dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

3 955 000 zł113 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament W gdyni orłowo - unikalny styl & najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 800m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,50 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa oferta! @@@@ Klimatyczne i przytulne mieszkanie o pow. 53,88m2, w Centrum Pszczyny @@@ Parter w nowej kamienicy po termoizolacji! Blisko centrum a zarazem ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

622 250 zł50 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z tarasem, ogródkiem na początku ul. Kwiatkowskiego. Idealne pod wynajem. Może być również użytkowane jako biuro, gabinet itp. ponieważ wejście jest.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł29,51 m² 14 537,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu do zakupu mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, urządzone w podwyższonym standardzie, wcześniej nie zamieszkane Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66 m² 15 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni około 66 m , położonego w prestiżowej części Anina. To lokalizacja, która łączy ciszę i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 056 zł30,11 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 732 zł27,16 m² 16 889,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 485 893 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 27,16.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł84,09 m² 8 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowy lokal mieszkalny w zabytkowym budynku kuźni wybudowanej w 1900 roku w Twierdzy Modlin. Po przebudowie i adaptacji w 2024 roku z historycznego budynku wyodrębniono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 843 zł65,38 m² 7 874,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkania na pierwszym piętrze o powierzchni 65,38 m2 z dwoma balkonami oraz opcją stworzenia tarasu na dachu zlokalizowane przy ul Myśliwskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,19 m² 17 656,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli miejscu, które łączy bliskość centrum z kameralnym charakterem zabudowy i szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30,55 m² 19 476,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,64 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł44 m² 71,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w nowym budynku, bezpośrednio przy Bonarce! Mieszkanie jest jasne, wykończone w nowoczesnym stylu. Dodatkowym atutem jest garderoba w sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament nad morzem idealny pod wynajem Szukasz inwestycji, która sama na siebie zarabia? Ten luksusowy apartament to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja premium tylko 600 m do plaży, 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralne osiedle z charakterem - ul. Spichlerzowa /rzecha w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł75 m² 15 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na zadbanym osiedlu w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł38,17 m² 21 194,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, planowany termin oddania do użytku w wrześniu 2024. Zlokalizowana w dzielnicy Podgórze w starej jej części, blisko centrum. Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 084 zł38,95 m² 21 260,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***posiadam wszystkie mieszkania w inwestycji*** *** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak pcc 2% *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 153 zł81,91 m² 8 499 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena i 2 miejsca postojowe w cenie! azaliowa residence to nowa, kameralna inwestycja na pograniczu Pszczyny i Goczałkowic-Zdroju. Administracyjnie to już Goczałkowice, choć.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł29,97 m² 22 989,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

703 970 zł32,72 m² 21 514,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu poznania Odrębna kw | Park i Stare Miasto | Inwestycja Bezobsługowa | Serce Poznania | Gwarantowany Zysk | roi 6-7,5% | Zwrot 23% vat Prezentujemy unikatową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł83,50 m² 3 580,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** solidna obniżka ceny! *** Wygodne, duże i komfortowe mieszkanie na 1 piętrze poleca się do zakupu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,06 m² 7 013,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,06 m , położone na 1. piętrze kameralnej, jednopiętrowej kamienicy czterorodzinnej przy ul. Prostej w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Zamieszkaj w sercu historii- klimatyczne mieszkanie w Sułowie Szukasz miejsca z duszą , gdzie czas płynie wolniej, a mury opowiadają historię sprzed niemal dwóch stuleci? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł20,60 m² 20 388,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Atuty: - idealne do najmu - po wymianie instalacji - ogrzewanie miejskie - niskie opłaty - 5 min autem do plaży w Brzeźnie - brak skosów - widok na zieleń - niewielki ruch w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł28,32 m² 30 014,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie typu studio o powierzchni 28,32 m, zlokalizowane na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą przy ul. Barskiej na Dębnikach w Krakowie, tuż przy Wawelu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł43 m² 11 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw usytuowane w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 43 m2. 4 piętro 4-piętrowego bloku bez windy, wybudowanego w latach 80-tych. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 511 300 zł83,71 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK B | APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę |.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,66 m² 14 046,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy to nie jest mieszkanie, które ma wszystko, czego potrzebujesz? Ma przestronny taras, garderobę, komórkę lokatorską, przypisane miejsce postojowe, blok z windą oraz znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

878 000 zł48,80 m² 17 991,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m2 na 3. piętrze w bloku 5-piętrowym z windą, warszawa-Bemowo Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56,90 m² 13 532,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kościelisko | 52,98 m użytkowej + piwnica 3,92 m2 | 3 pokoje | podwyższony parter | gotowe do wejścia Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą oddane do użytku w 2025 roku. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł71,70 m² 1 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64,32 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Super oferta dostępna wyłącznike W pepper house! atuty: - gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2 - druga linia zabudowy od Motławy i Mariny - przestronny balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63 m² 10 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m do 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na szóstym piętrze w 7 piętrowym Apartamentowcu, przy Ul. Władysława Andersa w Kielcach. Na powierzchnię 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70 m² 16 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Ustroniu Bulwary Wiślane Wyjątkowa oferta z ceną promocyjną Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu Premium, położony na parterze nowoczesnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł87 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych części Gliwic - przy Alei Przyjaźni, tuż przy ulicy Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł25,80 m² 13 178,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dobrze prosperującego apartamentu w Szklarskiej Porębie. Lokal mieszkalny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij