dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

275 000 zł74,80 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m , położone w Skotnikach.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50,68 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły. Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,68 m , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35,70 m² 7 002,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Hutników w bloku 4 piętrowym tuż przy Collegium Witelona ( dawne pwsz), kilka minut spacerkiem od centrum miasta Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

DO sprzedaży segment W zabudowie szeregowej W lubinie, oś. Stary Lubin o pow. użytkowej 88,04 m2 ( powierzchnia całkowita 105m2) + miejsce postojowe + działka. Charakterystyka: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja | Mieszkania z antresolą, parkingiem| Tyczyn | 10 min od Rzeszowa Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 121 zł67,79 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem W apartamentowcu! oferta bezpośrednia brak opłat za.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł73,50 m² 6 870,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Obornikach, w dobrze rozwiniętej i wygodnej do życia lokalizacji. Odległości do większych miejscowości: rogoźno - ok. 19 km Poznań - ok. 32 km.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,80 m² 11 892,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż: przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe - Gdynia Fikakowo, - 95 m (pow. całkowita) Nowoczesna przestrzeń dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł42,40 m² 15 966,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje | 42,4 m | Gdańsk Żabianka | ul. Pomorska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone w Gdańsk, dzielnica Żabianka, ul. Pomorska 18. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m , Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m z prywatnym ogródkiem 33,20 m .

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie na sprzedaż piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Sobieszowa. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł43 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 6. piętrze prestiżowej inwestycji "mogilska Młyny przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł93 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio apartament W centrum miasta- ul. Braniborska 2300 zł Do wynajęcia studio przy ul. Braniborskiej, stare Miasto. Lokalizacja: braniborska to wyjątkowy adres na mapie Wrocławia, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,40 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widne ustawne mieszkanie - Zapraszamy Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Sosabowskiego. Bardzo blisko środki komunikacji miejskiej , szkoła , przedszkole , plac.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,20 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. III piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 359 635 zł97,01 m² 14 015,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu słoneczne tarasy- idealne dla rodziny! Główne atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle W doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70,20 m² 4 829,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne: 4-pokojowe mieszkanie.: 70 M2. Cena: 339000zł. Tylko: 4800zł za M2! Szukasz przytulnego mieszkania z fajną przestrzenią dla siebie oraz Twojej rodziny? Polecam na sprzedaż: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł65 m² 10 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, ul. Nyska - Krzyki - Huby. Doskonałe połączenie z centrum miasta (tramwaje i autobusy w zasięgu 3-5 minut pieszo). W pobliżu sklepy, Lidl, kaufland, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł54,09 m² 9 613,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania w centrum Koszalina, na sprzedaż! Bez pcc! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie wykończone pod klucz dostępne od zaraz w centrum Koszalina! 2 pokoje o powierzchni 54,09.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

429 000 zł23,82 m² 18 010,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Мы также говорим на русском! Biuro nieruchomości vibehome oferuje wyjątkową okazję inwestycyjną mieszkania w ścisłym centrum Krakowa. Lokale mieszkalne znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł43 m² 5 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow 37 mkw + dodatkowo 6mkw zabudowanego korytarza do wyłącznego użytku właścicieli. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze w wysokim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

927 000 zł85,20 m² 10 880,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestrzeń, światło i spokój 85,2 m na Bemowie przy ul. Morcinka 14a Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuć, że mają w sobie oddech. Tak właśnie jest tutaj. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł60,08 m² 8 072,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie | oświęcim | ul. Szpitalna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, w pełni przygotowanego do zamieszkania mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66 m² 5 152 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyremontowane mieszkanie przy ulicy Robotniczej w Dębicy. Opis mieszkania na sprzedaż W dębicy Jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł76 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyjątkowo atrakcyjne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76m2 znajdujące się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z nowymi windami. Zarówno budynek jak i teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł93,48 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie Zdroju przy ulicy Kościuszki. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, park Zdrojowy i Park Szwedzki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 733 zł38,20 m² 11 092,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienki oraz balkon 4,50m2. Dobra inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,90 m² 3 987,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrze w ocieplonym bloku. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,50 m² 13 873,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Złocień ul. Henryka i Karola Czeczów - 55.5m2 / 3 pokoje + balkon / 2 miejsca postojowe / NOWE BUD Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64,05 m² 5 542,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Granicznej w Starachowicach. W najbliższej okolicy szkoły podstawowe i szkoła muzyczna, przedszkola, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł76 m² 7 460,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prosto z rynku pierwotnego pragniemy zaproponować Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie o łącznej powierzchnii 76 m2 usytuowane w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

199 000 zł17,73 m² 11 223,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł133 m² 12 030,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W pełni wyposażony I umeblowany penthouse W historycznej willi na zboczu góry parkowej! nowa, niższa cena! Zamieszkaj w odrestaurowanej, historycznej willi z lat 20. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł117 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy unikalny apartament o powierzchni 117 m2, położony na ostatnim - czwartym piętrze w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76,83 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowocześnie wykończonego mieszkania trzypokojowego w nowym budynku z cichobieżną windą, zlokalizowanego w centrum Szczecina, na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu - ul. Cukrownicza 5, warszawa Adres: ul. Cukrownicza 5, dzielnica Praga-Południe (gocławek) Powierzchnia: 36 m Piętro: 2/7 Układ mieszkań: 2 pokoje,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij