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie generuje stałych kosztów? Oferuję wyjątkowo tanie w utrzymaniu, 2-pokojowe mieszkanie (29,05 m ), gotowe do wprowadzenia. Idealne jako start dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68 m² 12 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania dla rodziny w zielonej, spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, duży potencjał aranżacyjny i bardzo dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł47,20 m² 17 902,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje 47 m2, poli Gojawiczyńskiej 3, metro Marymont, żoliborz, park Sady Żoliborskie, niski budynek, balkon, piwnica, oddzielna kuchnia, mieszkanie dwustronne, w środku parku, widok na otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł25,98 m² 18 860,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Puck ul. Nowy Świat (odległość ok. 50 m od wód Zatoki Puckiej, ok. 700 m od molo, ok. 800 m od Starego Rynku, ok. 1,4 km od dworca pkp i pks) Przytulna kawalerka o pow. 25,98 m2.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł59,16 m² 9 043,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

MS Na sprzedaż stylowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świdnicy. Jest to idealne połączenie historycznego klimatu kamienicy z nowoczesnym standardem "pod klucz". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 001 zł44,79 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 44.28 m2, sypialni, łazienki, garderoby, przedpokoju, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 34 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,90 m² 6 984,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

711 810 zł64,71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji | Centrum Marek | Bez pcc i prowizji Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do Warszawy i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 321 828 zł83,66 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

389 990 zł33,93 m² 11 493,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Unisławy w Szczecinie. Samo centrum miasta a blok oddalony od ulicy, co gwarantuje komfort życia. Blok zadbany, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Osowej przy ul. Hery Osiedle ogrody diany. Zupełnie nowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w spokojnej i cichej okolicy, na pierwszym piętrze, w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy przestronną kawalerkę położoną w niskim bloku z cegły na Dołach nieopodal asp. Składa się z: -pokoju z wyjściem na loggię, -dużej kuchni, -łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,66 m² 10 995,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,66 m , składające się z dwóch dużych pokoi i oddzielnej kuchni, położone przy ul. Kartuskiej 61. Drugie piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł108 m² 19 907,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 108 m | inwestycja porto | 650 m od plaży. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać lub wypoczywać nad morzem w miejscu dającym poczucie prywatności, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł19,94 m² 9 979,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni ok. 20 m , który dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Andrychów,małopolskie

459 000 zł82,70 m² 5 550,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzeni, funkcjonalności i możliwości zaaranżowania mieszkania pod siebie? A może bazy do stworzenia nowoczesnego wnętrza? Zapraszam do 4-pokojowego mieszkania w Andrychowie,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 550 zł60,90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 36 (C4) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 3-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 60,9 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 030 zł55,73 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,73 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 850 zł34,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | 2 pokoje | 41 m | Balkon | Garaż | ul. Jagiellońska Do wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł43 m² 11 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupkojowe jmieszkanie o powierzchni 43 m2 położone w Centrum Bydgoszcz w inwestycji Ułańska 10. Mieszkanie z racji lokalizacji stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł67 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem 200m Dworca Kolejowego w Pszczynie. Blisko Park Książęcy, szkoła, biedronka, sklepy, urzędy, lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł86 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 86,3 m , położone przy ul. Staromiejskiej w ścisłym centrum Olsztyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Wysoka Brama. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie Zaczernia, niespełna 8 km od Centrum Rzeszowa. Mamy przyjemność przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 734 zł36,34 m² 25 281,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez pcc! Zakup od dewelopera! Oddane do użytku! Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu położonym na Mokotowie, w atrakcyjnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie Galeria Mokotów.