dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

289 000 zł43,14 m² 6 699,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Spółdzielczej. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 533 zł39,89 m² 7 859,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44 m² 18 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Komandosów, dzielnica Ludwinów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł97,50 m² 18 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem, położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Poborzańskiej, na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł83,10 m² 8 965,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przy ulicy Panewnickiej w Katowicach, w zielonej dzielnicy z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł82,45 m² 5 069,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Przestronne mieszkanie w kamienicy blisko teatru i filharmonii opis mieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,45 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35,40 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy cichej ulicy! 10 min do Manhattanu, 5 min do Galerii Bałtyckiej! W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

866 304 zł45 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 45,12 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,12 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, gajowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m , zlokalizowane przy ul. Mosiężnej na osiedlu Gajowice we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji. Rozkład: -pokój dzienny -2 sypialnie -oddzielna widna kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł77 m² 2 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe bezczynszowe położone 15 min jazdy samochodem do centrum miejscowości Sławoborze. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł62 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62 m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 290 445 zł222,86 m² 28 225,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Klejnot w Koronie Mokotowa. Brak prowizji dla kupującego sprzedaż bezpośrednio z biura dewelopera Lokalizacja: inwestycja unikatowa w każdym detalu, stworzona dla osób ceniących luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł29 m² 12 065,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Inwestycja! Apartament Nad Morzem z Gwarancją Dochodu Pasywnego! Potencjał Inwestycyjny: zakup tego apartamentu to idealna okazja dla inwestorów szukających pasywnego dochodu. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,70 m² 11 541,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 1970 roku zlokalizowane w Piastowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon 18m2 - sypialnia 12m2 - oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,32 m² 8 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52.32 m2, usytowane na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Koniecpolskiego na osiedlu Ogrody. Mieszkanie składające się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł94 m² 53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do wprowadzenia od zaraz 3-pokojowy apartament 94 m2, przy ul. Tylnej. Komfortowy penthouse z 40 m2 tarasem, VI. piętro (ostatnie). Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , położone na III piętrze w niskim, czteropiętrowym, docieplonym budynku. Nieruchomość parę lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,89 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zamieszkaj tam, gdzie życie dzieje się naprawdę - serce Białegostoku czeka na Ciebie! Wyobraź sobie poranek bez pośpiechu kawa w ulubionej kawiarni kilka kroków od domu, szybkie zakupy po drodze ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w nowej kamienicy w dzielnicy Stare Podgórze przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 774 zł85,14 m² 19 600,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim piętrze Ostatnie piętro | Taras | Kameralna inwestycja | Blisko plaży | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 034 zł39,57 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na tereny zielone! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43 m² 23 232,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w klimatycznej kamienicy z okresu powojennej odbudowy Warszawy, zlokalizowanej w Śródmieściu Południowym. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,11 m² 61,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajmu przytulne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane w nowym bloku na poznańskich Podolanach przy ul. Druskienickiej. Osiedle wybudowane przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

534 000 zł43,66 m² 12 230,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Skorzystaj jeszcze dzisiaj! Poznaj naszą najnowszą ofertę mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w Przecławiu, gm. Kołbaskowo, pow. policki. Dane mieszkania: - rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie w nowym bloku! Na sprzedaż: gotowe do wejścia mieszkanie ul. Warsztatowa, radom (południe) Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47,48 m² 12 320,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 47,48m2, położonego na parterze, z niezależnym wejściem w spokojnej części Oławy przy ul. Korczaka. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł61,97 m² 9 440,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,97 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy os. Sady. Polecamy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57,84 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku na os. Sady. Na metraż mieszkania składają się: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

829 900 zł59,93 m² 13 847,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Rumiankowej, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,50 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, 2 miejscami parkingowymi i piwnicą - Rotmanka - Cena najmu: 3 000 zł - Powierzchnia: 47,5 m - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 1 - Rok budowy: 2025 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110,35 m² 9 968,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z funkcjonalnością? To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, najmu jak i prowadzenia działalności -.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum. Jeżeli szukasz : 2 pokojowego mieszkania w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł38,63 m² 13 331,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 38,63 m (powierzchnia całkowita z piwnicą), położone na os. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | blisko Parku Grabiszyńskiego szybki dojazd do centrum Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze nowego budynku na dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł74,40 m² 10 739,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne przestronne, nowe mieszkanie z miejscem parkingowym i balkonem typu loggia. Lokal usytuowany na szóstym piętrze nowego apartamentowca z własnym miejscem parkingowym pod budynkiem,.