dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od lipca, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 z dużym ogródkiem przy ul. Lublańskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony, w Krakowie! Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Lokalizacja Mieszkanie w Uchorowie znajduje się około 10 km od Murowanej Gośliny, 15 km od Rogoźna i 9 km od Obornik. Najbliższe otoczenie W najbliższej okolicy znajduję się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe,kujawsko-pomorskie

199 000 zł41,34 m² 4 813,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - wyjątkowe, niezależne mieszkanie w Nowem | ul. Komierowskiego | 199 000 zł Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł58 m² 12 896,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wynajęty gotowiec inwestycyjny, nieruchomość podzielona na dwie kawalerki. Bardzo blisko centrum ul. Wyszyńskiego Mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajduje się na IV piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł36,23 m² 8 832,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Opis mieszkania Powierzchnia: 36 m Układ pomieszczeń: jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon oddzielna kuchnia praktyczna, z miejscem na stół i szafki łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu dwóch osobnych nieprzechodnich pokoi w przestronnym i jasnym mieszkaniu o łącznej powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł63,30 m² 9 699,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

Nieruchomości Mały Domek polecają do nabycia bardzo atrakcyjny ,pięknie wyposażony apartament mieszkalny w sercu uzdrowiska Swieradów Zdrój Mieszkanie na 1 pietrze apartamentowca Dolna częśc.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł57,10 m² 5 936,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Kajki 1 w Ełku. Mieszkanie o powierzchni 57,10m2 położone na 4 piętrze (bez windy), składa się.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,93 m² 10 018,95 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie w samym centrum miasta. Idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,29 m² 8 356,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Górniaku, w części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 557 zł54,51 m² 13 090,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | 0% pcc >Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem< 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,51 m , zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł105 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Sulejówek o powierzchni 105m2, budynek wybudowany w 2017r. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł68,60 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,6 m , położone w doskonałej lokalizacji w Piasecznie, przy ul. Jarząbka. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 nrd, świetna lokalizacja! cena do negocjacji! księcia władysława, niski blok Prezentuję do sprzedaży M-4 typ nrd o pow. 56m2 zlokalizowane na os. Księcia Władysława w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł33 m² 10 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,10 m2, licząc po "podłodze" 33m2. z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszów, ul. Potockiego. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 196 zł46,84 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam inwestycje na Piastowie w Głogowie. Mieszkanie jest z balkonem na parterze. W kondygnacji podziemnej i naziemnej będą znajdować się miejsca parkingowe i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o funkcji multiapartamentu w inwestycji Deo Plaza. Atuty: centralna lokalizacja na Wyspie Spichrzów Widok na Motławę i Stare Miasto Dynamiczna i prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47,22 m² 8 682,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z widokiem na park Tatrzańska 91a Prezentujemy mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4. (ostatnim) piętrze przy ul. Tatrzańskiej 91a w Łodzi. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł29,92 m² 10 695,19 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 29,92 m2 przy ul. Stanisława Mikołajczyka. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 015 zł38,46 m² 15 028,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 064 zł39,16 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

992 898 zł34,05 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł109 m² 4 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na II piętrze w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 968 000 zł123,30 m² 15 961 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W starym mieście trzy pokojowe na wysokim parterze.Niezależne pokoje , osobna kuchnia, spiżarnia, łazienka , osobna toaleta, przedpokój , piwnica. Wejście do mieszkania z klatki schodowej i z.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 usytuowana jest na 12 piętrze. Przestronne oraz jasne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,20 m² 11 221,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł92 m² 30 217,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34,56 m² 16 493,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczny dwupokojowy apartament o powierzchni użytkowej 34,56 m2 z zewnętrznym miejscem parkingowym ( + 30 tys. zł zakup obligatoryjny) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1.06.2026 r !. Mieszkanie 1-pokojowe ( obszerne studio z możliwością oglądania i wcześniejszej rezerwacji ) położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,21 m² 6 228,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,21 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 4 To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 515 zł35,90 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli szukasz mieszkania, w którym nie zgubisz się w drodze z kuchni do łazienki, a jednocześnie nie będziesz musiał spać na kanapie w salonie to jest to. 36 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł190 m² 1 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1903

Oferujemy do sprzedania lokal mieszkalny o pow. użytkowej 190 m2 w miejscowości Ramoty, gmina Łukta położony na parterze w budynku trzyrodzinnym. Lokal składa się z 10 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł64 m² 10 890,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 w Kielcach przy ul. Kwarcianej Znajdujące się na pierwszym piętrze z czterech ,w budynku z 2016r. W skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 148 zł69,57 m² 10 782,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,87 m² 4 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania 58 m mieszkanie 3 pokojowe. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł39,13 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane przy ul. Legnickiej we Wrocław w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł80,41 m² 3 730,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W tej ofercie proponuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, trzema piwnicami i garażem. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż niepowtarzalny, dwupoziomowy loft o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej części Marek, zaledwie 1,5 km od granicy Warszawy. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł46,43 m² 4 243 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Świerklanach na ul. Spacerowej. Lokal o powierzchni 46,43 m2 znajduje się na parterze 2 piętrowego blok. Układ pomieszczeń: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł55,93 m² 15 894,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią, dużym balkonem typu loggia oraz dodatkowo płatnym miejscem postojowym przy ulicy Piltza. Aktualnie mieszkanie jest wynajęte na 3 lata,.