dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

2 090 000 zł100 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 100 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice nieopodal krakowskich Błoń. Apartament będzie gotowy do odbioru w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 304 zł49,46 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dwóch ogródków. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 808 zł54,72 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 271 zł68,09 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,50 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł64 m² 17 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 63,81 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice - ul. Radzikowskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł58,20 m² 15 463,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe 3 Pokoje z ogromną komórką, loggią i garażem Metro Targówek Szukasz mieszkania, które jest nie tylko ustawne, ale też doskonale skomunikowane? Ta oferta przy ul. Borzymowskiej 43.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 520 zł47,64 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2026

2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji Młociny Apartments. O inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 897 zł47,64 m² 17 839,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2026

2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Młociny Apartments. O inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł100,15 m² 17,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek, wc i balkonów. Lokal znajduje się w inwestycji Młociny Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

916 000 zł38,88 m² 23 559,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament wakacyjny Z miejscem parkingowym i tarasem I dostępem do spa 80 M od plaży Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 2 piętrze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł45,10 m² 10 997,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po remoncie | 45,1 m | Wasilków, ul. Krucza Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,1 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł59,30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 59,3 m gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc To mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinach oraz parach, które cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł53,84 m² 5 293,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

DO sprzedania M-4 - centrum miasta Polecamy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w ogrodzonym bloku wśród zieleni, w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł76,40 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Centrum miasta - Komfortowe i wykończone z dbałością o szczegóły Przestronne mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w samym sercu miasta. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł99,43 m² 8 739,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, antresolą, łazienką i tarasami, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł37,72 m² 10 047,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł37,29 m² 9 359,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków | 42 m | ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza | Nowe budownictwo | ogródek lokalizacja Mieszkanie przy ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza w Krakowie znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą na popularnym osiedlu Karpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

794 000 zł67,88 m² 11 697,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna lokal o powierzchni 67,88 m , funkcjonalnie podzielony na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami. To propozycja dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł78,70 m² 8 627,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie o powierzchni 78,7 m2, położone w dzielnicy Zdroje. Idealne dla rodziny. Możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Cena do negocjacji Lokal składa się z: - 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40,67 m² 13 031,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe z potencjałem Gdańsk, blisko Śródmieścia! Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,67 m , położone na drugim piętrze klimatycznej, starej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł65 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż oferuję ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku w miejscowości Łukta przy ul. Słonecznej. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł35,93 m² 3 548,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/7/2026 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż udziału w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł95 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji? Zależy Ci na oryginalnym układzie i funkcjonalnej przestrzeni? Ta oferta jest dla Ciebie! przedmiot sprzedaży: mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,75 m² 9 459,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sołacz dwa pokoje na pierwszym piętrze. Polecam do sprzedaży mieszkanie w bloku z lat 90, położonym przy ul. Sokoła. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43 m² 16 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio ładne mieszkanie - bardzo klimatyczne - wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 43,19 m2. Z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 2 pokoje po remoncie - ul. Hetmańska | top Lokalizacja Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł50 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji -english below- są mieszkania, które jakoś się urządza. I są takie, które od pierwszego dnia dają komfort, spokój i poczucie, że to była dobra.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł41,10 m² 3 527,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2 wygodne pokoje, niski czynsz! Stary Sosnowiec zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł81,75 m² 9 480,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament, garaż w Hali Garażowej, dwa Tarasy - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalny apartament o powierzchni 81,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Katowicach, ul. Modrzewiowa w dzielnicy koszutka/bogucice. Mieszkanie na 2-gim piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Olkuszu na ul. Nałkowskiej, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie o powierzchni 60,25 m2, dużo miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł71,32 m² 6 281,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela. *Cena mieszkania to 460 000 zł mieszkanie do odświeżania na tip top (jest firma, która może to zrobić, koszt około 20 000 zł) mogę to zlecić.

Szczegóły ogłoszenia

739 999 zł60,01 m² 12 331,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Spełnij marzenie o własnym M - zamieszkaj w nowym mieszkaniu, w centrum Łodzi! Nowoczesny, kameralny budynek stworzony z myślą o rodzinach, które szukają bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Raginisa na osiedlu Baranówka. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,24 m² 16 583,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe i przestronne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul. Chodkiewicza, bydgoszcz Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł44,32 m² 8 235,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz Kapuściska - 2 pokoje, loggia, 10. piętro, 44,32 m Szukasz jasnego mieszkania z pięknym widokiem z wysokiego piętra, w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław, osiedle Toruńskie - 4 pokoje, ul. Chociszewskiego Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,50 m² 10 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m z dużym tarasem (24,16 m ) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie i bez prowizji mieszkanie przy ulicy Bałtyckiej! Lokal po generalnym remoncie, składa się z przedpokoju z wnęką na szafę, łazienki z wc, kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Witam, na sprzedaż duży, wyjątkowy dom z 1986r. - ul. Jeziornej w Bytyniu, położony w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. W cichej i spokojnej okolicy, pośród zieleni. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł47,60 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (47,6m2) znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Jest to spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij