dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

729 000 zł35,47 m² 20 552,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomosci: - idealne pod inwestycje, - świetne pod wynajem długo- lub krótkoterminowy, - nowoczesne mieszkanie, - słoneczna zachodnia ekspozycja, - doskonała lokalizacja, - świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł83,90 m² 6 185,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 83,90m2, z własną działką o pow. 125m, położony w budynku dwurodzinnym. Nieruchomość znajduje się w Oświęcimiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł66,40 m² 8 554,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 66,4 m , położone na wygodnym 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1991 r. Nieruchomość zachowana w bardzo dobrej kondycji czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł47,90 m² 12 713,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, - ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia z oknem, - duży zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł31,80 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulna kawalerka idealna na start lub inwestycję! To mieszkanie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i remontów! Ta zgrabna oraz bardzo funkcjonalna kawalerka spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 835 zł44,24 m² 18 757,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 700 zł47 m² 9 185,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z 5-metrowym balkonem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł116 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 3-pokojowy z basenem i siłownią - Dolny Mokotów Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 116 m , usytuowany na 2. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł86,55 m² 3 223,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Miastku przy ul. Mickiewicza, usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 86,55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 400 zł63,20 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 108 zł45,16 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup zwolniony Z podatku pcc dla biura Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45.16 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł64,20 m² 2 647,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu gotowy do zamieszkania 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40,30 m² 6 203,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lubiszyn, powiat gorzowski Ofertą jest mieszkanie o łącznej powierzchni: 40,3 m2 wraz z przynależną piwnicądodatkowe 30m2 powierzchni strychowej do adaptacji. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy bliskość centrum z ciszą i nowoczesną infrastrukturą? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł46 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Privatehousebrokers prezentuje mieszkanie 46m2 na krakowskich Dębnikach, przy ul. Skrzyneckiego. Lokalizacja: ulica Skrzyneckiego jest położona w okolicy takich ulic jak: rydlówka, szafrana,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł81 m² 7 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40 m z przynależną piwnicą 3,60 m , położone na I piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla firm / pracowników - 4 pokoje, 110 m | do 12 osób Do wynajęcia przestronne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł79,12 m² 13 397,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2% pcc 0% prowizji od kupującego Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - na Targówku. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł68,76 m² 4 508,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, jasne mieszkanie z balkonem. Lokal położony jest na wysokim parterze zadbanego budynku po remoncie elewacji. Składa się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 720 zł45,10 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mińskiej w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem. Mieszkanie 2 pokoje. 55 m2. Rogoźno. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w miejscowości Rogoźno Wlkp. gm. Oborniki. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 059 zł56,92 m² 18 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

394 338 zł32,06 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Doskonała komunikacja z miastem. Osiedle Unii Lubelskiej 4 zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 290 zł98,83 m² 12 397,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul. Torowa.

Szczegóły ogłoszenia

869 400 zł46 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, przestronne i ciche, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m przy ul. Burgaska na Mokotowie. Lokal położony na 1. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł86 m² 7 779,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86 m , zlokalizowane w Malborku, przy ul. Marii Konopnickiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 925 zł51,99 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle w Kobylnicy przy ul. Toskańskiej - "zielona toskania" to miejsce, gdzie natura spotyka nowoczesność w otoczeniu drzew i pól, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 292 zł37,39 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł58 m² 9 310,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupak inwestycyjny 58 m | Wysokie roi | Świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 58 m , podzielone na dwie w pełni funkcjonalne kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 zł44 m² 138,64 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 44m, wraz z miejscem postojowym, w prestiżowej inwestycji w samym sercu warszawskiej Woli - blisko " Fabryki Norblina". Układ: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł42,27 m² 55,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Sikorskiego, niedaleko Galerii Handlowej Turzyn. Mieszkanie o powierzchni 42,27 m 2 usytuowane jest na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł74,59 m² 6 287,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przestronnego i bardzo funkcjonalnego, idealnego dla rodziny lub osób ceniących komfort i wygodę. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47 m² 13 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Łuszczkiewicza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł86,90 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 6/7 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych. Układ mieszkania : - salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - wc 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł131,44 m² 19,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronny, jednopoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 131,44 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów przy ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,78 m² 13 304,63 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję komfortowy 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 48,78 m , położony w doskonałej lokalizacji tuż obok Jasnych Błoni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,57 m² 19 570,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 389.00 zł; Budynek: blok, wieżowiec, 2015 w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, winda; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

210 000 zł48,13 m² 4 363,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób indywidualnych szukających swojego nowego miejsca na ziemi. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania!.