dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z narożnym ogrodem | Jana Pawła II Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 56,77 m, które łączy w sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia nieruchomość stanowiącą kawalerkę z dostępem do ogródka zlokalizowaną na Os. Zalesie w Rzeszowie. Zlokalizowany blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,60 m² 8 912,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe, mieszkanie 4-pokojowe o pow. 61,60 m2 położone na I piętrze w I-piętrowym bloku w Gowarzewie koło Swarzędza i Poznania. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł44,06 m² 10 553,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w Mielnie przy ul. Spokojnej 6 2 pokoje, 34,04 m , położone na 2 piętrze (ostatnim). Lokal w jasnym wykończeniu, z funkcjonalnym układem i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł51,64 m² 106,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe położone w Apartamentowcu Riva Verona na ul. Madalińskiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 52 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40,57 m² 55,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie typu studio w bardzo atrakcyjnej części Myślenic, przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie ciche i przytulne o metrażu 40 m2. Składa się przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do kapitalnego remontu położone w zadbanej , ładnej , w spokojnym, zielonym zakątku Górnego Sobięcina. Dwa pokoje z kuchnią ,z możliwością zrobienia łazienki, -toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł63,90 m² 62,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 63,90 m | Balkon | Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31 Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Al. Solidarności, białystok (antoniuk) Powierzchnia: 47,50 m | Piwnica 1,8 m | | Gotowe do zamieszkania Szukasz przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty (os.Carpatia) w nowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł33,25 m² 6 466,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Miłość jest jak mieszkanie. W mieszkaniu zaś należy korzystać ze wszystkiego, niczego nie zakrywać, ani nie chronić. Żyje naprawdę tylko ten, kto na dobre zamieszkał w miłości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 634 000 zł179,39 m² 11 986,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Agencja nie pobiera prowizji od kupującego Zdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego. Klatka B lok. 51 Ekspozycja północna. - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł98 m² 10 683,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

0 % prowizji Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie w stanie developerskim w świetnej lokalizacji w zielonej części Miedzeszyna blisko komunikacji skm .Budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58,80 m² 11 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Jeśli pragniesz zaprojektować wnętrze od zera, to jest Twoja najlepsza alternatywa w sercu Otwocka. Lokalizacja Otwock centrum, okolice ul. Andriollego. Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł82,73 m² 6 636,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Pracuję także wieczorami i w weekendy - dostosuję się do Twoich potrzeb Mieszkanie ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu wysokiej klasy piec gazowy w cenie dwupoziomowe, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Antoniukowskiej, blisko centrum. Układ i wyposażenie: salon oddzielna kuchnia łazienka z prysznicem przedpokój z garderobą Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Legnica, os. Piekary B, ul. Batalionu Parasol Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł83,30 m² 4 501,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę stylowego, wygodnego 3 pokojowego mieszkania, usytuowanego na III piętrze pięknej, monitorowanej kamienicy, korzystnie położonej przy centrum miasta Legnicy, (ul. Pocztowa).

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, przy ul.Triasowej, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. Na powierzchnię 47,25 m2 składają się: salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,10 m² 8 148,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytyowanego na poziomie II piętra w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł26 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Białegostoku, przy ul. Wierzbowej w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 znajdujące się na parterze w zadbanym bloku w centrum Krakowa. Lokalizacja: ul. Rydla Dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

9 185 zł235,50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:nie

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 235 m - 7 pokoi Mokotów Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 235 m , położone przy cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55 m² 11 636 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Rumi przy ul. Żeglarzy o pow.43m2. Budynek z 2023r. z windą, os.Archipelag. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,63 m² 5 457 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,63 mkw, znajdujące się w miejscowości kobierzyce, gm, kobierzyce, 15 km od Wrocławia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 830 zł57,30 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle bułgarska - komfort, spokój I szybki dojazd do poznania Estetyczna architektura | Świetna lokalizacja | Nowoczesny standard | Spokojna okolica ***** O inwestycji: dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70,07 m² 15 684,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania wygodny, komfortowy apartament zlokalizowany na komfortowym Osiedlu Europejskim. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. Gotowe do wprowadzenia. Apartament o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 46m2, 3 piętro w niskim bloku na Dębcu. Dwa pokoje (20 i 12m2) otwarta kuchnia, łazienka. Podłogi w pokojach: panele, ściany malowane.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł68,84 m² 13 582,22 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kup wymarzone M i zamieszkaj na poznańskim Grunwaldzie ciesząc się obłędnym mieszkaniem oraz Laskiem Marcelińskim, który znajduje się tuż obok! Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł75,52 m² 5 018,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

M i E S Z K A N I E Zachęcam do zapoznania się z ofertą poddasza w jednej z ulubionych dzielnic Poznania, wildzie. W niedalekim sąsiedztwie Stary Browar oraz.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł31,30 m² 8 785,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,3 m , zlokalizowane przy ul. Gąsawskiej w Szamotułach. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowa inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł33,10 m² 17 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie, idealne do zamieszkania lub pod inwestycję. *bez prowizji*.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł63,87 m² 18 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowy apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,57 m² 12 260,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

* podpisana umowa przedwstępna * Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu - ul. Królewiecka, tuż przy Parku Maślickim Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 352 zł80,85 m² 9 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,85m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł45,10 m² 10 842,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 45,10 m -osiedle Zielone, nowe Piasta, ul. Kujawska (białystok) (czyli miejsce, gdzie możesz żyć spokojnie i nadal nie spóźniać się do centrum) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,10 m² 7 937,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo klimatyczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na terenie zamkniętym, blisko Centrum Inowrocławia. * pow. 61,10m2 * III.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł35,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk Przymorze. Spokojnej i zielonej części Gdańska. To idealna propozycja dla osób, które szukają.