dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

1 026 000 zł57,50 m² 17 843,48 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł66 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe Z osobnym wejściem do budynku. Ogród Z altaną, wiatą do grilla oraz komórką, położone W gminie dobromierz. 5 km do dobromierza oraz 14 km do strzegomia.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł140 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe Z windą os. Europejskie, gorzów wlkp. 5 pokoi, 140 m , balkon, 2 łazienki, strych, 4 piętro w bloku z 2010 roku Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł70,32 m² 91,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończony trzypokojowy apartament położone na 5. piętrze w nowym budynku rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment (2024 r.) pod adresem ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,21 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe W chodzieży ul. Piłsudskiego Wolne od 15 czerwca 2026 r najem okazjonalny. Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie w centrum miasta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,87 m² 6 998,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie -47,87 m -parter-balkon-Tarnów ul. Bitwy pod Studziankami Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,87 m położone na wysokim parterze w bloku Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł94,50 m² 3 989,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szukasz miejsca, gdzie zmieścisz siebie, rodzinę, psa, kota i jeszcze zostanie przestrzeń na suszarkę z praniem, której nikt nie chce składać? Oto ono! Mieszkanie o powierzchni 94,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie jednopokojowe wykończone z dbałością o każdy szczegół w wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł75,10 m² 6 591,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Segment domu z dużą działką | Lubichowo | 110 m Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum z ciszą i przestrzenią? Ta nieruchomość daje coś, czego brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł54 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedania klimatyczne, jasne, zadbane mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku znajdującego się w Olszynie Dolnej, powiat Lubań. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedla Kościuszki już w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 67,40 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 366 zł40,03 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 zł46 m² 62,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Bajecznej w dzielnicy Grzegórzki, tuż obok Bulwarów Wiślanych. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka w Zielonka przy ul. Paderewskiego o pow. 54 m2, usytuowana w kameralnym budynku 4-lokalowym; na układ funkcjonalny składa się: przestronny pokój, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72 m² 17 069,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w atrakcyjnej lokalizacji - 13 min od Centrum. Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków - Krowodrza, ul. Łokietka Mieszkanie na wynajem o powierzchni 47 m2 położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z połowy lat 70. XX wieku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,76 m² 13 627,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atuty: - idealne pod najem krótko oraz długo terminowy; - bardzo korzystny układ; - ekspozycja południowo zachodnia; - 800 m do neptuna/starówki; - 600 m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Wrocław, klecinaszukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej części Wrocławia? To lokum będzie.

Szczegóły ogłoszenia

370 499 zł38 m² 9 749,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,36 m , położone na I piętrze stylowej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Balladyny 2 w dzielnicy lsm. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze. Prezentowane mieszkanie to 56 metrowa powierzchnia, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - Częstochowa, lisiniec - balkon, parking Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m zlokalizowana w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 116 zł28,06 m² 18 001,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3p w niskim apartamentowcu nowe budownictwo mieszkanie o wysokim standardzie 3-pokojowe na nowym osiedlu w dwupiętrowym apartamentowcu czeka na nowego właściciela! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł70,04 m² 5 411,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż | 4 pokoje | 70,04 m | ul. Noniewicza | 4 piętro | 379 000 zł Są mieszkania, które dają coś więcej niż metraż. To jedno daje przestrzeń, światło i widok. Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł88,95 m² 8 757,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta wstrzymana. Legnica, osiedle Tarninów, ulica S. Żółkiewskiego, 4 pokoje, sprzedaż. Apartament - mieszkanie wykończone pod klucz Z wysokiej klasy materiałów. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł78,67 m² 9 533,49 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Luksusowy apartament na sprzedaż w libera Nieruchomości! Szukasz wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania? Oto komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,01 m² 18 112,07 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja cenowa / Walońska/ 43m2/ Centrum Wrocławia. Okazja cenowa. Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament przy ul. Walońskiej, na pograniczu Przedmieścia Oławskiego i Krzyków, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł54 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na idealnym pierwszym piętrze w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,46 m² 14 593,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z ogródkiem bezpośrednio pod budynkiem w Gorcach. Lokal mieszkalny składa sie z : - pokoju z aneksem kuchennym - wydzielonego pokoju na sypialnię - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Milenijna budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z: - 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,80 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie W chodzieży nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny w budynku wolnostojącym w Chodzieży o pow. 5 0,80 m 2. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł37,15 m² 19 699,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament inwestycyjny | 37,15 m | najem krótkoterminowy | Białka Tatrzańska - powierzchnia: 37,15 m - rodzaj: apartament inwestycyjny - przeznaczenie: najem krótkoterminowy - stan:.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł44,50 m² 8 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Kormoranów. Usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 500 zł34,92 m² 13 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł53,12 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokojowe z balkonem dostępne od zaraz! /najem okazjonalny Do wynajęcia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 760 zł41,60 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Lublin, czechów Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł58,39 m² 6 251,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy Państwu zakup ekonomicznego, wygodnego, 3 pokojowego mieszkania, położonego niedaleko parku miejskiego oraz centrum Chojnowa przy ul. Złotoryjskiej. Nieruchomość o powierzchni 58,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Kamiennej Górze na ulicy Staszica. Lokal mieszkalny składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc - garderoby.