dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

189 000 zł51,47 m² 3 672,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Duże, bezczynszowe, mieszkanie, gotowe do wejścia Prezentuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,47 m2 , położone na drugim piętrze w kameralnej zabudowie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

339 009 zł75,26 m² 4 504,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 75 m2 z garażem! Ogromny potencjał | Chełm, ul. Kolejowa Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego uznania? A może potrzebujesz przestrzeni dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pół kamienicy Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57 m² 14 736,84 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Warszawa, praga Południe, ul. Umińskiego 20 metraż: 57 m2 piętro: 6 z 15 pełna własność, możliwość posiłkowania się kredytem cena: 840.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,14 m² 11 648,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie to prawdziwy skarb w ścisłym centrum, gdzie puls życia miasta spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w Bystrzycy Kłodzkiej. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 824 zł31,30 m² 17 150,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

917 000 zł35,33 m² 25 955,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkowy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie. Powierzchnia apartamentu to: 35,33 + taras 11,46. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z widokiem na Wisłę w budynku Pianissimo [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Elegancki apartament w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,13 m² 7 799,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to kontynuacja Osiedla Radosnego przy ul.Szafirowej. Osiedle Radosne II o nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131 m² 9 916,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nowoczesne,2 poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. 131 m2 przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie. Proponowane mieszkanie nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł18 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kameralna kawalerka na warszawskiej Ochocie przy ul. Wiślickiej to przytulne, jasne mieszkanie w odnowionym, zadbanym budynku z lat 70, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny - gotowy biznes na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na parterze zadbanej kamienicy na malowniczym Osiedlu Leśnym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł20,30 m² 27 093,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Oferuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w zadbanej kamienicy położonym w centrum zielonego Mokotowa przy ul. Puławskiej. Lokal po generalnym remoncie, zaprojektowany przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł65,30 m² 3 292,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na I piętrze w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Głównej. Powierzchnia 65,3 m2. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,70 m² 9 505,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nowy Targ, ul. Szaflarska 124a Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Możliwość podziału na dwa osobne mieszkania Powierzchnia użytkowa: 64,7 m Liczba pokoi: 3 Sypialnie: 2 Łazienki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,41 m² 6 884,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 140 zł30,74 m² 17 994,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

projekt: halevia resort&spa - budowa dwóch pensjonatów w Zakopanem, (prawomocne pozwolenie na budowę) liczba apartamentów: 30 stawka vat23% (możliwość odliczenia podatku zarówno przy zakupie na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł51,10 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław, ul. Włókniarzy | 51,10 m | parter | ogródek | budynek z 2020 r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,33 m² 10 945,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,33 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w bloku przy ul. Sikorskiego 7 w Nowym Targu. Nieruchomość znajduje się w bardzo wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł62,50 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,50 m2 w Kędzierzynie-Koźlu. Lokal mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 533 zł47,73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z ogrodem i garażem! Jelenia Góra! Cena do negocjacji! Przedmiotowy lokal mieszkalny mieści się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

586 630 zł74,54 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim - Grudziądz, ul. Kalinkowa 84 Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37,76 m² 14 698,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

widok na basen | inwestycja | balkon |własna sauna Oferujemy Państwu komfortowy apartament inwestycyjny zarządzany przez operatora w butikowym aparthotelu Five Seasons w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bezczynszowe mieszkanie 3-pok. (piętro domu), w pełni umeblowane i wyposażone, z 2 balkonami. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł41,92 m² 7 275,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk stolicy województwa pomorskiego, w dzielnicy Orunia przy ul. Junackiej. Dzielnica położona jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: kruszyński Jakub tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 125 zł64,89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł98 m² 25,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dla firm dla pracowników, rodziny, siedzibę firmy. Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie usytuowane w samym centrum miasta w kamienicy na parterze. Mieszkanie ma 98m2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 2 piętrze w bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Chojny / Dąbrowa w Łodzi (ul. Gojawiczyńskiej). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł59,80 m² 2 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,8 m2, położone na pierwszym piętrze w starszym budownictwie przy ul. Morskiej. W tym roku planowana jest modernizacja budynku (ocieplenie oraz remont.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,20 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Malborku. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,45 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja na stały pasywny dochód. Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m w doskonałej lokalizacji - najlepsze miejsce dla studentów Politechniki Białostockiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 400 zł51,91 m² 10 314,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. 3 pok. z ogródkiem w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł90 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na I piętrze + poddasze Z ogródkiem - bez prowizji od klienta kupującego! Koszyce Wielkie | ul. Łąkowa Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,55 m² 6 891,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,55 m 2 w Pile. II piętro. Balkon. Dwie windy. Piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowa zabudowa kuchenna. Centrum miasta. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 053 565 zł106,65 m² 28 631,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% Prowizji! Zakup bez pcc! nowy apartament 4-pokojowy w Sopocie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu położonego na kameralnym osiedlu w zakątku Sopotu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,53 m² 8 256,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Gdynia Chylonia! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,53 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.