dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

379 945 zł28,42 m² 13 368,93 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa kawalerka o pow. 28,42 m2 + loggia w nowoczesnym kompleksie apartamentowców przy skrzyżowaniu ul. Witosa i ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie (obok stadionu Resovii).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 500 zł37,09 m² 14 330,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Botanika Gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkanie składające się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 000 zł79,79 m² 13 848,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Botanika Gdańsk Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkanie składające się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł36,41 m² 14 309,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 228 zł30,66 m² 10 868,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,66 m + balkon w nowoczesnym kompleksie przy bocznej ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Cechy mieszkania: wysoki standard wykończenia na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 921 zł89,95 m² 6 991,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Nowoczesna, kameralna zabudowa szeregowa powstająca w spokojnej i zielonej części Rzeszowa to propozycja dla osób szukających przestronnego i komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna, kameralna zabudowa szeregowa powstająca w spokojnej i zielonej części Rzeszowa to idealna propozycja dla osób szukających połączenia komfortu życia w domu.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,03 m² 13 292,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w kameralnej inwestycji znajdującej się w Kielanówce obok Rzeszowa (przedłużenie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 873 zł46,66 m² 10 563,07 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, zlokalizowane na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 116 zł43,09 m² 10 561,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 286 zł49,72 m² 12 696,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, zlokalizowane na Osiedlu na Górnej nowej inwestycji od doświadczonego dewelopera Toplokum. Lokalizacja osiedla wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,04 m² 8 923,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,04 m2 + ogród (ok. 38 m2) w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Opis inwestycji: osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 706 380 zł65,63 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży pakiet 3 kawalerek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 65,63 m2 zlokalizowanych na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerki które.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m ul. Limanowskiego/obornicka. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Możliwość korzystania z komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35,85 m² 7 670,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 35.85 m. 2-pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon oraz komórka lokatorska. 1 piętro w bloku z płyty bezpośrednio od właściciela.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł22,89 m² 15 683,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piotrowice-Ochojec Katowice

346 365 zł26,85 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Oferujemy 1-pokojowie mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Prado. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piotrowice-Ochojec Katowice

346 365 zł26,85 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piotrowice-Ochojec Katowice

891 088 zł73,04 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Oferujemy 3-pokojowie mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Prado. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł99,24 m² 8 051,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 99,24 m2, usytuowane na pierwszym piętrze poniemieckiej kamienicy w centrum Szczecina. Z balkonu i okien wychodzących.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł79,89 m² 15 646,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

oklimatyczne mieszkanie Z ogrodem I Z wyznaczonymi strefami relaksu. Klimatyczne i zadbane mieszkanie w zabudowie szeregowej, dwulokalowej o powierzchni 79,89 m2, z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,52 m² 9 448,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 47,52 m , stan deweloperski ,balkon , miejsce parkingowe - dostępne od zaraz Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł77,74 m² 11 821,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie do wykończenia w niskim apartamentowcu z windą, przy ulicy Balonowej 16-26. Do mieszkania przynależy balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Kielc | balkon | parking Biuro Nieruchomości Terra Home posiada na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł47 m² 14 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż śliczne, dwupokojowe, narożne mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,57m2. Mieszkanie mieści się przy ulicy Marywilskiej 58 na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł71,60 m² 11 717,88 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jeśli planujesz zainwestować środki w mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie, a dodatkowo w świetnej lokalizacji - ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65,55 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56,30 m² 7 460,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. To oferta dla osób dla których mieszkanie do generalnego remontu to za duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, nowy i wykończony apartament 4 pokojowy z aneksem kuchennym, o powierzchni 68,71 m2 położony przy Alei Kijowskiej 5 w Krakowie. Apartament (68,71 m2) składa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,40 m² 7 907,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji Elbląga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,4 m2 (plus.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,42 m² 8 784,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,66 m² 9 849,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m - nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł56,49 m² 12 373,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe budownictwo 2021r. | gotowe do wprowadzenia | Osiedle 4 Pory Roku 3-pokojowe mieszkane o powierzchni 56,49 m na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku deweloperskiego Apro Investments.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł71,13 m² 9 827,08 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,13 m , położone na wysokim piętrze, dzięki czemu jest jasne i oferuje przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł22 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,52 m² 11 274,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na ul. Maciejkowej. Nieruchomość znajduje się na parterze, niskiego budynku z 2010 r. Mieszkanie o pow. 66,52 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł52,40 m² 6 393,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m . Znajduje się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej płyty z 1980 roku. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł92,13 m² 12 482,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Oferuję do wynajęcia apartament w zabytkowej dzielnicy - Nikiszowiec. Mieści się na parterze w 3-piętrowym budynku. Ma powierzchnię 60m2 i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł24 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna kawalerka 24 m w topowej lokalizacji Wrocławia okolice Sky Towera. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze, z pięknym widokiem na Sky Tower i panoramę miasta. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,69 m² 11 474,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne, nie jestem zainteresowana pośrednictwem w sprzedaży, biura nieruchomości proszę nie dzwonić. Sprzedam mieszkanie o pow. 55,69 m na osiedlu Snopków Park.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł42,33 m² 5 669,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie na 1 p. ( p 1/2) 42,33 M2 po remoncie 240 000 zł ( do negocjacji).   . Dwupokojowe ( jeden pokój połączony z kuchnią), przedpokój, łazienka z wc, piwnica ( 8,15.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł53,25 m² 16 901,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie znajdują się na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Turystycznej szczegóły: powierzchnia: 36,45 m2 Piętro: pierwsze Liczba pokoi: 2 Salon z aneksem kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66,93 m² 10 757,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- rezerwacja- oferuję na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 66,93 m , położone na II piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z cegły (bez windy) przy.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł34,50 m² 5 359,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M-2 z o pow. 34,5m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na parterze na ul. Wielkopolskiej 11. Niebywałym atutem mieszkania jest winda dla.

Szczegóły ogłoszenia

914 500 zł59 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy Politechnice Krakowskiej i Tauron Arenie na osiedlu Wieczysta! Na sprzedaż nietuzinkowo wykończone i urządzone mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij