dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

2 000 zł28,63 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Targowej 16a ( Osiedle Artystyczne). Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ludzie od nieruchomości oferują do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy al. Niepodległości 41a, dzielnica Ostatni Grosz w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 45m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76,78 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, czteropokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w inwestycji Nordic Mokotów przy ul. Pory. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w Rzeszowie w atrakcyjnej cenie! 0 zł podatku pcc | 0 zł prowizji | bez dopłat Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł62,25 m² 25 686,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,25 m, 2 piętro w apartamentowcu z windą z 2023 roku. Ochrona, teren zamknięty. Ekspozycja okien dwustronna. Okna drewniane z wentylacją.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,91 m² 10 614,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,91m , zlokalizowane na 2 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82 m² 18 170,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy przestronny apartament- wykończony przez architekta, z widokiem na Odrę | Port Popowice | 81,4 m Zamieszkaj w miejscu, które urzeka od pierwszego spojrzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł54 m² 93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z umeblowaną i wyposażoną kuchnią w Wejherowie przy ul.Fenikowskiego. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch samodzielnych pokoi ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Chrobrego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

578 999 zł51,90 m² 11 156,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

hit / 2 pok / pilczyce / odnowione Mieszkanie położone na 4 piętrze z 10, wśród zieleni, obok stawu i stadionu Tarczyński Wrocław. Dwa nieprzechodnie pokoje, ok. 18 i 14 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł64,80 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Władysława Jagiełły 8 w Wieliczce, z balkonem, windą i szybkim dojazdem do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 200 zł59,80 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł38,10 m² 18 110,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu mieszkania przy metrze Jana Olbrachta i metrze Ulrychów. Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz. Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł120,95 m² 9 880,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 120,95m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 023 zł76,41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania z ogródkiem 146 m na parterze. Ok. 76 m . Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza Mieszkanie o powierzchni 34 m położone na 11. (ostatnim) piętrze 11-piętrowego bloku. Składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,70 m² 7 752,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Niewielkie, ale bardzo funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe na Os. Górczyn, pl. Jana Pawła II. Na 34,70m2 składa się: salon z wyjściem na balkon (szafa W zabudowie), osobna kuchnia, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł60,13 m² 6 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow.60,13m2 położone na IVp /IVp w bloku na os. Sucharskiego. Kuchnia ustawna z oknem, salon, sypialnia, pokój mniejszy. Mieszkania wymaga remontu. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł142 m² 2 147,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronny lokal w części domu o powierzchni 142 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym, położony na działce o powierzchni 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,92 m² 9 996,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie W kamienicy Z potencjałem okolice ul. Podwale Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na 2. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , znajdujące się na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu, kuchni i łazienki. Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone, klimatyczne, stylowe studio z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Zabrskiej 15. Dla najemcy ceniącego spokój , komfort ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na 10 piętrze budynku z lat 70 roku. Budynek jest położony przy ul. Jana Pawła II tuż Hali.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w Przemyślu przy ul. Łukasińskiego na osiedlu bloków na przeciwko dużego marketu spożywczego. Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł79,31 m² 22 065,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,31 m zlokalizowane przy ul. Oś Królewska w Wilanowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,70 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części miasta - komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł45,50 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Zazamcze, o powierzchni 45,50m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł46 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu Olimpia Port (swojczyce) jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 990 zł48,65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dobrze doświetlone 2-pokojowe mieszkanie od południowej strony świata z garderobą! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł63,41 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Polna. Lokal mieszkaniowy położony na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,78 m² 13 804,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty: * 5 min pieszo do przystanku autobusowego oraz tramwajowego; * prywatne miejsce parkingowe naziemne za szlabanem; * nowoczesne osiedle, * pełna infrastruktura handlowo-usługowa. * 15 min autem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i nowoczesne 2 pokoje Katowice, ul. Gawliny (śródmieście) Szukasz słonecznego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie na ul. Gawliny łączy.