dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

619 000 zł48,16 m² 12 852,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Stopnickiej na Grabiszynie. Atrakcyjna propozycja dla osób szukających mieszkania "na start",dla singla lub pary, gotowego do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł65,53 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.53 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 2013r. przy ul. Kryształowej 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,63 m² 12 591,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie do własnej aranżacji - nowoczesne budownictwo Do własnej aranżacji | Nowoczesny budynek 2025 r. | miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska | Bliskość natury Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

889 980 zł63,57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Super oferta! Tu mieszkania na sprzedaż zdarzają się sporadycznie. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w ciekawym budynku zrealizowanym przez dewelopera Kudlińscy, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł15,76 m² 16 434,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Lokal położony w Jastrzębiej Górze przy ul. Sanatoryjnej, o powierzchni 15,76 metra kwadratowego. Nieruchomość o charakterze niemieszkalnym, idealna jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł90 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3-pokojowy przy ul. Hożej, śródmieście Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, przestronnego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Hożej, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,74 m² 7 038,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z praktycznym układem i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł61,93 m² 23 655,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 61,93 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Zwierzyniec. Lokalizacja Emaus Garden to osiedle dla osób ceniących aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

399 000 zł20,45 m² 19 511 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalna kawalerka położona na 1. piętrze bloku z windą, w jednym z najlepiej skomunikowanych rejonów Krakowa przy ul. Prądnickiej 68a. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, dzielnica Krzyki, osiedle Jagodno Cztery Pory Roku ul. Wagnera, i piętro, pow. 28 mkw. Mieszkanie w budynku z 2012 r., znajduje się na 1 piętrze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł42,60 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy położonej przy ul. Skibińskiej na lubelskich Bronowicach. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,50 m² 13 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie 46.50 m z balkonem - Sopot Kamienny Potok, ul. Sienkiewicza | blisko morza i skm Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46.50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 952 zł51,34 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C4.1(U), taras: 24,42 m, ogródek: 31,19 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień zgiełk na oddech. Twój własny kawałek spokoju w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa. Czy pamiętasz poranek, w którym nic Cię nie goniło? Wyobraź sobie, że budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1867

Wombat nieruchomości przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m . Uwaga! nowa cena! 285000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m2, położone przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Lokal stanowi świetną inwestycję kapitału - istnieje możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł50 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 25-piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2001 roku, na parterze recepcja i ochrona. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - otwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Al. Krakowska 281, 42 m , 1 piętro, miejsce postojowe Do wynajęcia nowoczesne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję w Głogów Małopolski - kameralne osiedle w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 36 m | Ząbki, ul. Powstańców 15 | 3 piętro | miejsce parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł48,92 m² 3 863,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,92m2 z przynależną komórką znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,70 m² 14 717,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 40.70 m2, położone w Sopocie. Mieszkanie: mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrzy dziesięcioiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł70 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowy, przestronny apartament na wynajem o powierzchni 70 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Rudzkiej 5e. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,77 m² 12 754,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,50 m² 10 647,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , zlokalizowane w samym centrum Polanicy-Zdroju. Jest gotowe do zamieszkania lub może być wykorzystane jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 600 zł77,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41 m² 19 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego nad morzem #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowy do zamieszkania apartament 2-pokojowy | 41 m | duży taras Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w miejscowości Żary. W cenie meble wraz ze sprzętem agd. Na powierzchni 112,29 m2 rozmieszczono: - salon - kuchnia z jadalnia - sypialnia - pokój - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł23,39 m² 18 341,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny zlokalizowany w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 216 (dzielnica Włochy). Lokal idealnie sprawdzi się jako gotowiec inwestycyjny pod.

Szczegóły ogłoszenia

570 360 zł45,69 m² 12 483,26 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Panoramiqa to nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający przy ul. Wagrowskiej na Starołęce miejscu z potencjałem, które w ostatnich latach dynamicznie się.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł76,53 m² 12 282,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie w prestiżowej inwestycji Kameralny Sławin - jednej z najlepiej ocenianych lokalizacji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,10 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Stylowe 3 pokoje | wysoki standard | balkon | Juszkowo k. Pruszcza Gdańskiego Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które łączy komfort, jakość i świetną lokalizację? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,16 m² 4 957,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na najspokojniejszym 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Wyszyńskiego 8. Mieszkanie składa się z dwóch.