dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,90 m² 12 395,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,90 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł40,49 m² 16 053 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 730 zł28,70 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Miejska premium Nowoczesne osiedle z widokiem na przyszłość! Unikatowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w spokojnej i zielonej części Siemianic, tuż pod Słupskiem. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł34,05 m² 12 334,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37 m² 14 324,32 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków- bronowice, ul. Złoty Róg ok. 37 m2 Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone przy ulicy Złoty Róg, w cenie 530 000 zł. Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym. Apartament z ogródkiem oraz miejscem parkingowymi w nowoczesnej architekturze zlokalizowane w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,20 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   **dostępne od zaraz** Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 54,36 m , zlokalizowany na parterze w prestiżowej, nowej inwestycji przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 120 zł46,13 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę widokowego mieszkania o powierzchni 46m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł65 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na wynajem, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Masarskiej w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie, dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63,79 m² 14 093,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu całkiem nowe, nigdy nie zamieszkanie mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Wrocławskiej w Krakowie.Mieszkanie o powierzchni 42,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł71,13 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 71 m2 w Bronowicach przy ulicy Stańczyka. Mieszkanie znajduję się na nowych zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2020 roku. W pobliżu znajduje się wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53,50 m² 11 775,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rembielińskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł49 m² 13 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie z 2023 r. przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bezpośrednio - bez dodatkowych prowizji! (pośredników zapraszam wyłącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł43,78 m² 8 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,78m2. Położone w spokojnej dzielnicy Bielawy, a jednocześnie blisko centrum. Mieszkanie posiada: - duży pokój 1x z balkonem - sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł67,50 m² 21 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i eleganckie mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów przy ul. Branickiego. Mieszkanie w jasnej tonacji, harmonijnej i ponadczasowej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł40,40 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość -2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,40 m , do której przynależy pomieszczenie piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament 45m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34,45 m² 4 209 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy jasny i funkcjonalny lokal mieszkalny w stanie niewymagający żadnych nakładów finansowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł59,07 m² 4 723,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł67,90 m² 3 372,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł68,93 m² 8 689,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

M4 ogródkiem pod Szyndzielnią Marzysz o własnym M z zieloną przestrzenią? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż komfortowy apartament o pow. 68,93 mkw z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55,90 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Mały Domek polecaja na sprzedaż mieszkanie w Kowarach widok na Śnieżkę! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku na 5. piętrze, położone w spokojnej,zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł44,16 m² 8 106,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 44,16 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku przy ul. Szkolnej w Piechowicach. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,53 m² 13 167,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczecin, warszewo, mieszkanie 2 pokoje, miejsce postojowe, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości kupującego. Na sprzedaż, 2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

To mieszkanie wyróżnia się na tle przeciętnej oferty z Winograd już od pierwszego zdjęcia. Ktoś tu mieszka z charakterem i wyraźną wizją estetyczną. Widać to w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł63 m² 8 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przestronne, słoneczne, jasne, dwupokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku z cegły, z użytkowaniem ogrodu przydomowego (ok.257m2). Budynek ocieplony, bezpośrednie wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł35,33 m² 26 040,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament premium nad morzem | Stegna | taras 8,5 m | strefa wellness i baseny Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł69 m² 11 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek główne atuty: budynek po remoncie, monitorowany miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kompaktowe, dwa pokoje na Starych Bielanach przy metrze! Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój z miejscem na szafę. Lokal w trakcie remontu, do wykończenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł74,05 m² 8 467,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! bezczynszowy 3 pokojowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi przy ulicy Geodetów na Łężycy więcej informacji pod numerem telefonu   Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 535 zł33,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na trzecim piętrze w bloku z lat 70-tych, na bydgoskim osiedlu Kapuściska. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł61,23 m² 5 144,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23m zlokalizowane w Bytomiu przy pl. Powstańców Śląskich. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł110 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament usytuowany jest na prestiżowym osiedlu na powiślu zaprojektowanym przez renomowaną pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. W skład jego wchodzi pięć nowoczesnych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,90 m² 5 627,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Lokalizacja: piła - Kalina Powierzchnia: 70,90 m Cena: [proszę podać cenę] Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł63,60 m² 2 814,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Grudziądz - ul. Ulica Murowa Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, w doskonałej lokalizacji i z dużym potencjałem aranżacyjnym - ta.