dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

1 077 780 zł57,70 m² 18 679 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 29.48 m2, - Sypialnia 12.51 m2, - Sypialnia 12.27 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112 m² 5 260 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nietuzinkowe mieszkanie (apartament) 112 m2 trzy pokoje ( największy 50 m2) z pięknym tarasem i balkonem bezpośrednio przy parku do własnej aranżacji w centrum Puław woj. lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł47 m² 108,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście _ powiśle Mieszkanie 2-pok. o powierzchni 47 m2 na Powiślu. Balkon. Cena wynajmu to 4.100 zł + 1.000 zł czynsz administracyjny i pozostałe opłaty. Wymagana kaucja zwrotna 4100.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90,20 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Foxhouse oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie, w jednej z bolesławieckich kamienic przy ulicy Marcina Opitza. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58,40 m² 14 537,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (krzyki). Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: gaj to.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł152 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Piękna nieruchomość W prestiżowej kamienicy Nieruchomość mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sama nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,84 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe ( 45,84 m2) z ogródkiem (ok. 43 m2) oraz piwnica (+.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł25 m² 144 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament dla pary lub singla! Do wynajęcia mini apartament o powierzchni 25 m2. położony na pierwszym piętrze nowoczesnego kameralnego apartamentowca (2019r.) w Śródmieściu (pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł66 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! Tylko parter! Bez mieszkań na piętrze! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 082 zł40,70 m² 12 974,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,74 m² 8 952,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Twoja prywatna rezydencja przy parku (z parkingiem W cenie!) Przyznaj się ile razy krążyłeś pod domem, przeklinając brak wolnych miejsc? Ile razy marzyłeś, żeby po prostu wejść, rzucić klucze.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł67 m² 10 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67 m położone na parterze nowoczesnego osiedla to doskonała propozycja dla rodzin z jednym lub dwójką dzieci, które cenią komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł38 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem na 1 piętrze, umeblowane i wyposażone. Mieszkanie w bloku na Osiedlu XXX- lecia. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 40-metrowe ulica chopina tuż przy agh Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Jest położone na 2 piętrze 3-piętrowego budynku na rogu ulic Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują przestronne mieszkanie zlokalizowane w Mirsku, na czwartym piętrze ocieplonego bloku. Lokal o powierzchni 54 m2 wyróżnia się funkcjonalnym oraz wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,50 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bielsko-biała, kamienica. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe Prezentuję na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,5 mkw, położone na piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł93,97 m² 8 619,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Eng below Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka, ul. Różana 28 Nowoczesne osiedle w doskonałej lokalizacji tylko 15 minut do centrum Krakowa Różana 28 to nowoczesne, zamknięte i kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,54 m² 6 949,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,54 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,50 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przytulna kawalerka ul. Katowicka wolna od zaraz Oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 366 zł50,03 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

215 219 zł30,75 m² 6 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,75 m , usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115,65 m² 6 908,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 5-pokojowe w centrum Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 115 m Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł83 m² 8 180,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Poznania w widokiem na park. metraż po podłodze to ok 83m2 odliczając skosy powierzchnia 70m2 Niewątpliwym atutem ne pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 250 zł45 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł59,80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klimatycznie urządzone w stylu loftowym 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw. położone w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Do wykończenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 673 zł42,34 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł40,57 m² 17 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu przy ulicy Bogusławskiego, tuż przy parku Zdrojowym, nieopodal promenady i zaledwie 500 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,01 m² 6 339 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o pow. 44,01 mkw plus ogródek, w miejscowości Mirosławice, gmina Sobótka. Mirosławice znajdują się na trasie Wrocław- sobótka, wrocław-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł92,10 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 28.08 MIESZKANIE POD INWESTYCJE | IDEALNE DO DALSZEGO WYNAJMU | 2 MIESZKANIA W JEDNYM | 2POKOLENIOWE | BALKON + OGRÓDEK | MIEJSCE POSTOJOWE | BEZCZYNSZOWE Lokal: 1E1 "Przystanek Reda" to.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł66,84 m² 14 961,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie u nas! Zapraszam do odkrycia naszej oferty przestronnego, czteropokojowego mieszkania w Helu, położonego zaledwie 200 metrów od tętniącej życiem i najbardziej znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł86,16 m² 20 891,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 86m położone na 4 piętrze, 9 piętrowego budynku z 2023, zlokalizowane przy Alei Kijowskiej i ul. Lea w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

410 328 zł33,36 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,36 m2 , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku przy ul. Grudziądzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,10 m² 6 638,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 60,10 m | 3 pokoje | ul. Legionowa | 11 piętro Cena: 399 000 zł (6 638 zł/m ) Powierzchnia: 60,10 m Liczba pokoi: 3 (w tym 1 przejściowy z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodna, przestronna garsoniera zlokalizowana w kameralnym budynku na Krzykach. Lokal o powierzchni 30m2 składa się z pokoju z balkonem, aneksu kuchennego z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł35,51 m² 23 092,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż przy Stadionie Narodowym, ul. Francuska 49, blok zarządzany przez sbm Pracowników Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,06 m² 10 678,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 58,06m kw, usytuowane na 3 z 3 pięter w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł56,90 m² 6 326,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe położone na popularnym osiedlu Nasz Dom. Lokal znajduje się na III piętrze, co zapewnia spokój i świetne nasłonecznienie. Posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł64,70 m² 9 721,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij o problemach z parkowaniem i ciasnych balkonach.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł154,57 m² 1 293,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w miejscowości Zalesie k. Drygał 12-230 Biała Piska. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 668 zł49,48 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij