dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

115 000 zł33,42 m² 3 441,05 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 znajduje się na poddaszu w budynku pięciolokalowym, położonym w miejscowości Kaźmierz przy ul. Dworcowej 58. Struktura użytkowa lokalu mieszkalnego obejmuje dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Wyczerpy Lokal o powierzchnię 54 m składa się z 2 pokoi oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł60 m² 23 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość 60 metrowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone w materiały wysokiej jakości. Meble wykonane na zamówienie obecnego właściciela - całość zabudowana, na podłodze klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 500 zł35 m² 11 814,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,20 m² 11 147,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Węglinek. Okna mieszkania wychodzą na południe widokiem na zielony skwer. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom Nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł40 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie komfortowy apartament o powierzchni 40 m , położony na 2. piętrze 3-piętrowego budynku w Dziwnówku, zaledwie 400 metrów od plaży! Lokal jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł72,14 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany apartament z trzema pokojami, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Promenada na warszawskiej Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,52 m² 7 907,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55,52 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w Gryfinie na osiedlu Południe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł70 m² 17 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy | widok na morze | bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 70m i powierzchni użytkowej 64,37 m , położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 256 zł25,52 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż kompaktowy lokal o powierzchni 25,52 m , zlokalizowany blisko centrum Gdańska, w nowoczesnej inwestycji z windą (planowane oddanie: 2027 r.). Parametry lokalu: 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł67,70 m² 5 834,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kalisz Pomorski, trzy pokoje, parter, bezczynszowe. Lokalizacja: kalisz Pomorski, ul. Strzelecka 38 (gm. Kalisz Pomorski, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie). Lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł58,59 m² 8 516,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania kielce, ul. Nowowiejska 24 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,58 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Nowowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł42 m² 4 045,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , do indywidualnej aranżacji każdy może urządzić je według własnych preferencji. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł26 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na drugim piętrze w 2 piętrowej kamienicy w Sosnowcu na ul Staszica dzielnica Sielec. Składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 373 702 zł73,46 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 440 zł44,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe w etapie D inwestycji 7.Dzielnica Głowackiego! Oferta idealna dla osób szukających nowoczesnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,33 m² 12 525,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 1-pokojowe mieszkanie 34,33 m , ul. Przejazdowa 17, psie Pole, wrocław Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w bloku z 2023 roku, położone na 1 piętrze (środkowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł106,12 m² 6 784,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyny Taki w spokojnej okolicy. Szczytno. Ostatnie mieszkanie w szeregowcu z widokiem na jezioro. Bardzo dobrze zlokalizowany i z dużym potencjałem dla przyszłych właścicieli. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,20 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76,20m2 na III piętrze z III w budynku z 2001 r. - sławin Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76,74 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,90 m² 19 626,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m , położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł31 m² 27 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na Sprzedaż Luksusowy apartament z dostępem do strefy spa | Waterlane Island | Gdańsk, ul. Chmielna 63 Na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

425 900 zł27,65 m² 16 488,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28m 2 w centrum miasta Kołobrzeg. Nieruchomość położona na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jasne , słoneczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł64,47 m² 9 694,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem znajdujące się na wysokim parterze niskiego ocieplonego bloku z cegły na os. Bukowym. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł55 m² 14 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaz funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 55 m2 wg kw, polozone na Bielanach przy ul. Heroldow 21. Dzieki skosom oraz otwartej przestrzeni na poddaszu lokal wizualnie sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 480 zł61,13 m² 8 890,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Ostatni taki układ 4 pokoi na inwestycji, do mieszkania przynależy duży balkon dodatkowo przepiękny widok. . Wyprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł71,82 m² 7 658,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż jedeo Z 4 lokali mieszkalnych W bydynku wielorodzinnym - szeregowym Świetna propozycja dla osób szukajacych swojego ' kawałka świata ' w przyzwoitej cenie. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł72 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyobraź sobie trzypokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, w centrum miasta. To przestrzeń z duszą, do remontu, bez centralnego ogrzewania - ogrzewanie kominkowe i piece na węgiel.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Telefon: poniedziałek - piątek, godz 10-16. AB grand nieruchomości Koszty wynajmu 1450zł + opłaty licznikowe(w tym elektryka,woda) + czynsz + kaucja zwrotna (1500 zł.). Dodatkowo jednorazowo opłata dla.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,90 m² 9 488,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe 46,90 m - piła, os. Zielona dolina - I piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł79,81 m² 4 385,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy. Lokal posiada funkcjonalny rozkład oraz dwa poziomy, co sprawia, że wyróżnia się na tle standardowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,60 m² 14 116,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy Trzy pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Nieruchomość w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł84,40 m² 18 364,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta W przygotowaniu, zdjęcia niebawem! Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Strzyży Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego dwupoziomowego mieszkania, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,77 m² 10 188,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim idealne jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł55,26 m² 26 330,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj W harmonii - apartament W soho - warszawska praga - nowe centrum życia soho by Yareal, to inwestycja i jej poszczególne etapy budowane zgodnie z ideą 15-Minute City, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł29,30 m² 21 502 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Przedstawiam ofertę funkcjonalnej kawalerki mieszczącej się w zadbanej kamienicy przy samym Rynku. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont i zostało stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,70 m² 10 217,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja i budynek: budynek z 2019 roku, bardzo kameralny - tylko dwa piętra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 235 zł40,89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 837 zł116,37 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży Apartament składający się z jednego 2- pokojowego mieszkania oraz dwóch kawalerek o łącznej powierzchni 116,37 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na.