dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

2 300 zł35 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Prądnik Biały, ul. Szopkarzy 4 mieszkanie 2 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie na wynajem: o powierzchni 35m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł58 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Do sprzedaży mieszkanie 4pokojowe przy ulicy Zachodniej w Starachowicach w bardzo dobrej lokalizacji przy Starachowickiej Strefie Ekonomicznej. W pobliżu między innymi: urząd Miasta, bank ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 659 zł59,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł76,40 m² 10 471 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z ogródkiem! Brak czynszu! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76,4 m, usytuowanego na parterze domku wielorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł51,80 m² 6 660,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 51,8 m2 położonego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę przy ul. Stawki. Kawalerka położona jest w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Warszawie - na pograniczu Muranów i Wola, blisko tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe w budynku Centrum Południowe przy ul.Gwiaździstej we Wrocławiu. Lokalizacja W pobliżu budynku skytower, obok znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 840 zł40,14 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym osiedlu w bloku obejmującym 160 mieszkań zaprojektowanych z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Zróżnicowane metraże od 40,09 do 81,01.

Szczegóły ogłoszenia

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Żeromskiego 16 w Boguszów-Gorce. Nieruchomość: powierzchnia 25 m . Parter.

Szczegóły ogłoszenia

3 989 120 zł173,44 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować unikalny penthouse o pow. 173,44 m przy ulicy Piotra Borowego w dzielnicy Wola Justowska. Lokalizacja Wola Justowska to jedna z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł126 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie - segment środkowego domu o numerze 14a - w promocyjnej cenie 990.000 tys. zł. Dom wybudowany, gotowy do zasiedlenia, ostatni III etap inwestycji osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł24,83 m² 5 839,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24,83m2 usytuowane na III piętrze kamienicy. Układ mieszkania: pokój, kuchnia, korytarz, łazienka z wc. Ogrzewanie gazowe- nowy piec dwufunkcyjny. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł72 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Do naszej oferty trafia mieszkanie położone w miejscowości Mońki. Nieruchomość o powierzchni 72m2 usytuowana na czwartym piętrze w bloku wybudowanym pod koniec lat osiemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widokowe mieszkanie po remoncie | 50 m | Ustroń | balkon | centrum Na sprzedaż wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 783 470 zł66,30 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartament W otoczeniu zieleni | widok na las wolski Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ul. Turystycznej, składające się z salonu dzielonego na dwa pokoje, z dostępem do dużego balkonu. Mieszkanie wyposażone w meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do przytulnego, przestronnego mieszkania w centrum Lęborka, przy ul. Wita Stwosza (opodal Szkoły Podstawowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 539 zł51,88 m² 10 978,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł58,60 m² 3 737,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

jasne, przestronne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej Lubanowa. Lokal składa się z 3 jasnych i ustawnych pokoi, co zapewnia komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,40 m² 26 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przyjazne, 3 pokojowe wnętrze w relaksacyjnej lokalizacji. W odpowiednim oddaleniu od miejskiego zgiełku, na granicy Sopotu i Gdyni usytuowany jest kameralny kompleks mieszkaniowy. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,70 m² 13 415,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, usytuowanego na I piętrze. To doskonała propozycja zarówno rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł26,50 m² 8 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - 1. Piętro Idealna oferta również pod inwestycję! Prezentuję mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,5 m , usytuowane na 1. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 94 m , położone w dzielnicy Chorzów Batory. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy i wyróżnia się dużymi,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł36,19 m² 22 934,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjny Apartament Premium z ogrodem i Garażem 30 m od Plaży w Platinium Rewal. Zapraszam na prezentację wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu o eleganckim, wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł49,86 m² 10 830,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

III etap inwestycji osiedle zalasek zakończenie budowy - IV kwartał 2026 r. Inwestycja ta, to bezczynszowe budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie segmentowej. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,70 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Mieszkanie ma 51,7 mkw + udział w gruncie - 2 piętro (ostatnie). Posiada balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 824 zł36,96 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 37 m w samym centrum miasta. Świetna lokalizacja - blisko komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji i terenów spacerowych. Solidny, sprawdzony.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł44,98 m² 10 671,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze w nowym budynku. Budynek z 2024r. - nowoczesny i komfortowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł138 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy? W tym miejscu możesz zakończyć swoje poszukiwania bo będziesz chciał od razu tam zostać :) Mieszkanie ma aż 138m2, oferuję świetną.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Górczyn. Układ pomieszczeń: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł164 m² 16 768 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 320 zł39,28 m² 21 800,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,45 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 3 pokoje. Lokal jest gotowy do własnej aranżacji. Lokal jest w stanie do remontu. Na 69 m składa się: * salon * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,08 m² 16 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu 2 pokojowy apartament na osiedlu Feniks w kameralnej i ekskluzywnej dzielnicy Kołobrzegu. Do nieruchomości przynależy udział w części wspólnej - basen zewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,86 m² 6 308,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Aleksandrów łódzki - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł48,30 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze w bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Głogów na ulicy Śniadeckich. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Salwator, plac na Stawach, ul. Prusa Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta o powierzchni około 36m2 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 172 zł36,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36,28 m , zlokalizowana w prestiżowej inwestycji MI9, tuż obok Manufaktury w jednej z najbardziej pożądanych części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł94 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 488 zł50,16 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. św Marcina to nowoczesne osiedle segmentów w spokojnej i prestiżowej części Rzeszowa na Słocinie. Mieszkańcy cieszą się prywatnym.