dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

975 000 zł65,20 m² 14 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63,40 m² 5 820,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 niezależne Pokoje Do odświeżenia Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu na os Kopernika przy ulicy Keplera. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below lokalizacja: budynek w którym znajduje się mieszkanie położony jest przy przy al. Kijowskiej, tuż przy, a nawet w Parku Młynówka Królewska. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 58 m | od 20.04.2026 | 3800 zł + 650 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: Świadczymy usługi po polsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

295 000 zł31,59 m² 9 338,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest apartament w nowym budownictwie o powierzchni ok 31,59 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane w rejonie dzielnicy Gotartowice. Usytuowanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa okazja Potencjał i Przestrzeń w Sercu Gliwic Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w prestiżowej części Gliwic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

619 310 zł32 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 1 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem / łazienka i aneks kuchenny /.

Szczegóły ogłoszenia

836 853 zł37,86 m² 22 103,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,86 m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł80,70 m² 7 187,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ul. ŚW. Brata alberta Do sprzedaży przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w kameralnym budynku mieszkalnym, nowego przedsięwzięcia deweloperskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W prestiżowej lokalizacji Wspaniała lokalizacja | Luksusowo wykończone | Dostęp do sali fitness z jacuzzi oraz sauny | Zielone patio | W pełni wyposażone *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 050 zł62,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu nową inwestycję - Apartamenty Żorska, znajdującą się w sercu rozbudowanego osiedla, tuż przy granicy malowniczego lasku Paprocańskiego. Ta prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł78,39 m² 12 629,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 78,39 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38,36 m² 5 213,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, wyremontowane mieszkanie położone w Miasteczku Śląskim, ul. Metalowa Mieszkanie składa się z: > przestronnego, doskonale doświetlonego salonu > odrębnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł63,70 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż gruntownie wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2! Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu może być zakupione przez obywateli Ukrainy i innych narodowości!.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł73 m² 11 232,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,77 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku z windą, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł72 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w miejscowości Nowy Staw przy ul. Żuławskiej, na 2. piętrze w kameralnym budynku 2-piętrowym. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł110 m² 18 173 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

110 m Z ogrodem przy lesie | gdynia działki leśne | 3 sypialnie | 2 tarasy | wysoki standard mieszkanie Na sprzedaż przestronny, 110-metrowy apartament z prywatnym ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 500 zł74 m² 9 912,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

1 021 000 zł76,63 m² 13 323,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 76,63 m2 znajdujące się na Osiedlu Przylesie w Koszalinie. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 852 zł32 m² 11 870,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Gdyni przy przy ul. Władysława IV , w bloku z windą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (przejściowy), dwóch sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł27,50 m² 101,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W pepper house! Atuty nieruchomości: nowoczesne budownictwo w prestiżowej lokalizacji ogródek sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bliskość pasa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 370 zł48,54 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D28 o pow. 48,54 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł38,80 m² 22 164,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jaglanej w sercu Gdańska - idealne zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 180 zł78,84 m² 8 563,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 24: przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na I piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [78,84] m to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł92 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatni wolny lokal B1 lub B2. Mam przyjemność zaoferować Państwu nową inwestycję domów w Orlu, na kameralnym zamkniętym osiedlu pod nazwą orle konopnickiej. Jeżeli szukają Państwo ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł96 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal znajduje się w prestiżowej, zielonej i bardzo spokojnej okolicy tuż obok Parku Szczytnickiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od maja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego ( 50 m2) znajdującego się na osiedlu Bartodzieje małe przy ul. Filmowej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł47,30 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,30 m2 znajduje się na 3 piętrze w Ełku przy ulicy Kajki 32. Przy bloku znajduje się ogólnodostępny parking dla mieszkańców oraz za budynkiem mamy plac.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 253 zł86,77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa Myśliwska to kameralna inwestycja, która powstaje w Tychach na osiedlu L. To budynek znajdujący się w sercu już istniejącego osiedla w pełni zagospodarowanego architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł41,87 m² 23 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament typu delux, położony w prestiżowym obiekcie "nadmorskie Tarasy spa" Nieruchomość luksusowa, z dostępem do bezpłatnej dla mieszkańców strefy rekreacji: kryty basen (pływacki 16.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł64,36 m² 4 661,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** nowa oferta *** żory-ul. Strażacka! M 3! ***3 Piętro *** Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 45,98 m2 z przynależną piwnicą, łącznie 64,36m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 784 zł55,28 m² 9 999,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł47 m² 21 276,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 5 min do metra! Hampton Home oferuje na sprzedaż: umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł143 m² 167,83 zł/m²

 

Piętro:35

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 143 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

289 009 zł36 m² 8 028,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe mieszkanie z garażem murowanym , na sprzedaż w Chełmie, ul. Wołyńska 13! Mam do zaoferowania bardzo ładne, w pełni wyremontowane mieszkanie, idealne dla singla lub pary. To.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,84 m² 8 186,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą na wynajmem przytulnej kawalerki w samym sercu Poznania na ul. Ogrodowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 610 zł71,29 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 10 mieszkań w stanie deweloperskim o metrażach od 39m2 do 71m2 z ogródkami, tarasami i balkonami, zlokalizowane w Radwanicach, 9km od centrum Wrocławia. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł39,72 m² 15 358 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz miejsca na rodzinny relaks, w otoczeniu pięknych, szerokich plaż i sosnowych lasów? Może pragniesz kupić nieruchomość, która będzie doskonałą inwestycją pod wynajem? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł55,72 m² 8 074,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m , zlokalizowane na 2 piętrze.