dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

920 000 zł57,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli, przy ul. Pereca 13/19. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 725 zł43 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł46,50 m² 13 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1974 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o bardzo dobrym standardzie, położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Układ i standard: -mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , które składa się: - przedpokój - salon z aneksem kuchennem - pokój - łazienka mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 398 zł36,51 m² 6 200,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-5.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 zł33 m² 55,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę po remoncie w centrum Gliwic. Lokal o powierzchni 33m2 znajduje się na trzecim piętrze. Nowy sprzęt oraz umeblowanie. Kuchnia i łazienka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 585 zł55,77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43 m² 25 581,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku przy Alei Hallera w Gdańsk. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 zł15 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompleksowo wyposażona kawalerka przy ul. Gajowej 66 we Wrocławiu, blisko ścisłego centrum miasta. -Nieruchomość- kawalerka o powierzchni 15 m . Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł70 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowy Parter kamienicy z ogrodem w sercu Czerwieńska miejsce z potencjałem i ciepłem parter kamienicy w centrum Czerwieńska to właśnie jedna z tych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 2 piętrze przy ul. Narcyzowej w Gdyni Witomino. W skład nieruchomości wchodzą: - salon:.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52,09 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 34a. Budynek, średniej zabudowy, znajduje się w samym sercu Katowic. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 999 zł116,04 m² 10 987,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w sercu Myślenic - na rynku. To doskonałe miejsce łączy w sobie wygodę miejskiego życia z kameralnym urokiem okolicy. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29 m² 24 103,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż duża wygodna garsoniera, "perełka "na mapie Krakowa, w prestiżowej lokalizacji Stare Miasto - przy ul. Zwierzynieckiej Widok na Wawel! Lokal w bardzo dobrym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze w bloku. Nieruchomość w dobrym stanie, gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

739 999 zł56 m² 13 214,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam Państwu na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe w spokojnej części Wrocławia (krzyki), przy ul. Południowej. Nieruchomość ma 56 m2 I składa się Z: - dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 914 zł37,51 m² 20 178,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - ul. Pestalozziego Chętnie rozważymy Państwa propozycję cenową. Na sprzedaż oferujemy eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3piętrze w niskim IV piętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Wiedeńskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 829 000 zł99 m² 18 474,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowe mieszkanie ul. Kazimierza Jeżewskiego Ursynów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 99.

Szczegóły ogłoszenia

850 722 zł59,91 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 022, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90,50 m² 8 055,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko w naszym biurze - taka oferta! apartament W świetnej lokalizacji - zielona góra - Łężyca Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł39,10 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko u nas, posiadamy klucze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego na 6 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 425 zł47,75 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / idealne na start lub pod inwestycję - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł30 m² 23 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego apartamentu w centrum miasta. To mieszkanie, które bezustannie na siebie pracuje! Gotowy produkt inwestycyjny - zapraszam! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 447 zł53,81 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,17 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja12 minut od szerokiej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988,24 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament W mennica residence 4 pokoje | Mennica Residence | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł38,19 m² 1 859,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nr ogłoszenia: azm/dm   lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 38,19 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: * duży balkon * 10 minut pieszo do ug wydział ekonomiczny * Mieszkanie do remontu * 20 minut pieszo do plaży * Świetna inwestycja pod wynajem długoterminowy oraz dla turystów *.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł53,92 m² 4 912,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy III Powstania Śląskiego. Układ funkcjonalny: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł44,90 m² 13 360,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, dwupoziomowego z balkonem francuskim i dwoma łazienkami! Zapraszam na prezentację: aleksandra Anyszko +48 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł74 m² 10 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim 21 w Krakowie w dzielnicy Bieńczyce. Okolica świetnie skomunikowana z centrum. English version below budynek.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54 m² 14 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,02 m² 10 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie o pow. 80 m2 w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Elegancki penthouse w prestiżowej inwestycji na Woli english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy penthouse o powierzchni 342 m2 na ósmym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 107 m2 zlokalizowana w spokojnej, willowej dzielnicy Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

994 680 zł55,26 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.