dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

250 000 zł43,74 m² 5 715,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu idealne pod inwestycje, funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie na parterze, w schludnym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W centrum wałbrzycha. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 50m2 ,usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy , w skład którego wchodzą: ~ salon ~.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu trzypokojowego mieszkania na Bielawach, które zachwyca swoim przemyślanym rozkładem. Na 62 metrach kwadratowych znajdziesz przestronny salon o powierzchni 20 m z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36,05 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe ul. Reduta, prądnik Czerwony (kraków) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Reduta w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

661 770 zł34,83 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Unikat | Słoneczne 35m na Starym Żoliborzu | Widok na Zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w sercu klimatycznego Starego Żoliborza. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość W okazyjnej cenie! tylko 5541 zł/m2- 4 pokojowe! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ustawne, dwustronne i całkowicie rozkładowe mieszkanie z piwnicą i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,12 m² 17 936,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w historycznej kamienicy w Krakowie Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na drugim piętrze eleganckiej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł36,04 m² 13 873 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko centrum Gdańska - mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 5 min samochodem do Forum Gdańsk - pierwsze piętro - po remoncie generalnym (wymaga jedynie delikatnego odświeżenia) - dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Gdańska | 2 balkony | 58,7 m | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w samym sercu Gdańska przy ul. Heweliusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł121,10 m² 10 900,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie - 121,1 m2, ul. Ciołkosza. > mieszkanie jest dwustronne i bardzo dobrze doświetlone z ekspozycją wschodnią i zachodnią, z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł47,12 m² 6 789,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena -mieszkanie 3-pokojowe po remoncie, 47,12 m, balkon Rybnik, chwałowice, ul. Górnicza Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,12 m, położone w Rybniku,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł38,64 m² 8 669,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Trzy pokojowe mieszkanie z balkonem - Gniewino | 38,64.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł71,52 m² 12 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 870.00 zł; Budynek: blok, z 2008 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, piwnica, taras, rolety antywłamaniowe, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Nowych Skalmierzycach. Mieszkanie mieści się na IV piętrze, w czteropiętrowym bloku przy ul. Kaliskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni przygotowana kawalerka inwestycyjna zlokalizowana w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5 w ścisłym centrum Świnoujścia jednej z najmocniejszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł70,06 m² 11 689,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości oraz wizualizację. 3 pokoje | widok na Wisła | garaż | zielone, zamknięte osiedle Panorama przy Skarpie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł40,38 m² 8 048,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pokój - 2, kuchnia - 1, łazienka Z wc - 1, przedpokój - 1 oraz piwnicy. W środku został właśnie wykonany generalny remont, który obejmował również wymienienie instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł71 m² 14 084,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W otoczeniu zieleni, gdzie codzienność zwalnia, znajduje się dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 71 m , położony na przestronnej działce 847 m . To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 382 zł38,31 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł66,30 m² 4 826,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w centrum Kłodzka zlokalizowane w pięknej kamienicy obok Twierdzy Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 66,3 mkw zlokalizowane w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł39,35 m² 12 500,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,35 m , zlokalizowane na VI, ostatnim piętrze inwestycji Apartamenty Śródmieście przy ul. Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53,16 m² 20 504,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m2 , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Teodorowicza w Miasteczku Wilanów. Standard osiedla Staranny dobór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,17 m² 24 878,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatni apartament | 127,17 m | ogród 184 m | Wola Justowska Na sprzedaż ostatni dostępny apartament w kameralnej inwestycji przy ul. Emaus w Krakowie, położonej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w Dzielnicy Muzycznej, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 81 m 2 - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł39,90 m² 7 243,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NR oferty: sldoc8083 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 39,9 m2, zlokalizowane w czteropiętrowej kamienicy w Legnicy. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,94 m² 12 398,66 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości w Kotlinie prezentują nowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w centrum Kłodzko. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

994 676 zł35,16 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupno od dewelopera, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty pod klucz + wyposażenie cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera 23% vat ) apartament ze skosami nr 37 - 1. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

-Rezerwacja- do wynajmu polecamy zadbane ,2-pokojowe mieszkanie położone w Tarnowie, ulica Szkotnik Mieszkanie z balkonem, umeblowane, wyposażone w pralkę i lodówkę Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta, na osiedlu Jagiellońskim. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł134,80 m² 43,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

| ciche, 5 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym osiedlu blisko Al. Jerozolimskich. Strefa dzienna mieszkania to pokój ok. 37m2 z jadalnią oraz kuchnia 12m2. Kuchnia całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze bloku w spokojnej i zielonej okolicy Wojcieszowa. Budynek jest po remoncie podczas którego została.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł57 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below **ogłoszenie wynajmu mieszkania** Do wynajęcia nowe, klimatyzowane komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na nowym osiedlu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

779 200 zł81,80 m² 9 525,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Czteropokojowe mieszkanie - Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,84 m² 22 782,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w inwestycji Soho Factory, trzy pokoje, 65,84 m2, na pierwszym piętrze, z balkonem. Soho Factory to wyjątkowa lokalizacja łącząca nowoczesne budynki z postindustrialnymi.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł44,77 m² 6 321,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacje Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Śliwki w dzielnicy Niwka. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyjątkowa inwestycja! Do sprzedaży udział we własności atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w bliskich okolicach centrum Zielonej Góry. Uwaga! Nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50,91 m² 19 642,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 41,10 m2. Mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy przy ul. 11 Listopada.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku