dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 796 zł40,25 m² 9 584,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji mieszczącej się w Centrum Łodzi. Informacja o lokalu: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,16 m² 10 407,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | II piętro | 65,21 m | balkon | stawki - ul. Włocławska | 699 000 zł Tylko u nas! Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64,56 m² 13 166,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Są takie mieszkania, które od pierwszego spojrzenia mówią: tu da się dobrze żyć. To jest jedno z nich. Spokojne, funkcjonalne, zanurzone w zieleni, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Podzamcze - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie składa sie z: - 2 pokoi ( jeden z balkonem ) - oddzielnej kuchni jasnej z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55,60 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z garażem Mieszkanie dostępne od 01.06.2026. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł35,34 m² 15 930,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 728 zł52,24 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty w nowej inwestycji. Kameralne osiedle w centrum miasta. 1. Centrum miasta. 2. Podziemny garaż. 3. Dwu/trzy-piętrowe budynki. 4. Na południowym stoku. 5. Duże słoneczne balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 569 zł26,55 m² 11 358,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł135 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży połowy domu o powierzchni 135 m2, usytuowaną przy ul. Słowackiego. To idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 289 zł91,41 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 137 345 zł62,15 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Fenomenalny rozkład 62,25 m Wilanów Mieszkanie z potencjałem pod 2 mieszkania 2 Balkony Deweloperskie Unikatowa oferta w samym sercu Wilanowa - 50 metrów od nowego tramwaju! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 398 000 zł121,68 m² 19 707 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo kameralna zabudowa, apartament o powierzchni 121 m2 , 3 pokoje, balkon, duży garaż, dostęp do sauny i siłowni Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,49 m² 18 860,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupak inwestycyjny | 2 niezależne kawalerki | ul. Kurkowa 32 Na sprzedaż gotowa nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych kawalerek, idealna pod wynajem długoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,80 m² 11 404,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,80 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia ul. Tyrmanda Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte. Legnica, bezczynszowe, atrakcyjne mieszkanie Z prywatnym ogrodem. Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie położone na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł98 m² 4 998,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze reprezentatywnej i pięknie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta Świdnica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60,60 m² 7 904,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta Olsztyna położone przy ul. Osińskiego na osiedlu Podgrodzie. Mieszkanie znajduję się w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł127 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, ekskluzywny 3-pokojowy apartament, o powierzchni 108m2, usytuowany na parterze w 4 piętrowym bloku, na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł76,66 m² 19 306,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Leach & Lang Property Consultants prezentuje do sprzedaży 3-pok. mieszkanie z częściowo osobna kuchnią o pow. 76,66 m2 położone na czwartym piętrze w budynku "nowy Świat" na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł61,86 m² 8 729,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na sprzedaż baja piaśniki, świętochłowice Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej? Inwestycja Baja.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł54 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum, ul. Więzienna (150m od płyty Rynku) Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe (54 m2 + balkon 4m2, klimatyzowany + możliwe miejsce postojowe pod budynkiem) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 547 zł40,17 m² 9 299,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł30 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Reja w Grójcu, w atrakcyjnej części południowo-zachodniej miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł65,36 m² 6 410,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Ujejskiego w dzielnicy Środula. Układ funkcjonalny: - salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł28,40 m² 13 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka 28,4 m na parterze Z dużym balkonem Oferta mieszkania z niskim czynszem i bardzo dobrym standardem. Gotowe do wprowadzenia, umeblowanie w cenie. Kawalerka W łebie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł47 m² 12 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. (47 m2) położone na IV piętrze (winda) w budynku oddanym w 2024 r w dzielnicy Gdańsk- kowale. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł17,01 m² 23 280 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! Atuty nieruchomości funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,01 m dodatkowa komórka lokatorska o powierzchni 1,67 m położenie.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł63,48 m² 2 551,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 817/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł54 m² 10 981,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zielone Rury Jezuickie - politechnika Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku przy ul. Chrobrego 4. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Tarnowie, o powierzchni ok. 50m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz hallu. Kuchnia umeblowana. Do mieszkania przynależą dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł42 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- rezerwacja- do wynajęcia niedrogie mieszkanie, 42 m2 Lokalizacja - Tarnów/ Rzędzin Znakomita, budżetowa oferta najmu Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Polecamy szczególnie na wynajem, niedrogie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 26 m2 położone w samym Centrum Miasta w Radomiu. Lokal pięknie urządzony, wyposażony, wyremontowany do wprowadzenia. Zapraszam do obejrzenia. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78,34 m² 429 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą na poddaszu w Świebodzicach ul. Prusa 7 78,34 m | 429 000 zł | Bez czynszu | Ogrzewanie gazowe To nie jest zwykłe mieszkanie, tylko poddasze z duszą. Drewno, belki.

Szczegóły ogłoszenia

6 160 zł65 m² 94,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3 pokoje | 65 m | taras | garaż | Miasteczko Wilanów | ul. Sarmacka Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w prestiżowej części Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowy produkt z widokiem, którego nie da się kupić osobno. Limanowa, ul. Z. Augusta 4 | 57,38 m | 3 pokoje | 609 000 pln Mieszkanie na 4. piętrze w bloku z wielkiej płyty to filtr,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40,52 m² 74,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dla 2 studentów | naprzeciwko uczelni | Sołtysowice Do wynajęcia mieszkanie stworzone pod dwóch studentów: dwa niezależne pokoje, a w każdym własny aneks kuchenny. Dzięki temu.