dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

249 000 zł49,44 m² 5 036,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 pokoje z balkonem i garderobą | Grudziądz Mniszek Opis: szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł62,25 m² 20 867,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Jasne oraz przestronne mieszkanie na Woli - 62,3m2 - centrum, które żyje w rytmie Warszawy. Przestronne mieszkanie na Woli w świetnej lokalizacji położone w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł49,65 m² 16 817,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o wielu możliwościach aranżacyjnych z ogródkiem, położone na bardzo dobrze skomunikowanej części warszawskich Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł58 m² 11 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, nowoczesnego budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 36 m 2 w Tajęcinie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58,60 m² 6 996,59 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

410 000zł! Oferta ograniczona czasowo do dnia 03.06.2026r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58,60m2 usytuowanego na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - mieszkanie na osiedlu grunwaldzkim Przy ulicy Królowej Jadwigi. Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2 , w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 500 zł35 m² 10 671,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł53,10 m² 15 800,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą (2022 r.) na Maślicach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,35 m² 5 892,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Ruda Śląska, przy ulicy Leśnej. Lokal o powierzchni 47,35 m stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł75 m² 14 665,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z panoramicznym widokiem na Ostrów Tumski | Centrum Poznania | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu penthouse, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28,69 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Czechów. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości. Apartamentowiec powstaje o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z : kuchni , czterech oddzielnych pokoi, łazienki , wc , przedpokoju. Mozliwy najem dla pracowników. Czynsz najmu 3500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł34 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m , położone na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy ul. Helclów, stare Miasto. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł89,90 m² 6 885,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z duszą usytuowanego w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Puszkina w samym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta luksusowy apartament Z widokiem na góry Ustroń | Powierzchnia: 48 m + użytkowe poddasze | Balkon z panoramicznym widokiem | Zadaszone miejsce parkingowe w cenie Na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pierwsze zdjecie jest wizualizacją Mieszkanie do kapitalengo remontu Na sprzedaż mieszkanie do remontu, rozkładowe, 3 pokojowe zlokalizowane na parterze w cztero-piętrowym bloku, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł40,60 m² 8 990,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy | Centrum miasta Z przyjemnością prezentuję niezwykle klimatyczne mieszkanie w pięknie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,10 m² 7 131,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe ul. Wieniawskiego Podlasie, piła Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł38 m² 20 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Łukęcinie nad Morzem Bałtyckim. 500m od morza. Zamknięte osiedle tuż przy lesie. Powierzchnia mieszkalna 38 m , 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem, bronowice ul. Conrada zostań pierwszym najemcą budynek Z 2025 roku dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Conrada Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 112 843 zł62,17 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Good Life Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż elegancki 3-pokojowy apartament o powierzchni 62,17 m , położony przy ul. Lubelskiej na prestiżowym osiedlu Bella Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł12 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, które znajduje się na Placu Bohaterów Getta w dzielnicy Podgórze. Umowa na rok oferta na wyłączność - dostępne tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł100,52 m² 8 933,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z garażem o powierzchni 100,52 m położone na nowym osiedlu powstającym przy ul. Cisowej w Siechnicach - blisko Wrocławia, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł34,17 m² 5 209,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i niedrogie w utrzymaniu dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze bloku znajdującego się przy ul. Bończyka w centrum Koźla. Lokal świetnie nadaje się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 907 600 zł95,98 m² 19 874,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł19,32 m² 16 977,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,10 m² 6 565,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy dwupoziomowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,50 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 27,5 m na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,76 m² 4 681,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie w Piechowicach. Mieszkanie o powierzchni 74,76 m2 składające się z:2 pokoi przechodnich, kuchni i łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

344 400 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 000 zł40,88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|61 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 40,88 m Piętro: 6 | 6 Balkon: 5,21 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 411 zł29,49 m² 14 289,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwustronne, doświetlone mieszkanie na przedostatnim piętrze z efektownym tarasem o pow. aż 31,58m2! Oferta godne uwagi. Świetne na start, pod zakup inwestycyjny. Taras od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł91 m² 2 945,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w samym centrum Świebodzic przy Placu Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł94,80 m² 4 008,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis mieszkanie na sprzedaż Stronie Śląskie Najważniejsze atuty: przestronne parter możliwość dokupienia garażu idealne pod inwestycje Okolica: blisko centrum miasta Szczegóły nieruchomości Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł45,99 m² 13 546,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m , położone na parterze kameralnego budynku z 2018 roku. To idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł62,07 m² 11 599,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,07m2, położone na 2. piętrze budynku z 2013r. Salon połączony z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie | 45 m | Smart Home | Osiedle Piaski Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 5. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 110m z ogrodem i tarasem (176m ) zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m , pierwotnie kawalerka, przekształcona na dwa pokoje (jeden pokój przechodni), znajdujące się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,10 m² 13 615,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Wykończone mieszkanie w bloku z 2025 roku, położone jest na parterze w bloku z windą przy ul. Jemiołuszki w dzielnicy Węglinek.