dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł96,29 m² 8 889,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł85,60 m² 8 820,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Nowej Woli (gmina Lesznowola) idealne dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie szybkiego dojazdu do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł68,10 m² 10 719,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i zielonej części Siechnic, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł84 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 84 m , położony w samym centrum Bielska-Białej, w prestiżowej inwestycji Apartamenty sfera. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,65 m² 5 246,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 47,65m, osiedle XV-Lecie. Przynależny słoneczny balkon oraz piwnica. Blok z cegły. Zielone otoczenie, blisko park, bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta. Mieszkanie stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł125,75 m² 8 349,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Polecam nietuzinkowy apartament na nowoczesnym osiedlu budowanym wśród zieleni. Inwestycja gotowa! Atuty inwestycji: - kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,16 m² 6 477,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze blisko Jeziora Chełmżyńskiego idealne na start lub inwestycję! 0 % prowizji dla biura! bez podatku pcc na pierwszą nieruchomość! Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł122,69 m² 56,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament usytuowany na najwyższym piętrze budynku przy ul. Targowej 4. Lokal o pow. 122,69m2 usytuowany na 7 piętrze, składa się z otwartej kuchni wraz pokojem dziennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,80 m² 7 252,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Szczecina, przy ul. Paska. Budynek z 1992 roku, mieszkanie położone na 5 piętrze, bez windy. Powierzchnia 68,8 m2. Mieszkania dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Gniezno,wielkopolskie

120 000 zł22,04 m² 5 444,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w kamienicy idealna dla singla lub inwestora! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 22,04 m , usytuowana na 2. piętrze kamienicy przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł66,90 m² 11 659,19 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Kraków, nowy Prokocim ul. Ks. Piotra Ściegiennego 4-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym salonem oraz osobną kuchnią Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł53,30 m² 4 221,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - tu się oddycha na parterze - mieszkanie 2 - pokojowe Duże 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,30 m2, przestronne, jasne, położone na parterze, w dobrej lokalizacji: obok sklepu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Cena promocyjna do 30.10.2025! Podstawowe informacje: Mieszkanie willowe na I piętrze z tarasem w budynku cztero-lokalowym, o pow. 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45 m idealne pod wynajem ul. Jesionowa, kielce | blisko politechniki świętokrzyskiej I galerii echo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m, położone przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 400 zł55,60 m² 11 086,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach Brynów Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru. Korzyści finansowe do 100tys. ( brak podatku brak kosztów obsługi, specjalne ceny) Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 106 zł39,03 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 342 zł46,39 m² 18 696,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia - Krzesławice, ul. Wąwozowa Cena: 1 500 zł / miesiąc Kaucja: dwukrotność czynszu + 1000 zł koszty agencyjne Dodatkowe opłaty: media (prąd, woda) okolo 120zł Powierzchnia: 13.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie - 47,95 m2, 2/3 pokoje, balkon, duża piwnica, wołomin, ul. Słoneczna. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O dużym potencjale aranżacyjnym! (w obecnej aranżacji 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 128 zł117,95 m² 6 775,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 110 m 2 - piętro z poddaszem i bardzo dużym tarasem! N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 4. pokojowe mieszkania (możliwość uzyskania 5. pokoju).

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,58 m² 57,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Legionowie ( dzielnica Bukowiec ) na kameralnym zielonym osiedlu z niską jednopiętrową zabudową. 2 pokoje 18m/kw, 9m/kw. Oddzielna kuchnia 10m/kw, przedpokój 6m/kw,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54,20 m² 6 826,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze, zlokalizowane w wyciszeniu ulicznym, blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital, dobre skomunikowanie z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł54,66 m² 7 994,88 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pancerna baza na limanowskiego tu nie kupujesz kota W worku! Masz dość oglądania mieszkań po remoncie , gdzie pod świeżą farbą i najtańszym panelem czai się aluminiowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł64,10 m² 11 731,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z widną kuchnią, położone przy ulicy Łukowskiej, wśród zieleni. Funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na Gocławku w zielonej częśći Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,10 m² 8 433,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł26,60 m² 18 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,22 m² 9 850,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestrzeń z potencjałem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Skawina pod Krakowem Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł53,02 m² 4 338 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie M4 - Idealne miejsce dla rodziny w Miastku na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,27 m² 20 123,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Nowolipki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy bez windy nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37,27m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 428 146 zł82,59 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 - BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pkł o pow. ok. 36,64m2 , Xp z widokiem na Odrę. Ogrzewanie miejskie, standard studencki. Cena ofertowa ; 330000zł. Opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo na Kazimierzu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją do wynajęcia Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,90 m² 7 098,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Chojnice, dogodna lokalizacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 238 zł52,26 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 984 zł68,46 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 249 760 zł200,53 m² 26 179,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 945 zł51,95 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O s T A T N I E apartamenty Z antresolą I balkonem - Prestiżowa Lokalizacja z Historią i Duszą Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 74m2 na osiedlu Bartodzieje Przestronne mieszkanie 74 m po remoncie Bartodzieje, ul. Kołobrzeska Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzone 1 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze niskiego bloku z 2024 roku, usytuowane na cichym i spokojnym osiedlu, nieopodal galerii Północ. Na.