dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 92.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,70 m² 7 387,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli zainteresowała Cię nieruchomość, nie zwlekaj, zadzwoń i dowiedź się więcej Magdalena Mularczyk   Do sprzedania godne polecenia- 3 pokojowe o powierzchni 46,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

469 455 zł36,82 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament o powierzchni 39,82 m znajduje się na 2 piętrze i składa się z: salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 31 m2 łazienki - ok 5 m2 balkonu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł31,75 m² 14 645,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania po kapitalnym remoncie, zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy przy ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni 31,75.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard bez podatku pcc! blisko centrum - ul. Ciepła 38! Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji ul. Ciepła blisko Centrum.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł74,69 m² 3 815,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Administrator zgm - tbs; opłaty ok. 419 zł. (w tym fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnych). Lokal mieszkalny położony na I piętrze o pow. 74,69 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

244 812 zł26,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnia z dostępnych kawalerek | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia? W ofercie mamy kilka innych propozycji - zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł92,70 m² 12 837,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska na Przymorzu, półtora kilometra od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,61 m² 6 372,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 63m2, 3-pokojowe położone na Os. Górczyn, ul. Dmowskiego. Blok 4-piętrowy, 4 piętro. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu tesco, kupiec, panorama, castorama, LIDL,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 110 zł65,97 m² 15 918 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne w nowym kameralnym apartamentowcu usytuowanym w niskiej zabudowie, położonym we Wrocławiu na osiedlu Pilczyce. Apartamentowiec składa się z 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł52,50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia stella, 2 pokoje na III piętrze, kameralne osiedle otulone lasem mieszkanie W stanie deweloperskim, z miejscem postojowym I komórką lokatorską lokalizacja: stella to.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł89 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m2, położone na IV piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Sady w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł60,20 m² 6 096,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m + dodatkowo 8 m piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. Nieruchomość stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł31,08 m² 41,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł70,79 m² 5 085,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. Lokal usytuowany na 1- szym piętrze w kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu, przy ulicy Leopolda Tyrmanda. Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54,26 m² 11 057,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie przy parku garaż podziemny dwa miejsca! Komórka lokatorska, wysoki standard, świetna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe 2 pokoje dla rodziny ul. Polna 48,2 m Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe, 54 m - 3. piętro w bloku bez windy Lokalizacja: atrakcyjna dzielnica, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 975 zł85,05 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 174 zł25,34 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,34 m , położone na 2. piętrze. Lokalizacja: - około 5 km od morza Cena: 378 174 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Iława,warmińsko-mazurskie

1 600 zł47,58 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na trzecim piętrze przy ul. Matejki w Iławie. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł44,20 m² 4 728,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Żółkiewskiego 16/4 Przedmiotowy lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł88 m² 16 931,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w stanie deweloperskim, położonej w ścisłym centrum Warszawy ul. Waryńskiego 9 w odrestaurowanej kamienicy Lokal o powierzchni 88 m (ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 443 zł42,35 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja Gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w kwietniu. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i uczelnie w pobliżu. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł107,47 m² 5 573,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja stan deweloperski dwupoziomowy apartament ruda śląska - kochłowice, ul. Reja 16/2 bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu hipotecznego Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 550 zł56,90 m² 9 570,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 2 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 7: 16 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 1 gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł54,54 m² 15 548,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w garażu podziemnym 55tys, lub 30tys miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 300 zł33,35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Nowe Miasto. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 878 zł57,82 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i loggią w spokojnej części Pruszkowa. Nowoczesna, kameralna inwestycja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 765 zł27,25 m² 15 991,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótko: stylowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 | Helenów Park, łódź | Garaż | Balkon | Gotowe do wprowadzenia Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,09 m² 13 456,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Olsztyn - sprzedaż mieszkania W spokojnej okolicy machdom invest nieruchomości   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł74,80 m² 6 002,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyłączność Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,8 mkw położone na 3. piętrze w niskim budynku. Nieruchomość posiada balkon z ekspozycją południową, co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego w super lokalizacji Rzeszowa - Jasionce. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 776 zł42,19 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Ostatnie mieszkanie z takim układem Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wilkowyja o powierzchni 42,19 m2 usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł115,20 m² 14 192,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio Park Szczęśliwicki | Chronione osiedle | Cisza i Zieleń Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy lokal z ogromnymi możliwościami. To przestronne, dwupoziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł44 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł60,61 m² 5 032,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością polecam na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie w Jajkowie w powiecie brodnickim o powierzchni 52 m2 usytuowane na 1 piętrze w zadbanym, 1-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,80 m² 7 265,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronna i gotowa do zamieszkania nieruchomość 3-pokojowa o powierzchni 61,80 m2 z balkonem na Osiedlu Niepodległości przy ulicy Małcużyńskiego w Słupsku. Mieszkanie sprzedawane.