dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 590 zł64 m² 40,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Poczuj rytm Starego Miasta To tutaj, na wysokości ulicy Asnyka, w historycznej kamienicy, czeka na Ciebie przestrzeń o powierzchni 64 m , która może stać się Twoją artystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 999 zł76,59 m² 7 442,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł82,14 m² 6 999,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł82,14 m² 7 304,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,45 m² 6 240,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Uwaga: pierwsze pięć zdjęć przedstawia propozycję możliwej aranżacji wnętrz. Przykład symulacji finansowej I kalkulacja roi: 1.Cena zakupu - 215 000zł 2.Koszty około-zakupowe - ` 13 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,70 m² 14 317,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis Nieruchomości: na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze z windą przy ulicy Vincenza Belliniego 6 w Warszawie.Blok znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,66 m² 12 400,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,70 m² 8 123,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie na os. Beskidzkim - 4. piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Beskidzkim. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 256 zł45,56 m² 10 189,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 686 zł63,69 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 766 zł61,89 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł55 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane i urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana w apartamentowcu z 2022 roku. Wyposażona w nowe meble oraz sprzęt agd, w tym lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,74 m² 6 668,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz miejsca, które nie wymaga kondycji maratończyka przy każdym powrocie z zakupami? Przy ul. Poniatowskiego 29 czeka na Ciebie mieszkanie o powierzchni 48,74 m , usytuowane na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

398 500 zł49 m² 8 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 49 m2 , 2-pokojowe w Tarnowie (bezczynszowe) przu ulicu Urszulańskiej znajdujące się bliko ulicy Krakowskiej blisko centrum oraz rynku. Nieruchomość znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Jeśli szukasz dobrego miejsca do życia z doskonałą lokalizacją w Tarnowie to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Poznań,wielkopolskie

259 900 zł19,20 m² 13 536,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 19,2 m | 1 piętro | oficyna | Chwaliszewo 67 | Poznań - Centrum Cena: 259 900 zł 13 536,46 zł/m Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 19,2 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

251 550 zł27,95 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowoczesna kawalerka z balkonem 27,95 m | Osiedle Królewskie, stargard - Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,95 m , nowe, położone na 3. piętrze (poddaszu) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 150 zł37,90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 37,90 m | Osiedle Królewskie, stargard Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,90 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 698 zł77,91 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem 77,91 m powierzchni użytkowej 85,05 m powierzchni po podłodze: wysokie ścianki kolankowe ok 1,1m | Osiedle Królewskie, centrum Stargardu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

369 900 zł29,91 m² 12 367,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1800

Mieszkanie 29,91 m | 4 piętro | oficyna (tylne Chwaliszewo) | Chwaliszewo 67 | Poznań - Centrum Cena: 369 900 zł 12 367,10 zł/m To idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowa opcja na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł57,20 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Po generalnym remoncie | mieszkanie 3-pokojowe | powierzchna 57,20 m | Toruń, os. Mokre. Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,11 m² 8 002,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze, przy ul. Wandy w Opolu. Mieszkanie po remoncie w 2025 roku, wszystkie sprzęty nowe. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43,73 m² 8 346,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na 1 piętrze. Ul. Weigla to kameralna, dobrze skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,80 m² 15 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

- spokojna okolica! - Osobna kuchnia z oknem! - Balkon! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kawalerkę o metrażu 26,8 m2 zlokalizowaną na Grabiszynie przy ul. Bzowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł82,10 m² 10 097,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i dwustronne mieszkanie o powierzchni 82,1 m , położone na 3. piętrze niskiego, 3-kondygnacyjnego bloku z lat 70-tych w popularnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł63 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Gocław przy ul. Rogalskiego o pow. 63 m2, 4-pokojowe, wykończone, po remoncie z miejscem parkingowym, piwnicą i dodatkową komórką lokatorską; na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Rubinkowo II | słoneczne i funkcjonalne Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta w Toruniu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł44 m² 23 840,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dla osób, które szukają światła, spokoju i jakości bez kompromisów i bez potrzeby remontu (for English - please see below) [oferta prywatna - agencjom dziękuję, proszę to.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł45,39 m² 22 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalny i wygodny apartament w sercu Gdańska, tuż nad Motławą - idealna inwestycja lub second home, gdańsk Śródmieście, nadmotławie Estate. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł70,69 m² 12 392,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,45 m² 12 207,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna propozycja dla rodziny. Idealna propozycja dla inwestora - lokalizacja i układ funkcjonalny zapewnia wysoki potencjał wynajmu. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,51 m² 10 455,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania trzypokojowego o powierzchni 52,51m2, położonego, przy ulicy Brukselska w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł59 m² 13 220,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z dużym tarasem (21,02 m ), położone na 1. piętrze w budynku z 2018 roku. Parametry: - powierzchnia: 59 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł105 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Żary przestronne mieszkanie dwupoziomowe w odnowionej kamienicy ponad 100 m ! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55,70 m² 4 649,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Wielkopolskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Wielkopolskiej z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł27,18 m² 5 114,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku, mieszczące się na 3 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy 11 Listopada. Rozkład pomieszczeń pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł85 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m 2 , usytuowane na piętrze budynku wielorodzinnego w miejscowości Kłodkowo, położonej niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,28 m² 7 215,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,29 m 2 , usytuowane w bloku na trzecim piętrzę w mieście Trzebiatów, które oddalone jest tylko 11 km od.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł55,76 m² 10 921,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które od razu daje poczucie tu wszystko ma swoje miejsce ? To 55,76 m przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie jest gotowe na nowych właścicieli do zamieszkania, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł188,95 m² 7 250,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Brak prowizji od kupującego Grunwaldzka 20 | Deptak | 79 m | Taras | Udział w kamienicy | Potencjał poddasza Grunwaldzka 20 to ścisłe serce Rzeszowa - główny deptak, kilka kroków od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,10 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz przestronnego mieszkania, idealnego dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję? Świetnie trafiłeś! Oferujemy mieszkanie na parterze w bardzo dogodnej lokalizacji, na osiedlu Bocianek.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł90,30 m² 9 180,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41,52 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu nowe, nigdy nie zamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,52m2 usytuowane na 9 piętrze bloku wybudowanego w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł86 m² 16 848,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku wielorodzinnym z 2019 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł96 m² 15 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 96-metrowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie blisko przystanku autobusowego i Alej Jerozolimskich, niedaleko ch Skorosze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 3 piętrze 14 piętrowego bloku zlokalizowanego w samym Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej! Lokal składa się.