dowolna

Mieszkania

95 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 881 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

879 000 zł89 m² 9 876,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

84,42 m + ogród ok. 120 m | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Lutynia rezerwacja do 23.05.2026 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,42 m (89,54 m z kotłownią), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł40,65 m² 7 355,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w prestiżowej inwestycji "wzgórze Ablewicza", zlokalizowanej przy ul. Bł.Karoliny 7 w Tarnowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł44 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze bloku ,co miejskie, woda ciepła junkers. Gładzie, okna pcv. Balkon. Mieszkanie widne i słoneczne z ekspozycją okien na wschód. Winda. Dodatkowo płatny.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł32 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu w okolicach Politechniki Śląskiej. Co miejskie, woda ciepła z sieci. Balkon. Duża ustawna kuchnia. Mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł19,90 m² 90,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gnieźnieńska - do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie Mieszkanie o pow. 19,9m2, położone na 6-piętrze w 10- piętrowym budynku. W budynku dwie windy, blisko dużo zielenie do spacerowania,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,80 m² 8 342,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Została podpisana umowa przedwstępna To przestronne, 71-metrowe mieszkanie przy ul. Wyczółkowskiego wzbudziło już duże zainteresowanie i było na etapie podpisania umowy przedwstępnej.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł51,20 m² 10 996,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż - przytulne, funkcjonalne mieszkanko - apartament o pow. 51,20 m2 w rewitalizowanej, stylowej kamienicy przy ul. Głogowskiej 144. Mieszkanie położone na 2 piętrze , usytuowane od.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie Giżycko, ul. Dąbrowskiego 9 Na II piętrze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m, w skład którego wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł74,36 m² 12 762,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł74,36 m² 12 762,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł94,36 m² 14 826,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, balkonu i tarasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu z windą, w ścisłym centrum Stargardu ul. Szewska Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł45,39 m² 13 218,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, które jest wykańczane pod klucz, w wysokim standardzie. Mieszkanie od nowości nie będzie zamieszkałe. Lokal znajduje się na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m , (62,69 powierzchni użytkowej wraz z piwnicą), z dwoma balkonami, położone na 3 piętrze, w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę z dużym balkonem, o powierzchni 34,58 m (39,85 m wraz z piwnicą), zlokalizowaną na 3 piętrze (ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezpośrednio od Dewelopera przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w miejscowości Marki w granicy Warszawy. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41,50 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,47 m na 3 piętrze nowego budynku z windą, przy ul. Czartoryskiego 4C we Wrocławiu (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

670 392 zł38,33 m² 17 490 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Promocja - 10 mieszkań Z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

649 762 zł38,02 m² 17 090 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

666 559 zł38,33 m² 17 390 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,51 m² 12 502,03 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2, położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej części Grabiszyna. Idealne dla pary/singla lub jako gotowiec inwestycyjny - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

590 001 zł26,46 m² 22 297,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 26,45 m2, położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2024 roku. Nieruchomość gotowa do użytkowania od zaraz. To idealna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł47,83 m² 14 739,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, położony na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego przy ul. gen. Józefa Hallera we.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60,70 m² 6 342,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m . Znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku. W mieszkaniu jest umeblowana kuchnia. W przedpokoju znajduja sie.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł121 m² 5 322,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Międzyrzec Podlaski Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 121 m , położone na pierwszym piętrze 200-letniej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę znajdującą się w samym centrum Gorzowa. Mieszkanie umeblowane i wyposażone (w tym sprzęty kuchenne, nowa pralka, lodówka). Nowa armatura (świeżo po remoncie) nowa szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga: nowa cena! Mieszkanie z potencjałem, którego nie da się zignorować! Piątkowo | os. Władysława Jagiełły | 69 m | 3 pokoje | parter! Są mieszkania, które po prostu się ogląda.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m z dużą loggią, położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części Rataj os. Stare Żegrze. Mieszkanie obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55 m² 11 618,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na ul. Strzelnicza, rzeszów Powierzchnia: ok. 55 m | 2 pokoje | 3. piętro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł52,90 m² 11 342,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Moje ulubione mieszkanie w tej inwestycji:) Ogródek z dwóch stron: na południe z dużym tarasem i od wschodu na dni upalne. Z każdej sypialni wyjście bezpośrednio do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł31,75 m² 11 496,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sielanka - Całkiem nowiutka inwestycja w super fajnej lokalizacji na ul. E. Orzeszkowej czyli blisko zarówno do terenów rekreacyjnych jak i do wszystkich miejskich uciech! Świetny wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 35 m plus balkon - ul. Stojałowskiego Oferuję na wynajem nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 3 piętrze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 000 zł60,95 m² 9 696,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kameralny i przytulny apartamentowiec na ul E. Orzeszkowej, cisza i zieleń przedmieścia a jednocześnie wszystkie udogodnienia centrum. Budynek schowany między dwoma dużymi osiedlami.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57,70 m² 4 662,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależą 2 komórki w piwnicy 2,5 oraz 2,6 m2. Niski czynsz. Do dyspozycji strych na suszarnię. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 57,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Plewiska,wielkopolskie

875 000 zł89,03 m² 9 828,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe 4 pokoje | 89 m2 | taras + balkon | Plewiska, os. Zielarskie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m2, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł63,60 m² 10 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie | 3 pokoje | 63,6 m2 | Piątkowo | 1 piętro Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,6 m?, położone na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,35 m² 11 020,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Wisła To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum w spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł68,22 m² 16 564,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,22 m , zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa - Ruczaj, przy ul. Czerwone Maki. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł112,40 m² 3 905,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w centrum Bytomia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,73 m² 40,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Siemianowicach Śląskich? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł51,50 m² 13 398,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2 pokoje, 51,5 m ul. Macedońska, psie Pole, 6. piętro, winda. Na sprzedaż zadbane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w zielonej i spokojnej.