dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament, 2 Pokoje , I piętro, 300 m od Plaży Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,30 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Mieszkanie przy ul. Umińskiego o powierzchni 49,30 m2 szuka nowych lokatorów! Możliwy również zakup mieszkania! :o apartamencie: -.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł109 m² 65,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne mieszkanie, 109 m ul. Gersona, praga Północ, warszawa Do wynajęcia przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze Północ. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł64,53 m² 14 287,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

745 800 zł41 m² 18 190,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

144 999 zł35,49 m² 4 085,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, osób starszych, jak i w celach.

Szczegóły ogłoszenia

557 916 zł48,94 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzy pokoje, przestronny balkon 11m2 i dostęp do wyjątkowego tarasu na dachu tylko dla mieszkańców. Poznaj unikatową przestrzeń, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z naturą. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł86,55 m² 6 805,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaz mieszkanie w kameralnej kamienicy o powierzchni 86,55m2 w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek. Lokalizacja: gdynia Grabówek,.

Szczegóły ogłoszenia

690 700 zł43,50 m² 15 878,16 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament inwestycyjny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 43,5m. Znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2019 roku. Mieszkanie świeżo odmalowane, nie wymaga wkładu finansowego-.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,35 m² 18 893,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 34,35 m2, zlokalizowe na 3 pietrze przy ul. Ciesielskiego w Bloku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł50,50 m² 12 475,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa Włochy Okęcie, ul. Żwirki i Wigury - 2 pokoje / 50,5 m2 / Balkon / Piwnica we speak english Mieszkanie do generalnego remontu! Zapraszamy Państwa do zakupu 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo dobrze wyposażone mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu "nowa Przędzalnia" przy ul. Walerego Wróblewskiego 21. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł46,68 m² 48,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i ciepłe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46,68 m2, położone na spokojnym osiedlu Kozanów we Wrocławiu, przy ul. Modrej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 514 931 zł47,49 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2 pokoje /53,9 m/ w Triton Park - Ochota | Balkon | Garaż | Ciche patio Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 53,9 m , zlokalizowany przy ul. Grójeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,86 m² 59,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Myślenic. Nieruchomość znajduje się przy ul. Piłsudskiego 22 na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł87,43 m² 13 096,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania bez skosów o powierzchni całkowitej ~ 87,43 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Warszewo ->.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł38 m² 24 973,68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Ursynowa, tuż przy stacji Metro Imielin. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,61 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 42m2 mieszczące się na II piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z dużym prawie 50m2 tarasem na dachu w malowniczej, cichej i zielonej okolicy. Świetne widoki z tarasu. Szybki termin realizacji. W cenie 1 miejsce postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu zamieszkać? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 73 m (po podłodze 114 m ) znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku. Posiada trzy pokoje. Na obu poziomach nowoczesne klimatyzatory Kaisai dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,78 m² 8 769,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m2 przy ul. Sikorskiego, ścisłe centrum miasta okolice Placu Kościuszki. Doskonała lokalizacja, komunikacja miejska oraz uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł82,73 m² 19 932,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament o powierzchni 83 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy ul. Kajdasza na Wrocławskim Jagodnie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 360 zł28,77 m² 14 124,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,88 m² 12 702,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W pepper house! 2 pokojowe mieszkanie - nowy wyszogród! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 2 niezależne pokoje! - Dwustronna ekspozycja! - Gotowe do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego, na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł57 m² 14 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie 54 m | Gotowe do zamieszkania | Blisko jeziora i komunikacji Prezentuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,90 m² 13 559,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na ostatnim piętrze | 30,9 m | Legionowo, os. Jagiellońska | Idealna na start lub inwestycję Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju. To jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 500 zł83 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klasyczna architektura w najlepszym wydaniu - Apartamenty szyte na miarę Oferujemy Państwu Wyjątkową inwestycję: odrestaurowanego, pięknego, klasycznego, zabytkowego budynku dawnej szwalni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 459 zł52,18 m² 13 577,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł59 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Rewolucji 1905r. w inwestycji 'Etiuda'. Posiada powierzchnię 59m2 i położone jest na parterze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 zł64,48 m² 16,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 2 W miejscowości żerków, przy ul. Mieckiewicza 8 tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł67,82 m² 8 685 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Poszukujesz nieruchomości, która daje swobodę aranżacji i przestrzeń dla całej rodziny? Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie na spokojnym, starannie zagospodarowanym osiedlu. To oferta łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane przy ul. Kantora 7 w Krakowie (śródmieście). Lokal znajduje się na ostatnim, 4. piętrze i składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80,98 m² 6 668,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe w Podgórzynie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,98 m2 usytuowane na parterze pożądanego i kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

289 000 zł65,90 m² 4 385,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 65,9 m , położone na parterze z wygodnym balkonem oraz miejscem parkingowym za posesją,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł71 m² 17 887,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1887

Na sprzedaż lokal parterowy w świetnej lokalizacji -ul. Lwowska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52,45 m² 13 136,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ostatnie piętro. Cisza. Światło. Gotowe do zamieszkania. Do sprzedania komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,45 m , położone na ostatnim 3 piętrze kameralnego budynku na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij