dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 650 zł63,90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

236 847 zł19,91 m² 11 895,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59,50 m² 10 907,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zaprojektuj razem z nami i nie zapłać prowizji, ani pcc! Na chwilę obecną mieszkanie zostało wyszpachlowane, oraz pomalowane na świeżo na kolor biały. W przeciągu kolejnych dni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania sytuowanego na II piętrze w Kamienicy zlokalizowanej w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,80 m² 5 334,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej w Kluczborku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,80 m² 4 820,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 z balkonem, powierzchnia 55,8m2, usytuowane na 3-piętrze w niskim bloku, przy ul. Warmińskiej. W skład mieszkania wchodzą: cztery pokoje (z jednego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie na sprzedaż | 61.

Szczegóły ogłoszenia

767 040 zł45,12 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł39 m² 28 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta na wyłączność! 0% Prowizji od Kupującego. Wysokiej klasy apartament, urządzony w stylu empire, jest usytuowany w niezwykle malowniczym miejscu na Skarpie Wiślanej i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł83,65 m² 8 069,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz przestrzeni, która ma swoją historię? Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 83,65 m , położony na wysokim parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Chińskiej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł79,64 m² 11 300,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wrocław Plac Grunwaldzki ul. Reja nieruchomość: mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mikołaja Reja, znajdujące się na parterze w kamienicy o łącznej powierzchni 79,64 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

435 852 zł38,45 m² 11 335,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | 38,45 m | ustawna przestrzeń Duża kawalerka z możliwością wydzielenia strefy sypialnianej - idealna pod inwestycję lub na wygodne mieszkanie. Dokładny rzut i wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Łazienka świeżo po remoncie: nowy bojler elektryczny Nowoczesna kabina prysznicowa Oddzielne wc reszta mieszkania: drewniany parkiet na podłogach (klimat!) Okna plastikowe (cicho i ciepło).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł39,88 m² 11 910,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się pkp Milanówek oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,04 m² 8 010,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,04 m2, położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 600 metrów od morza oraz blisko centrum miasta. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,73 m² 6 259,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

=rezerwacja= Квартиру можуть придбати громадяни України. Możliwość zakupu nieruchomości przez obywateli Ukrainy (własność spółdzielcza). Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 530 zł36,23 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,23 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł54,93 m² 12 998,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz wykończonego, gotowego do wprowadzenia wnętrza, które łączy funkcjonalność trzech pokoi z doskonałym doświetleniem? Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym parkingiem - Osiedle Chopina, stargard Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w spokojnej części Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58,01 m² 18 945,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach tuż przy rynku jeżyckim w najnowszej, kameralnej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł55,70 m² 5 386 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,87 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować państwu wygodne mieszkanie w Gdyni Chyloni. Lokalizacja I budynek: lokal znajduję się w bloku na osiedlu Gdyni Chylonia przy ulicy Chylońskiej. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,30 m² 6 692,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - świetna lokalizacja. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł45,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz części komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł61,39 m² 11 500,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kontakt:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, ładnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 4 km od Wrocławia - w Kiełczowie! Jest to bardzo prężnie.